На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 32

  • 76 192
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 271
Работят защото още не е влязла в сила. Аз да похваля бомбоните на Kahve dunyasi.

# 691
  • Ст.Загора
  • Мнения: 678
Здравейте! Включвам се много набързо, макар и от Истанбул. Тук повечето заведения работят, сядахме вече в няколко. Не е само за вкъщи. Не знам как точно заобикалят заповедта. Може би просто ние не сме я разбрали, но е факт - салоните на заведенията са пълни с клиенти.
Нищичко не заобикалят , заповедта влиза в сила от петък ( 20.11.2020) , 20ч. тяхно време . Вие не сте я разбрали , както и аз само от петък вечерта до понеделник сутринта или всеки ден до 31.12.2020 ?

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 18:55 от mimeto_555

# 692
  • Мнения: 269
Някъде из фейсбук групите днес видях , че се споменава магазин за домашни потреби на два етажа, на пешеходната улица . Може ли някой да помогне , от толкова ходене из Одрин такъв магазин не съм виждала.

Била съм 2 пъти в този магазин и има интересни и евтини неща. Вървейки по главната улица от джамията надолу се пада в дясно, след входа на безистена (закрития пазар). Няма име на магазина, но отвън има джунджурии и пантофи. Поне това имаше преди 2 седмици. Не знам на коя пряка е точно, но просто се оглеждайте като сте около входа на закрития пазар. Не ме бива в обясненията много и се извинявам, ако не съм ви ориентирала правилно.

# 693
  • Мнения: 795
Здравейте! Във вторник бяхме в Одрин и купих салеп в метална кутия и 1 кг опаковка - ами не ми хареса, отворих металната кутия - има очевидно нишесте и набъбва, вкуса е като на мляко с ориз, ама без ориз - май чистия салеп е много малко Sad .Ако някой иска 1 кг салеп за 60 лири - цената, на която го купих - му го давам. Шопинга беше разкошен , всичко толкова спокойно - че се гласях за в бъдеще да ходя само делничен ден, но с тези нови мерки разбирам, че не може да се сяда вече в заведения и май няма да е същото ,ако отидеш, а не седнеш някъде да хапнеш.

# 694
  • Мнения: 518
Работят защото още не е влязла в сила. Аз да похваля бомбоните на Kahve dunyasi.
Ооо това са ми любимите, не пропускам никога 😪 свършват много бързо да му се невиди

# 695
  • Мнения: 1 783
Здравейте,може ли да помоля,ако някой има възможност и желание да ми купи този крем!В Турция се нарича ELOKON!Благодаря предварително!

# 696
  • Мнения: 298
Здравейте. Имате ли представа какви са цените на гумите Michelin в Турция?

# 697
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Много по-скъпи са марковите от тук. 
И не можеш да мъкнеш в багажник или където и да било гуми.  Само една резервна - нищо повече.
Купуваш в Турция ти ги слагат веднага на 4-те гуми.

Заслужават си като цена само турските марки.

# 698
  • Мнения: 298
Варненец, това беше идеята- направо там да ги сменим Simple Smile

# 699
  • Мнения: 1 783
Министерството на вътрешните работи на Република Турция разясни какви са мерките и забраните за временно пребиваващите туристи.
Временно пребиваващи туристи на територията на Република Турция няма да бъдат засегнати от взетите мерки и забрани относно излизането навън в часовете между 20 и 10 часа сутринта в събота и неделя.
YABANCI TURİSTLER kısıtlama'dan MUAF.
Ülkemizde turizm amacıyla bulunan yabancı turistler sokağa çıkma kısıtlamasına tabi midir?
Turistik faaliyetler kapsamında geçici bir süreyle ülkemizde bulunan yabancı turistler hafta sonları uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacaktır.

# 700
  • у нас
  • Мнения: 5 715
На мястото на Карфура в Одрин отварят нов магазин на 27.11.

# 701
  • Мнения: 2 585
Някъде виждали ли сте да продват дамски чанти на Pierre Cardin в Одрин?



Каква е цената?

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 18:44 от Sonya_Dimitrova

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 6 013
Дамски чанти съм виждала в магазина на Пиер Карден в Марги. Но беше преди 2 г. поне, отдавна не съм била там.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 909
Здравейте, мислим да ходим до Турция в петък, има ли някаква промяна в мерките и някой ходих ли е скоро?

# 704
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Последните 2-3 страници не прочетохте ли?

Общи условия

Активация на акаунт