Не искам никой да страда..

  • 10 104
  • 262
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 993
Аз след като си легна с някой, считам че вече съм във връзка. За да правя секс, трябва да съм влюбена, иначе не става.

# 196
  • Мнения: 1 008
А как рзбираш, че си влюбена ? По мокрото петно на стола ли ?

Бънди, ако ти си повреден, значи ставаме двама. Grinning

Според мен по-повреден е този, който отказва нещо безплатно, което ще му достави удоволствие, ама никой не ме пита. Trollface

Розбирам ги донякъде.  Все пак едно е да ти предлагат, а съвсем друго да си искаш. Спомням си темата на Сетлиоси, където се чудеше как може тя да му е навита, пък той да се дърпа. Жени.

# 197
  • Мнения: 3 505
Явно, че не са. Друго си е вече, като си смениш статуса във ФБ, пак след 2-3 лягания, де...
Форумът знае по-добре от засегнатите дали са във връзка или не са.

# 198
  • Мнения: 2 638
Коментара ми няма нищо общо с конкретната връзка на авторката. Може и да се приема като офтопик, спам.
 Авторката никъде не споменава за лягания и фейсбук статус. Приемам, че не сте изчели темата. И на мен ми се е случвало.

# 199
  • Мнения: 6 126

Според мен по-повреден е този, който отказва нещо безплатно, което ще му достави удоволствие, ама никой не ме пита. Trollface


Много зависи какво ти се предлага и дали наистина е безплатно. Защото ако ти се предлага нещо некачествено, или просто мацката не ме кефи, толкова и удоволствие ще ми достави. А за безплатното, не си падам и по драмите след такива изпълнения, когато същата мацка реши, че като сте си легнали вече сте някакви си. Така че никога не съм се възползвал от такива "безплатни" предложения, пък нека съм повреден.

# 200
  • Мнения: 17 407
Що, ти как си плащаш за интимност с жена?

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 14:49 от Дренка

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Що, ти как си плащаш за интимност за жена?
Явно с кеш.

# 202
  • Мнения: 6 126
Как ли?
Всеки ден като стана сутринта в 7.00, ученикът ми трябва да е на училище преди 8.00, след това да закарам другия до градината, после жената на работа, след това отивам да бачкам и аз целия ден. По късна доба се прибирам, вкъщи целият панаир е наличен, една биричка не мога да изпия на спокойствие без да ми се скача на главата, и да има "тате, той ме удари, тате той ми взе играчката". После като се укроти цирка, жената вече е толкова скапана, че последното което иска е секс. Почивен ден, когато и ако имам протича горе долу по същия начин, от сутринта се почва с панаира, излизане семейно с децата, евентуално към вечерта някакво лично време, когато и ако остане за нещо или евентуално да се видя с някой приятел на по бира. Секс отново като се укроти панаира, и евентуално жената ако има желание и сили.
Ей така си плащам за въпросните интимности с жена. Ако има още нещо неясно или искате още подробности за кое как и по колко, ще отговарям допълнително.

# 203
  • Варна
  • Мнения: 14 540
Уикенда подкупвай бабите или някоя съседка. Умората за секс не я разбирам. Не се изискват коремни преси или джогинг. Напротив, тонизира и успокоява.

# 204
  • Мнения: 10 993
РФ, всички имаме деца и работим, ама пък толкова от това не се изтъкваме. Това е нещо нормално. хората и по 4-5 деца имат, ти саво две.

# 205
  • Мнения: 17 407
Е, тя малко не си спазва договорките, пък ти плащаш за всеки ден, кат гледам.

# 206
  • София
  • Мнения: 6 308
След една възраст, да си добър в леглото, означава да не хъркаш. Joy

# 207
  • Мнения: 12 473
След една възраст, да си добър в леглото, означава да не хъркаш. Joy
Точно коя възраст визираш?))

# 208
  • Мнения: 2 375
Ох, това с хъркането си е проблем. Тапи за уши си купих и пак го чувам. По сто пъти нощем или го потупвам или му казвам да се обърне, а понякога даже се изнасям в другата стая. Не е шега. Simple Smile Как е при вас?

# 209
  • София
  • Мнения: 19 249
Ох, това с хъркането си е проблем. Тапи за уши си купих и пак го чувам.
Опитай силиконови или восъчни тапи, стига да ти понасят. Много хора казват, че са им неудобни. Аз вече 13 години само с такива спя,  с тях си чувам мислите. Дунапренените не ми вършат работа. И номерът е да заспиш първа.
Смешното е, че ММ се захвана сериозно с колоездене, отслабна малко и доста намали хъркането, за разлика от мен. Сега той се оплаква, особено ако съм настинала.

Общи условия

Активация на акаунт