Не искам никой да страда..

  • 10 131
  • 262
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 951
Защото може би израстват? Всички порастваме. Някои на акъл, други само на години. Това е валидно и за мъжете, и за жените.

# 91
  • Мнения: 845
Защото може би израстват? Всички порастваме. Някои на акъл, други само на години. Това е валидно и за мъжете, и за жените.
Да, но има определени мъже и жени, които са отхвърлени още в гимназията и те не се справят с това. Следователно имат проблеми във всичко - отношения, работа и социалния живот.

# 92
  • Мнения: 19 951
Е, да се оправят. Няма да спрем заради тях всички сега. Smile

# 93
  • Мнения: 17 407
Чудя се па на тез, неотхвърлените и безпроблемните защо им са жени/мъже да ги въздигат.

# 94
  • Мнения: 19 951
Нали? Кой туй чудо да търсиш постоянно одобрение?

# 95
  • Мнения: 845
Е, да се оправят. Няма да спрем заради тях всички сега. Smile
Ами опитвам се да обясня на Феникс как жените помагат на мъжете в бизнеса. И се сетих за гимназиите като пример. Там е такава микросреда - готините момчета, неудачниците, зубрачате и т.н.
Ама не се получи моя опит.😆

# 96
  • София
  • Мнения: 4 668
Една жена може да те въздигне, както и да те срине..)
Последно изречение е вървежно основно сред хора с ниска до средна степен на интелигентност. Simple Smile
На мен ми изглежда като извадено от текст на чалга песен.

"Убий ме, изпепели ме, въздигни ме, за теб ще страдам и тн"

Не съм запознат отблизо, така че не мога да дам конкретни примери на текстове Simple Smile

# 97
  • Мнения: 19 951
Тц, не се получи, Драки!
В училище е друго, даже много попадат в графа "ох, колко е сладък такъв нескопосан. Докато после в живота тези не работят даже и с мощна женска подкрепа "ох, колко ми е сладък".
Женската подкрепа работи при мъж, който има потенциал и какво да развие. При другите е просто заравяне на главата под килима.

# 98
  • Мнения: 845
Тц, не се получи, Драки!
В училище е друго, даже много попадат в графа "ох, колко е сладък такъв нескопосан. Докато после в живота тези не работят даже и с мощна женска подкрепа "ох, колко ми е сладък".
Женската подкрепа работи при мъж, който има потенциал и какво да развие. При другите е просто заравяне на главата под килима.
Само че има един интересен момент.
Когато мъжът се е издигнал в бизнеса, той сменя жената, която му е помагала и подкрепяла с друга, често по-млада жена.
Например този Джеф Безос с Амазона.
Пак се връщаме към гимназиите.😆

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 22:04 от Дракарис

# 99
  • Мнения: 12 473
Ейнджъл, при теб не беше ли двустранно? Как така ти си му муза, а той на теб - не?

Дренче, ама и той ми е "муз" - знаеш ли как ме вдъхновява да го вдъхновявам..Wink

Босилке, много точно.

# 100
  • Мнения: 18 307
Ех, тез гимназии... В университета какво става? Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 19 951
Драки, ами нека бе. Щом така му идва на човека. Кои сме ние та да го учим. Бек ту дъ скуул.

# 102
  • Мнения: 845
Ами повечето мъже  (и жени) не са готови да бъдат нещо друго освен да са готини.

# 103
  • Мнения: 2 353
  Аз па ако съм мъж ще ми е много приятно даже да имам муза. По-добре муза, отколкото пещерилка. Ама не съм. Ни муза, ни мъж.

# 104
  • София
  • Мнения: 4 668
Много философско стана. А аз философията вече не я разбирам.

Общи условия

Активация на акаунт