Абонаментни кутии в България - Тема 13

  • 63 677
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 116
За Avant мога да кажа че ексфолиаторът от Gala кутията много ми харесва, а кремът за очи не е нищо особено. Сега чакам осем часовата нощна маска надявам се да  ми хареса.

# 676
  • Мнения: 511
Да, пак казвам, не е обявено официално, аз им писах.

Относно абонамента - аз също съм с такъв, казаха, че тази кутия ще ми е като част от абонамента и няма нужда да я поръчвам отделно. Дано 😀



Казват, че ще получите друга кутия различна от тази, а не, че ще я получите за февруарска.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 09:58 от MarianaP

# 677
  • София
  • Мнения: 2 656
Добре Simple Smile  Пускам и другия им отговор, не исках да пускам два в предното мнение.

Скрит текст:

# 678
  • София
  • Мнения: 1 914
Еее, ако е така, ще е тъпо. Който няма абонамент, няма кутия.

# 679
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Кога ще е налична кутията на Кибрит за тези, които нямат абонамент?
Малко се обърках с тези кутии...

# 680
  • Мнения: 511
Добре Simple Smile  Пускам и другия им отговор, не исках да пускам два в предното мнение.

Скрит текст:

Еее, това е абсурд. Пак им писах за еднозначен отговор. Вчера ми казаха, че ще получа кутия за февруари, която е различна от тази

Получих отговор. Дано всичко да е наред!

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 10:11 от MarianaP

# 681
  • София
  • Мнения: 2 656
Еее, ако е така, ще е тъпо. Който няма абонамент, няма кутия.

Не, не, ще има и за тези без абонамент, просто тези с предплатен абонамент ще я получим без да я поръчваме допълнително.

Много недомислено е, защото ако не ги бях питала изрично, щях да поръчам специалната и да се окажа с две еднакви накрая...

# 682
  • Мнения: 299
Еее, ако е така, ще е тъпо. Който няма абонамент, няма кутия.

Не, не, ще има и за тези без абонамент, просто тези с предплатен абонамент ще я получим без да я поръчваме допълнително.

Много недомислено е, защото ако не ги бях питала изрично, щях да поръчам специалната и да се окажа с две еднакви накрая...
Добре, че споделихте, иначе и аз се бях засилила да купувам специалната, а имам и абонамент.

# 683
  • Мнения: 742
Днес пробвах палитрата от последната MFB- пълна скръб Sad

# 684
  • Мнения: X
Съгласна съм за Авант. Ексфолианта е много хубав и хидратиращия крем. Серума и очния нищо особено. Серума на мажи мажи е в пъти по-хубав.

# 685
  • Мнения: 153


Разкриха съдържанието на Кибрит, не знам дали си заслужава 52 лв

# 686
  • Мнения: 1 336
Мен пък ме е яд, че във втора поредна кутия има серум за лице. Едва ли на някой му е свършил този от предишната кутия. Така се затрупваме с едни и същи продукти и някак съм разочарована. Освен това не само февруари, но и март няма да има кутия.

# 687
  • Варна
  • Мнения: 814
Beauty Rituals e вдъхновение от теб за теб. 💟 Тя е нежна, красива, елегантна и събира в себе си луксозна козметична грижа от 5️⃣ прекрасни продукта на стойност 500 лв. 🤩
🦢 В нея  ще откриеш:
🌙 Mагичен нощен еликсир Majestic Drop от Wooden Spoon, серум с абсолютно уникален състав и създаден специално за това издание...
💜 Флорален ексфолиращ скраб за тяло от неповторимите Saff Cosmetics
💠 Прекрасен серум с ниацинамид, който да възвърне естествения баланс в кожата ти, Jorgobé Skin Care
💮 Нежен възстановяващ крем от Avant Skincare
🌷 Подхранващ душ гел с пролетен божурен аромат от серията Bloom by PolinaSofia и Brave New Hair
💖 Това #специално издание ще те зареди с вдъхновение, ще обнови кожата ти и ще “подхрани” цветовете в ежедневието ти. 🎆
⭐ Позволи си да блестиш по-ярко, защото го заслужаваш!
🛷 Доставките на Beauty Rituals стартират на 09.02
📯Кутийката комбинира най-нежната грижа за женските месеци от годината и ще бъде единственото издание за  #февруари и #март.
👉 Поръчай на https://kibrit.bg/box/beauty
👉 Поръчай на https://kibrit.bg/box/beauty

# 688
  • София
  • Мнения: 2 626


Разкриха съдържанието на Кибрит, не знам дали си заслужава 52 лв
Реалните цени са доста по-високи. Винаги съм се чудела как успяват да предложат продукт на толкова ниска цена спрямо редовната? Иначе продуктите звучат много добре.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Със сигурност ще пропусна Кибрита.
А къде прочетохте, че и през Март няма да има?

Общи условия

Активация на акаунт