Тема за бързи въпроси и отговори ~ Всичко за нашите деца ~ Училищен блиц ~ Тема №5

  • 50 848
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 866
И аз попълвах заявления за моя първокласник. И аз не искам допълнителни часове по Мат., Ама никой не ме пита. По отношение на заниманията по интереси, избрах нещо, но дали ще стане група, не се знае. Но, понеже това ми е единственото удобно училище, не мисля да се кося толкова. 1 час седмично от 35 минути, надали е кой знае какъв зор. Ще позяпа малки, и времето минало. А, ако случа на човек, ще му даде специално за него, друго да пресмята. Може да се окаже полезно

# 706
  • Мнения: 2 807
Момичета, във втори клас на обикновени редове ли пишат или пак тесни и широки?
В различните училища е различно. Ние писахме на тесни и широки редове. На позната детето писаха първият срок на тесни и широки редове, а вторият срок на широки. Всичко зависи от класния ръководител.

# 707
  • Мнения: 29 321
При нас от началото на втори клас писаха на широки редове и по БЕЛ, и по математика.

# 708
  • Мнения: 1 276
Първия срок на тесни и широки редове, втория срок преминаха на широки.
По математика цялата година писаха  на малки кадратчета.

# 709
  • Мнения: 3
Здравейте! Днес от притеснение поради това че не намирам отговор на въпроса ми си регистрирах и аз профил тук. Детето ми тази година ще бъде осми клас в 19 СУ Елин Пелин в паралелка с норвежки. Пробвахме се с рисуване,хиляди средства и подкрепа от нас и много труд от детето,но просто не се получиха нещата.Останахме с не най-прекрасните оценки от матури и годишни, и съдбата на първо и на второ класиране ни сложи в 19то. Никъде не можах да намеря отговор как е това училище,защото цяла нощ се ровя тук за мнения,но почти нулеви.Когато записвах дъщеря ми беше всичко на доверие,че децата на позната са учили там и са излезнали грамотни хора.За трето класиране нямахме много надежди и не се пуснахме.Езиците са много привлекателни и различни,но на ниво ли са преподавателите и толква ли е модернизирано училището както е на сайта им? Искам да знам как е на ниво преподаватели и отношението им към децата,(единствената преподавателка,която се молех да е там все още е гж Кети Василева по български,защото учителят по рисуване на детето ми е близък с нея,но за жалост се е пенсионирала) обстановка и като цяло ако някоя от вас има мнение за това училище,ще съм безкрайно благодарна!!!

Последна редакция: чт, 18 авг 2022, 11:47 от borislawamil1

# 710
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
тук https://www.bg-mamma.com/?topic=641735.60

# 711
  • Мнения: 3
В тази тема или страница,не съм сгурна как се наричат има 99% коментари само за учителите в начален курс. Обстановка май не сме уцелили най-добра,но ще съм благодарна ако някой има да каже нещо повече.....

# 712
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 275
А тук питахте/ търсихте ли - https://www.bg-mamma.com/?topic=1466031 ?

# 713
  • Мнения: 3
Туко що стигнах отгоре,отгоре до средата на втората тема и понеже за 19то се споменава по два реда на всеки 20 страници,ще обобщя за хората на които не им се търси.Нещата които четох бяха от 2019,но гласят че много млади учители преобладават в училището. За някои много хубави отзиви,други пък били некомпетентни.Училището си набляга на езиците,особено прочетох хвалби за немския. Учителите по датски и норвежки били добри,просто трудно се учат два нови за някой деца езика. Училището с право го представят лъскаво и модернизирано....... Това е единственото,което имаше до там където стигнах.Наистина тази гимназия явно няма много интерес и хората питат един през друг за основните гимназий- 1ва 2ра испанска и английска,31 и 30,32,НТБГ,НГДЕК,ТОХА,133 много интерес и Джон Атанасов.Надяваме се да не сме изтеглили късата клечка от към клас или класен ръководител и чакаме до септември....

# 714
  • Мнения: 577
Какво се случи с Уча се? Днес влизам да погледна колко струва сега абонамента и отново цената е нагоре. Струва ми се , че пролетта беше към 170 лв., сега е 220.
Ако има друг подобен сайт и сте доволни, моля да споделите.

# 715
  • Мнения: 1 276
Какво се случи с Уча се? Днес влизам да погледна колко струва сега абонамента и отново цената е нагоре. Струва ми се , че пролетта беше към 170 лв., сега е 220.
Ако има друг подобен сайт и сте доволни, моля да споделите.
Даже наближава 230 лв.
    12 месеца – 18,95 лв./месец при предплащане за целия период 227,40 лв.

    # 716
    • Мнения: 24 327
    А има ли вариант да се намали този абонамент? Преди имаше намаление, ако няколко човека заедно се абонират/ от един клас или училище/, но не помня подробности. Сега, ако някой приятел те покани, ползва някакво намаление, май. Нека, ако някой е запознат с актуалните варианти, да сподели.

    # 717
    • Мнения: 577
    230 лв са вече прекалено според мен. Никъде в сайта не е упоменато за споделяне или отстъпка. Вече и за 6м абонамента отпадна, а месечния отдавна.
    Ние няколко години ги ползвахме, но това драстично увеличение ме кара да не подновявам.

    # 718
    • Мнения: 1 276
    230 лв са вече прекалено според мен. Никъде в сайта не е упоменато за споделяне или отстъпка. Вече и за 6м абонамента отпадна, а месечния отдавна.
    Ние няколко години ги ползвахме, но това драстично увеличение ме кара да не подновявам.

    Каква е цената на абонаментите и как мога да платя?
    Абонаментите ни са следните:

    При предплащане:
    24 месеца – 17,95 лв./месец при предплащане за целия период 430,80 лв.
    12 месеца – 18,95 лв./месец при предплащане за целия период 227,40 лв.
    6 месеца – 29,95 лв./месец при предплащане за целия период 179,70 лв.

    При плащане на месец (възможно само с банкова карта):
    24 месеца – 22,95 лв./месец при плащане на месец
    12 месеца – 24,95 лв./месец при плащане на месец

    Това го копирах от сайта им.
    Все още има 6-месечен абонамент, но цената не е много различна от 12- месечния.
    Реално  47.70 лв. е разликата между 6 и 12 месечния.
    Решили са да формират цената, така че за по-малък период да е неизгодна.

    # 719
    • Мнения: 577
    Мдааа. Гледах през телефона, та другите  цени нещо съм ги пропуснала.

    Общи условия

    Активация на акаунт