💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 793
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 405
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Като изброих колко човека са гласували и сигурно толкова са и написали после за кого СА гласували ,
рекох и аз като Ванчето, да се правя на интересна  Simple Smile
Понеже и да седна на масата  по турски,  докато вие сте по столовете, няма как да ме видите,
аз пък ще си отговоря на въпрос от несъществуваща анкета:

Кой  ви отврати тази седмица?
N 1 - Сашо - направо удари десятката. Не го бях отразила на фона на всички луди в неговото племе.
N2 - Чудомир. Него го открих, когато зарони сълзи за майката на племето, когато  едва не умря на последната битка и с нападките си срещу Катя. Изпълнен е с омраза. И се опитва да я прехвърли на Милен.
Вайс само затвърди образа си. Него си го знам.

Напоследък се питам, как стана така, че изведнъж Ники и Хриси, да ме простите , че я споменавам, изведнъж си смениха отношението към Катя? Продукцията ли дърпа конците или нещо друго се случи ,след като на Христа и "прилоша".
Но да си призная много ми харесва предаването. Миналият сезон не съм го гледала и много съжалявам.
Смайли, ти си добрата фея, благодаря ти за темата!

# 406
  • Мнения: 6 496
От къде е снимката с караваната? Реката или стопанството? Тя е в заградено място край което нашите герои ровичкат така като гледам.

# 407
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От къде е снимката с караваната? Реката или стопанството? Тя е в заградено място край което нашите герои ровичкат така като гледам.

От реката. Не знам от коя дата е, защото я открих в компа.

# 408
  • София
  • Мнения: 1 207
Всъщност е от плажа. Първата нощ.
Всички племена изпратиха да нощуват на плажа. Смайли, ти тогава веднага ги засече и ни я публикува тук...

# 409
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Всъщност е от плажа. Първата нощ.
Всички племена изпратиха да нощуват на плажа. Смайли, ти тогава веднага ги засече и ни я публикува тук...

Мерси. Не помнех точно момента.

# 410
  • Мнения: 20 224
Изобщо не е вярно - не е нормално някой да взима противозачатъчни нон стоп 2 месеца.  Сериозно рискуват да си навредят. Има си схема, по която се взимат и в нея си има почивки за да има цикъл. Спортистите си изместват цикъла - там с 10, 15 дни, но чак пък 2 месеца да са без - не съм чула такова нещо.
Това, че не си чула, не значи, че не се прави. За нормално, не е нормално, дали го правят..не зная.
Ендометриоза

Започнете лечение между първия и 5-ти ден от цикъла с 1 таблетка Примолут-Нор 5 mg два пъти дневно. Ако се появи зацапване, дозата може да бъде повишена до 2 таблетки два пъти дневно. Ако кървенето спре, по Ваша преценка може да се върнете към началната доза. Продължете лечението не по-малко от 4 до 6 месеца. При непрекъснато ежедневно приемане, обикновено не се появява овулация и менструация. След като преустановите хормоналното лечение, ще се появи отпадно
кървене.

Още за ПРИМОЛУТ - НОР таблетки 5 мг * 20 BAYER (PRIMOLUT - NOR tablets 5 mg * 20 BAYER), цена и информация от Framar.bg: https://apteka.framar.bg/16004761/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE … 5-%D0%BC%D0%B3-20

# 411
  • Мнения: 1 978
Само дето ключовата дума е "лечение". За лечение се прави, не щото на някой му скимнало да си спира и "пуска" цикъла когИ му е кеф. Стига, моля ви...

# 412
  • Мнения: X
Оле, помислих, че нещо съм объркала темата 😂.

# 413
  • Мнения: 20 224
Въпроса е, че Може да се направи, за който иска.

# 414
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Вие пък, дами!
Силиконът на Христа какво й причини, Сашко Плува..и прочее.
Хората за слава в ефир,  какви неща правят, вие за един цикъл.

# 415
  • Мнения: 9 700
Приятно гледане.

# 416
  • Мнения: 1 978
Вятър, и ти си права Grinning Grinning
Аз друго се чудя- Александър обяснява в предните теми за кастингите, бля бля, е, с това плуване как са го взели?? За лицевите няма да коментирам...

# 417
  • Мнения: 4 670
От жените само Ваня е на линия рано сутринта Smile

# 418
  • Мнения: 2 395
Десет минути. Що е виме и има ли то почва у нас. Офффф

# 419
  • Мнения: 6 265
Тошко знае техниката за доене ...Animal Ox

Общи условия

Активация на акаунт