💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 749
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 891
Еми за Любо не съм съгласна.Раздава го боец за правда и свобода,защитава най-малките,промъква някакви труд и творчество,в игрите е средна хубост,нищо уау.
Ванчето е друга бира.Откроява се,удоволствие е да я гледаш,дори когато тренира в резиденцията.Тя пък много скача,налага се,самоизтъква се,но няма лошо-пробивна е.В повечето игри наистина е уау.Но има и не толкова добро представяне в други,тоест не е напълно комплексна.На фона на всички останали жени обаче,се откроява-така че защо да не е първата жена победител.

# 391
  • София
  • Мнения: 27 287
От видяното до тук, Ваня има едно слабо място и това е бавното и плуване. Не е удавник, като някои от сезон 1, по-добре е от Чудото и Алекс, но като цяло не е добре.

# 392
  • София
  • Мнения: 1 891
Дяволче,аз се изненадах от слабото й представяне на елиминационните битки,как й се опря тази мрежа,чудно ми е направо...

# 393
  • София
  • Мнения: 1 207
Ваня си е писала в ИГ, че изобщо не е можела да се оправя с мрежите. И само като видела мрежа в битка - лошо и ставало...

# 394
  • Мнения: 1 807
Скрит текст:
...
Със сигурност не може да е съвсем корабокрушенско, например Александър едва ли не си сваля лещите с месеци, а и жените си имат специфични месечни нужди все пак...
...

С правилните противозачатъчни, вземани нон-стоп за два месеца, тоест докато трае заснемането на формата, специфичните месечни нужди могат да се избегнат без това да представлява някакъв проблем в бъдеще.

Изобщо не е вярно - не е нормално някой да взима противозачатъчни нон стоп 2 месеца.  Сериозно рискуват да си навредят. Има си схема, по която се взимат и в нея си има почивки за да има цикъл. Спортистите си изместват цикъла - там с 10, 15 дни, но чак пък 2 месеца да са без - не съм чула такова нещо.

# 395
  • София
  • Мнения: 1 207
Между другото, не знам до колко е вярно, но аз съм чувала, при това още по времето на Сървайвър, че наистина им спират цикъла докато участват във формата. С тяхно съгласие.
Миналата година, след изказването на Роберта (която се обясняваше, че там изобщо не е имала цикъл), пак ми го потвърдиха...

# 396
  • София
  • Мнения: 11 659
От видяното до тук, Ваня има едно слабо място и това е бавното и плуване. Не е удавник, като някои от сезон 1, по-добре е от Чудото и Алекс, но като цяло не е добре.
Мен това ме учудва, че имат там басейн, да, малък е, ама Добаъа миналата година понапредна с плуването така. И без това доста време почиваха те там да се тренира. Според мен биха ѝ помогнали в името на племето, но и сама да плува, пак ще задобрее.

# 397
  • София
  • Мнения: 1 891
Като цяло,което не й се удава,го минава по гръб Simple Smile

# 398
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Като цяло,което не й се удава,го минава по гръб Simple Smile

Права си.

# 399
  • Мнения: 4 515
И аз миналата година бях чела, че само снимали сцените в спалните чували на плажа или колибата или резиденцията и после си ги прибирали на хотел с буса да нощуват. Убедена съм, че не спят наистина край реката. Не вярвам чак да са на лукс, но със сигурност нощуват някъде на легло и имат малки дажби.

# 400
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Чудех се дали съм запазила скрийншот, който в момента на излъчването бях публикувала в темата. Запазила съм го.



Не са обърнали внимание, че караваната е влязла в кадър.

# 401
  • Мнения: 539
Не е ли възможно караваната да е за снимачният екип?

# 402
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не е ли възможно караваната да е за снимачният екип?

Не мисля.

# 403
  • Вестерос
  • Мнения: 38 298
Оплакваха се ,че са нахапани от комари.

# 404
  • Бургас
  • Мнения: 1 698
Не е ли възможно караваната да е за снимачният екип?

Не мисля.

като гледам на това място седи от доста годинки

Общи условия

Активация на акаунт