💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 795
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 578
Вчера за много кратък момент предаването беше изпълнено с изключително вълнуващ момент и за мен това беше надпреварата между Тодор и Милен.Има възможност това предаване да е непрекъснато така,но занапред кастингите трябва да се подбират можещи хора,а не да се провеждат като Big Brother и да бъдат подбирани хора в причудливи характери.Ако се обръщаше повече внимание на състезанията,а не на режисирани драми,предаването щеше да е от топ излъчваните в ефира.

# 376
  • Мнения: 82
И на мен ми стана чудно това изказване на Николай по повод Йоанна. Чак пък толкова да му е направила впечатление?? Има нещо гнило тук. А на ная много й порасна работата.

На една от игрите с пъзел Ловците бяха вече свършили първи, а Йоанна подсказа тихо на Ники отстрани как да наредят пъзела, той отиде и прошепна на Катя. Оттам сигурно са му подозренията, че Йоанна е стратег.

# 377
  • София
  • Мнения: 84
То се вижда, че си отстояват гладни доста, рибарите се смъкнаха на кг всичките. Съмнявам се, обаче, че им дават нещо все пак за ядене, колкото да имат някаква енергия и да не се изпонаразболят или припадат. И съвсем очевидно имат тоалетна и баня- жените по цяла седмица как не им се омазняват косите, чудо!

Дори на реката мъжете ловци и жътвари бяха с поддържани бради и прически, не знам как го правят тоя номер. На ММ му пораства брадата между епизодите, а те са уж цяла седмица там и си стоят гладко избръснати. Laughing
Но май Александър беше намекнал тук в темата, че са имали екоtoi на реката. Със сигурност не може да е съвсем корабокрушенско, например Александър едва ли не си сваля лещите с месеци, а и жените си имат специфични месечни нужди все пак...

Bреме е Алекс да си ходи, той е полезен колкото Ивана в игрите, с разликата, че тя поне може да плува, а варненеца не Grinning

# 378
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 173
И на мен ми стана чудно това изказване на Николай по повод Йоанна. Чак пък толкова да му е направила впечатление?? Има нещо гнило тук. А на ная много й порасна работата.

На една от игрите с пъзел Ловците бяха вече свършили първи, а Йоанна подсказа тихо на Ники отстрани как да наредят пъзела, той отиде и прошепна на Катя. Оттам сигурно са му подозренията, че Йоанна е стратег.
Да, има резон.

# 379
  • Мнения: 4 670
...
Със сигурност не може да е съвсем корабокрушенско, например Александър едва ли не си сваля лещите с месеци, а и жените си имат специфични месечни нужди все пак...
...

С правилните противозачатъчни, вземани нон-стоп за два месеца, тоест докато трае заснемането на формата, специфичните месечни нужди могат да се избегнат без това да представлява някакъв проблем в бъдеще.

# 380
  • Мнения: 1 978
Да бе, няма ли да си разбутваме здравето и цикъла, щото видиш ли една игра.... Това колко трябва да си луд изобщо да си го причиниш...

# 381
  • Мнения: 9 700
Скрит текст:
...
Със сигурност не може да е съвсем корабокрушенско, например Александър едва ли не си сваля лещите с месеци, а и жените си имат специфични месечни нужди все пак...
...

С правилните противозачатъчни, вземани нон-стоп за два месеца, тоест докато трае заснемането на формата, специфичните месечни нужди могат да се избегнат без това да представлява някакъв проблем в бъдеще.

Извън темата
Скрит текст:
Преди няколко години,когато решихме да имаме дете и жена ми спря противозачатъчните изминаха няколко ( 5 ) месеца преди цикъла и да се нормализира напълно.

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 15:21 от Bengun

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 1 719
на реката, ако няма хигиена, веднага ще имат стомашни проблеми
 осигуряват им нещо, а и едва ли спът под звездите, знаете ли до река колко комари ще има

# 383
  • София
  • Мнения: 84
Да бе, няма ли да си разбутваме здравето и цикъла, щото видиш ли една игра.... Това колко трябва да си луд изобщо да си го причиниш...

Именно! Иначе е ясно, че има няколко вида лекарства за целта, но вероятно ще бъдат съдени от която и да е продукция, ако го изискат от участничка.

# 384
  • Мнения: 279
Двубоят между Милен и Тодор вчера, за мен несъмнено ще е в Топ 3 на всичко през този сезон и никакви рибарски оУигофрении, нито жътварски лиготии не могат да заместят подобни моменти.

# 385
  • Мнения: 4 529
Съвсем ми падна в очите Александър с включването на маските и коронавируса в писанията си. Една сериозна тема няма място там. Отчаяно се опитва да се прави на умен и възвишен, ама не успява да заблуди никого.

# 386
  • Мнения: 2 699
Двубоят между Милен и Тодор вчера, за мен несъмнено ще е в Топ 3 на всичко през този сезон и никакви рибарски оУигофрении, нито жътварски лиготии не могат да заместят подобни моменти.

И аз искам да гледам това. Но за съжаление, за да гледам две миннути подобна битка, трябва да изгледам по пет епизода абстинентни дами, истерични господа с проблеми с артикулацията и като бонус - цвета на Йейл.

# 387
  • Мнения: 4 670
Да бе, няма ли да си разбутваме здравето и цикъла, щото видиш ли една игра.... Това колко трябва да си луд изобщо да си го причиниш...

Постоянната промяна на хранителния режим при смяната на територия също едва ли е много полезна за здравето, както и някои от игрите. Smile

# 388
  • София
  • Мнения: 1 891
От фейсбук,малко ЕЖК,но твърди,че е летувала наблизо до дивата река и всяка вечер е минавало бусче,може за екипа да е било...Но при толкова комари,как пък един не се оплака,че го сърби нещо.
Относно дамските нужди,съм разпитвала участници от родния сървайвър,дават им всичко необходимо.Случило се е така ,че са пристигнали и абсолютно всички са влезнали в цикъл,след което на всички повече не им е дошъл.
Те ползвали превръзките за подпалки.Но все пак говорим за предаване на другия край на света,със смяна на климат,така че е съвсем нормален отговор на тялото.
Аз след пленяването на Милен съм много разочарована и под непрекъснато напрежение.Противно на всички очаквания,че ловците няма как да станат най-малобройни за една седмица,аз съм убедена че точно тях ще разпаднат.Изчаквам малко и започвам индивидуална игра Simple Smile
Жалко за хубавото племе-това ,което направиха Милен и Тодор,няма кой да ни го предложи.

# 389
  • София
  • Мнения: 27 339
Фръц!
Чак пък кой знае каква подкрепа за Вайс, Юлиян не е правил. Познават се двамата, нормално е да каже някоя и друга положителна дума за него, нищо кой знае какво не е станало.

Специално за тазгодишния формат, Юлиян е публикувал два поста със свои фаворити за крайната победа, за Вайс например не го е правил.


не са спойлери, за това и не го скривам:
Юли за Ваня и Любо

 

Общи условия

Активация на акаунт