Имате ли приятели от детинство, с които още поддържате връзка?

  • 2 485
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Не, от детството нямам.

# 16
  • Мнения: 6 167
да, само такива имам! .
хора, които ме познават от 5 годишна.
от квартала. просто съм влюбена в приятелите си. голяма благословия.

# 17
  • Мнения: 4 473
Две момичета издирвам, за момента безуспешно Sad. Ще използвам темата да напиша повече за тях. Едната се казва Теодора, от Варна е, родена на 04.11.1978г. Другата е Мария от Белослав, родена на 27.01.1979. Ако случайно се подвизават тук....

А иначе да, поддържам връзка с приятелка от гимназията - Милена, много те обичам  Heart Eyes

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Чак от детството- не  Confused Най- добрата ми приятелка, тази, с която ни е добре просто да знаем, че другата съществува, ми е от гимназията. Пак сме разделени от разстоянията, но си знаем, че се обичаме  Heart Eyes

А иначе сега детето ми играе с децата на две жени, с които сме израстнали заедно. Свързват ни много дивотии и приключения, но не сме били много близки.

# 19
  • Мнения: 6 909
Да, имам една приятелка от детската градина още. Засега големи разстояния не са ни разделяли, само различни училища, така че почти през цялото време сме били заедно Heart Eyes

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имам само 3 истински приятелки!Но наистина са приятелки, с които винаги разчитаме една на друга.Понякога може да се случи да не се чуем с месеци, но това не ни отдалечава.И те са ми от детството, по-точно сме заедно от детската градина.Приятелство градено и подържано над 25г.Те са ми най-близките и най-много ги обичам!

# 21
  • Мнения: 3 423
Да, имам една много близка приятелка от училището
до 7 клас и от квартала, няколко приятелки от училището
след 7 клас, кумата ми също е от детството ми и от квартала.
Да, времето, професиите, мъжете, разстоянията, нищо не ни раздели.
Имам и едно украинско девойче, с което си пиша от пети клас,
нали помните, че така си упражнявахме руския, та с това момиче
никога не сме се виждали на живо, но още си пишем.

# 22
  • София
  • Мнения: 122
Ами да тия, които са останали във времето са 2, едната живее далече, но поддържаме кореспонденция, а другата по стечение на обстоятелствата живее сега в София, но някак си нямаме навика да се виждаме често(така сме свикнали във времето изглежда, когато това е било по обективни причини...), но пък видим ли се е много хубаво, едно такова наситено с емоции Crazy.

# 23
  • Мнения: 2 550
Имам една притялека и един приятел от ранна детска възраст  Heart Eyes
С приятелката ми поддържаме връзка и се виждаме сравнително често, с приятелия ми само на кореспонденция сме го ударили, но и това нещо  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 495
Имам 2 такива приятелки и втората ми братовчедка.С двете приятелки сме заедно от 5 клас и се виждаме най-редовно, докато с братовчедка ми много рядко, понеже живее в друг град, но пък за сметка на това се чуваме по телефоните Wink

# 25
  • Мнения: 409
Имам такава приятелка казва се ИВИЛИНА.Заедно сме от 1 клас.Толкова много си помагаме че даже накрая ми стана и кума.Поддържаме постояно връзка и всяка седмица поне по 1 път се виждаме.В понеделник пак сме се уговорили да се видим.Пожелавам на всички такова приятелство като нашето. newsm10 smile3521

# 26
  • Мнения: 5 140
Да имам. Това е кумата ми и една приятелка от детинство, е не се виждаме толкова често, но се чуваме.

# 27
  • Мнения: 4 187
Да, имам такава приятелка! Израснахме заедно,  въпреки че сме посещавали различни училища и университети, въпреки че всяка от нас си имаше отделен кръг от близки и познати , съумяхме да съхраним приятелството си вече 20 години. Виждаме се сравнително често и определено мога да и споделя всичко...

# 28
  • Мнения: 202
Да имам такава приятелка.Една е,но  истинска.Заедно сме от първи клас,вече 31 години.Докато завършихме бяхме неразделни.След това не бяхме непрекъснато заедно,но и двете знаехме че при нужда или просто ей така другата е насреща.Аз се омъжих първа,тя няколко години след мен,но по едно и също време родихме децата си,които в момента учат заедно-момчетата в 5,а момиченцата в 3 клас.Сега не се виждаме много често,защото тя е на работа,а аз гледам бебе,но приятелството ни не е променено и знам,че е за цял живот.Прз много неща сме преминали заедно и хубави и лоши и знам,че и занапред ще е така.

# 29
  • Мнения: 1 400
Да, имам една - от 7 годишни сме почти неразделни, сега  малките ни  дъщери са тръгнали по нашият път:от ясленска възраст са неразделни ,не могат една без друга, а ние двете с Дари ги гледаме и тънем в умиление  Laughing Laughing. Иначе приятелки и приятели - много, но само ТЯ ми е съвсем съвсем от детските години....

Общи условия

Активация на акаунт