Имате ли приятели от детинство, с които още поддържате връзка?

  • 2 488
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 233
Имам такава приятелка - от 5 клас сме заедно, та досега.

# 46
  • Мнения: 1 526

He is the One!
Подушваме си мислите от километри. Нито времето, нито разтоянието могат да ни разделят!

# 47
  • София
  • Мнения: 2 623
Имам много приятели и приятелки от детството, с които и до днес си пишем, чуваме и виждаме, но с 3 сме си най-най-скъпи  Hug Независимо, че са се разпилели навсякъде по света за нас няма пречки да поддържаме връзка Simple Smile Едната обаче си е до мен в смисъл живеем през 2 входа и всеки ден се виждаме дори за едно ЗДРАВЕЙ  Hug

# 48
  • Мнения: 1 546
Имам, разбира се! С най-добрата ми приятелка се познаваме от бебета! Майките ни са ни пързаляли заедно по улицата, после бяхме заедно до завършването на училище и я чух преди малко и утре ще се видим! Обичам я много! Hug

# 49
  • Мнения: 6 039
 Имаммного добри приятелки, но имам 3 които са ми най-добри, та една от тях ми е още от детската гдрадина, след това винаги сме били в различни училища, различни смени дори, но до ден днешен, тя е много много скъп за мен човек.
Само по един въпрос никога няма да се разберем:

Коя беше по-красива? Аз или тя?
То отговорът е един - АЗ  Grinning

# 50
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За жалост не. Живота ме завъртя далече от тях, студентка, с бебе и мъж и много трудности, които не ми позволиха дълго време да се върна в родния си град и да се видя с приятелките си а когато го направих вече се бяха оженили или заминали надалеч и изживяваха своите си трудности така че не ги потърсих. Може би са решили че искам да се откъсна от тях, за което им се извинявам.

# 51
  • Мнения: 2 237
Да,имам.Макар че не бих ги нарекла приятелки,за мен това е много силна и специална дума за специален човек.Просто близки мои  дружки с които заедно газехме в реката да ловим жаби  Grinning

# 52
  • Мнения: 13 512
Да,имам такива,майките ни сыщо са приятелки  от детинство.

# 53
  • Мнения: 5 468
Имам две приятелки /наборки/ от детството си. Едната я познавам от 4 годишна, а другата от 2-ри клас. И сме се карали и сме се сдобрявали, но приятелството ни оцеля 20 и повече години... Едната роди, сина й порасна, разведе се..., аз бях следващата с раждането, бяхме си по сватбите, в добро, в лошо... въобще..., сега другата ми приятелка е бременна и чака бебе през март. Казвам й да влиза във форума, ама тя все няма време и много заета, та не можела да се занимава и с нет... Пожелавам й леко раждане през март!
А на другата - да си намери готино гадже! Wink
Не се виждаме тет-а-тет често, но с едната говорим всеки ден по нета, а с другата-заетата Wink почти всеки ден по GSM.
Добре е да имаш приятели...
Жалкото е, че напоследък не се получава. Който имал от детство някой приятел - имал, който нямал - няма и това е то.
Имам чувството, че повечето приятелства сега са по интереси. И отшумяват с времето.

# 54
  • Мнения: 4 392
Имам. Приятелки сме още от детската градина.  Grinning За съжаление живее далеч от мен, в родния ми град. Sad

# 55
  • Мнения: 96
Имам една приятелка още от детската градина и до ден днешен подържаме връзка, останахме си най добрите приятелки и това много ме радва. знам че има на кого да разчитам в труден момент!

# 56
  • Мнения: 822
И за мен това са най-силните и трайни приятелства.
За най-скъпата ми от тях (заедно сме от 4-ти клас) винаги има един огромен парцел от обич в сърцето ми.Духовната ни връзка е много силна и разстоянията не са проблем. Heart Eyes
Втората (от гимназията) си отиде твърде рано от живота... Tired
Третата...Винаги срещите ни ме изпълват с много радост и оптимизъм. Hug
В по-късните си години приятелства не създадох.Може би, защото не съм го и желала.Но укрепих старите такива...

# 57
  • Мнения: 3 886
ДА имам една която бяхме от 1 клас и сега си гледаме децата заедно hahaha Joy

# 58
  • Popovo
  • Мнения: 571
От ранните ми детски години- не, но от училище 6-7 клас- да, продължавам да се виждам с едната, макар и рядко, а с други две приятелки си пишем в нета.

# 59
  • Мнения: 520
Имам си една ,дето от пясъчника пред блока като сме били на по 5 сме приятелки Hug Освен това сме и адашки и това някакси ни сближаваше още повече. После живота ни завъртя, тя се омъжи рано , роди, разведесе  , но колкото и рядко да се виждаме всеки път сякаш ей сега сме се разделили LaughingМного  те обичам Елено Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт