Февруарски Мами 2021 Тема III

  • 30 043
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 444
Такова нещо ме устройва идеално Hug Да си призная Лорели ги бях отписала, но ще ида да ги видя. Next-to-me ще ми дадат такова от плат като за начало. Голямо модулно ще ме остави много на тясно с минаването, така че не е вариант и за нас.
От баткото имаме това и съм доста доволна, буквално до миналата седмица спеше в него, яка експлоатация падна, но не е мръднало изобщо. Това са 3+ години все пак. Чак съм изненадана, защото Лорели не е някаква кой знае каква марка за мен, а и цената му беше доста ниска на общия фон. Обаче се оказа доста добро. Има разни варианти трансформиращи се, но ние нямахме място за голямо легло със скрин и затова заложихме на този модел. Сваля се решетката и може да се долепи до спалнята, както го ползвахме ние последно. Сигурно още време можеше да спи в него, но исках по-рано да го преместим и да свиква с идеята, че това е бебешко легло за братчето, а за него има чисто ново легло за батковци 😆 https://youtu.be/BnNX0JAHnBE

# 61
  • Мнения: 2 883
И дъщеря ми спи в същата кошара 😁 от Айко я взехме, имаше и някакво намаление и цената беше повече от прилична. Доволна съм, има и люлеещ механизъм, макар, че не сме го ползвали много. Не се е разскърцала или нещо такова. Всъщност единственият недостатък е, че няма горна част на шкафовете, и когато е на горното ниво матрака те се прашат. Мен лично това не ме е притеснявало, ние не държим дрехи там, от време на време иска почистване само.

# 62
  • Мнения: 130
Дадоха ми кошара от тези сгъваемите,която мисля да сложа с детската, а искам да си купя за при нас next-to-me, за да мога като чистя или проветрявам, да я слагам да си спи в нейната стая, а през другото време в спалнята. Не знам като съм в хола/кухнята къде да я слагам, вие как ще действате?

# 63
  • Мнения: 1 038
И дъщеря ми спи в същата кошара 😁 от Айко я взехме, имаше и някакво намаление и цената беше повече от прилична. Доволна съм, има и люлеещ механизъм, макар, че не сме го ползвали много. Не се е разскърцала или нещо такова. Всъщност единственият недостатък е, че няма горна част на шкафовете, и когато е на горното ниво матрака те се прашат. Мен лично това не ме е притеснявало, ние не държим дрехи там, от време на време иска почистване само.
Има едни чаршафи специални дето висят ... моля някоя знаеща да каже как се казват Wink?! В един магазин ми показаха само и забравих в кой ( за да не се вижда и праши чекмеджето )

# 64
  • Мнения: 130
А горното ниво на колко см е от земята, че нашата спалня е доста висока.
И дъщеря ми спи в същата кошара 😁 от Айко я взехме, имаше и някакво намаление и цената беше повече от прилична. Доволна съм, има и люлеещ механизъм, макар, че не сме го ползвали много. Не се е разскърцала или нещо такова. Всъщност единственият недостатък е, че няма горна част на шкафовете, и когато е на горното ниво матрака те се прашат. Мен лично това не ме е притеснявало, ние не държим дрехи там, от време на време иска почистване само.

# 65
  • Мнения: 3 114
Боже, само знам, че трябва да се вземат, но какви марки не знам. Като разглеждам се обърквам, толкова неща има. Пък и не ми се иска да закупя неща, които няма да ползвам. Повечето ще трябва онлайн да поръчам, че в Казанлък не знам колко извор има.
С две думи една объркана бъдеща мама...

# 66
  • Мнения: 2 883
tedi-p-i не знам, не е лесно да се премести матрака и не мога да го направя, за да ти кажа точно. Но със сигурност едни 30-40 см ще ги има.
За времето извън кошарата ще ползваме люлка с колани, с дъщеря ми имах и гнездо, мисля да взема и за бебето като стане време. Седеше си на дивана, но тя не се обръщаше почти до 6м, така, че не ми е създавала главоболия тогава.

# 67
  • Мнения: 828
Ваничка си взех такава от Амазон


Подложка си взех от Айко


А на кошара се спрях на сгъваема, но ще си я поръчам без балдахина 😂

# 68
  • Мнения: 6
Здравейте. Искам да попитам има ли някоя бъдеща мама като мен с термин 27февр(22гс съм) . която вече има болки в кръста особено ако се наложи да се наведа  и опъвания, на моменти дори доста болезнени, от безпокойство понякога се чудя бъбрек ли ме стяга кръст ли е и тн.нямам показатели които да са обезпокояващи за момента но ще се радвам някоя мама да сподели опит или преживявания от момента на бременеенето си. Притеснявам се и се извинявам ако въпросът ми не е добре формулиран.

# 69
  • Мнения: 450
Със същото корито и подложка съм. Ползвах си ги с баткото. Трябва сега да изровя подложката да я поизпера. Иначе коритото още си го ползвам. 😀
Скрит текст:
Ваничка си взех такава от Амазон


Подложка си взех от Айко


А на кошара се спрях на сгъваема, но ще си я поръчам без балдахина 😂

# 70
  • Мнения: 828
Със същото корито и подложка съм. Ползвах си ги с баткото. Трябва сега да изровя подложката да я поизпера. Иначе коритото още си го ползвам.
Добре, че съм взела правилно нещо значи 😂😂 доста се чудих за ваничката, масово не купуват сгъваеми, а според мен е доста практично 😂

# 71
  • Мнения: 17
Здравейте. Искам да попитам има ли някоя бъдеща мама като мен с термин 27февр(22гс съм) . която вече има болки в кръста особено ако се наложи да се наведа  и опъвания, на моменти дори доста болезнени, от безпокойство понякога се чудя бъбрек ли ме стяга кръст ли е и тн.нямам показатели които да са обезпокояващи за момента но ще се радвам някоя мама да сподели опит или преживявания от момента на бременеенето си. Притеснявам се и се извинявам ако въпросът ми не е добре формулиран.
     здравейте аз постоянно съм с такива болки в кръста, особено през нощта..

# 72
  • Мнения: 3 114
И аз имам, но като се раздвижа минават. Жабчето твоето ми се вижда обострена дискова херния. Аз имам такава и болките преди бяха същите. Също и мравучкания и изтръпвания по десния крак, понеже него нерв е засегнат. За сега обаче моята ДХ не ми създава проблеми.
Пробвай да клякаш вместо да се навеждаш. Говори с невролог, но по спомен топло не се препоръчва, понеже надува нерва и това води до повече болка в дългосрочен план.

# 73
  • Мнения: 1 715
Аз и без ДХ си имах болки в таза и гръбнака с първото дете от 8ма седмица някъде. Сега също, но само в таза и по-късно започнаха, но при определени движения много боли. Пътвият път отшумя скоро след раждането. Липната не каза нищо конкретно, само че,, тялото се подготвя за раждането,, и някакви неща се наместват.

# 74
  • Мнения: 3 114
Липната не каза нищо конкретно, само че,, тялото се подготвя за раждането,, и някакви неща се наместват.
То има ли болка през бременността с това се оправдават - бебето притиска, намества, расте матката и т.н.
Болката в гърба е свързана само и единствено с притискане на нерв, който може и да се възпали от механичния дразнител. Премахваш дразнителя и болката/възпалението изчезват. Е, то пак може да се получат на следващ етап, с напредване на възрастта, при сецване на кръста и т.н.
При мен беше 2 години ходене по мъките - радикулит беше диагнозата и камари с лекарства изпих. Накрая си платих за скенер /защото ако не умираш от болки, никой не те праща на такъв/, където се видя малката херния. Невроложка ми изписа специален колан за изправавяне на гръбнака и след месец носене болката изчезна. Колана намаляваше дразненето на нерва, от там и възпалението и така.

Общи условия

Активация на акаунт