искам да кажа

  • 4 333
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пухи, бих искала да кажа нещо, което да те успокои, всички искаме. Знам, че доста неща са ти се случили напоследък, и адски съжалявам, неща, които на никого не бива да се случват. Но тук всеки ще те разбере и всеки ще се опита да ти помогне, и с помощта на всички можеш да продължиш напред. Искрено се надявам да намериш начин да излезеш от дупката...

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Няма ли кой да се свърже с нея, за да видим дали е добре? Хайде обадете и се!!!

# 17
  • Мнения: 10 758

Пухи, недей така мила.Всичко ще е наред Praynig Hug

# 18
  • Мнения: 4 195
Момчета тя не пише искам да ви кажа, пише искам да кажа.......не съм психолог, искам да я успокоя, искам да не се притесняваме, искренно се надявам просто да не сме разбрали правилно какво иска да напише
Пухи - моля те, стегни се, живота е труден за всички ни, намери сили в себе си, и пожеланията ти към нас да ти се върнат стократно Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 920
искам да кажа сбогом,искам денят да спре,искам стрелките на часовника да спрат.....да няма минути , да няма часове..... искам...
Обичам ви всички ,бъдете най-щастливите мами и татковци на света!

А аз искам да ти кажа Здравей. Искам да ти бъда приятелка, както и всички тук. Искам да ти кажа колко си мила, красива, умна и добра.

# 20
  • Мнения: 270
Пухи,
Какво се е случило?Какво означава това,което си написала!?Моля те,успокой се.Ние също те обичаме и те очакваме тук за да споделиш,а ние ще опитаме да ти помогнем. Hug

# 21
  • Мнения: 2 550
Никой ли и няма телефона?

# 22
  • Мнения: 334
Пухи,моля те сподели какво те измъчва,може би ще ти олекне.Каквото и да преживяваш ние сме с теб.
Защо не пишеш?

# 23
  • Мнения: 2 768
Не е активна от 15,29....Пухи, плашиш ме! Дано всичко е наред! Ако някой има друга връзка с нея, нека пише дали е добре!

# 24
  • Мнения: 448
Дано е добре!Писах й на лични и после и аз видях, че е Офлайн и не е активна от половин час.Дано скоро се върне тук и каже, че е наред всичко.

# 25
  • Мнения: 6 167
Пухиня,  не ни хвърляй в оркестъра.
Нищо не заслужава черните ти мисли!

# 26
  • Мнения: 5 228
Пухи, сигурно ти е много тежко, сигурно си много тъжна и ти се струва, че нищо няма смисъл. Помисли си за хубавите неща, които те очакват и за близките ти хора, които те обичат и които ще ти помогнат да не си толкова тъжна.  Hug

# 27
  • някъде
  • Мнения: 4 955
О, милата.....сега прочетох част от нейните постинги и много съжалявам за нещата, които е преживяла Cry и много ме е страх,че вече не е издържала и е направила някоя глупост Cry....дано не съм права и всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 5 539
Пухи, след бурята винаги изгрява слънце Simple Smile Каквото и лошо да ти се е случило, сигурна съм, че те чакат много хубави неща занапред. И помни, че понякога стават чудеса  bouquet
Ще се моля за теб, дано Бог ти даде сили да преодолееш трудностите Praynig
Прегръдки Hug

# 29
пухи мила какво е станало

Общи условия

Активация на акаунт