искам да кажа

  • 4 338
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 753
Абе Вие луди ли сте??? Тук никога не съм си позволявала да упрекна, обидя или настъпя някого, но понеже този път всичко се разви пред очите ми, че и станах неволен участник в цялата ситуация мисля че имам право да изкажа мнение! Казах че е добре, дори напротив....поволих си да я цитирам и веднага почнахте да търсите в лайната семки! "Егоцентризъм", срам от " емоционално избухване " ами ровете, ровете още , а пък аз ще седя и ще чета докъде ще я докарате! Не адвокатствам на никого,но и аз, и Вие можехте да сте в същата сигуация! Да имате проблем-емоционален или душевен...да го излеете тук в мъката си двусмислено и после да се затворите в спалнята да се самосъжалявате нали така?! Или какво, ще ви се плаче ама през сълзи и сополи ще седите и ще пишете във форума? Айде моля ви се!

# 121
  • Мнения: 920
Преди да е заключена темата. БЛАГОДАРЯ ви, момичета  bouquet Върнахте ми вярата в доброто и в човека. Цял форум и толкова жени едновременно умирахме от притеснение. Усещате ли как всеки забрави собствените си проблеми. Може да съм се разчувствала прекалено, но мисля, че темата трябва да остане. Когато има сили Пухи ще я прочете, а и всяка друга с проблеми.

# 122
  • Мнения: 4 390
Аз направо ти предлагам вече да ударип катанеца предвид кфакта, че мистерията се поразбули.

На същото мнение като теб съм.
Заключвам тази тема.



Mamma

За да не повдигам темата отново, ще използвам постинга на Дивиана, за което моля да бъда извинена.
По молба на niara вмъквам тук това:


Цитат на: niara
"Искам да се извиня на Касиди,че може би я въвлякох в нещо,в което не е искала да участва,предоставяйки й телефона на Пухи. Причината беше,че аз самата не успях да се свържа с нея, а зная, че харесва много Каси. Извинявам се, че Касиди отнесе всички негативи, но и аз смятам, че все някой трябваше да успокои тези момичета, които наистина приеха ситуацията за сериозна и тревожна. Ако имах възможност, щях да го направя сама...
По-важното е, Пухи да е добре! А нека ние да не убиваме желанието на тези хора, които искат да помагат... "

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 03:50 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт