искам да кажа

  • 4 348
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 577
Офф, Касиди - обърках цитати и всичко вече - кажи ми п оне на ЛС дали всичко е ок, да знам, да съм спокойна и да не ровя за сега повече.

Че не ми е забавно, детето спи в стаята с компа, и реве в момента, защото му преча да заспи.  Close

# 91
  • Мнения: 581
Как е Пухи?

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
И това, което казах не беше коректно от моя страна ! Виждам,че хората тук са разтревожени, аз също съм и направих, каквото можах! Намерих и начин,макар и символичен и деликатен да Ви намекна , но да отнасям тук обиди,че си правя шеги с нечия съдба ще Извинявате.

Никой не те обижда. Просто напиши, че е добре и с това въпроса ще се приключи и дори темата може да се изтрие.
Но така да стоят всички и да се тревожат - не е човечно най-малкото смятам. Има и бременни. Помисли за тях.

# 93
  • Мнения: 5 577
Поне за тая вечер да знаем, че е добре, пък утре ще говоря с другите русенки (които незнам къде са се наврели тая вечер  Close ) и ще поканим пухи да излезе с нас, да се запознаем, и сприятелим.  Hug

# 94
  • Мнения: 990
Пухи , миличка сигурно ти е много тежко, но не бъди крайна !!!!! Нищо не заслужава тези тежки думи! Ние сме с теб и те обичаме   bouquet.

# 95
  • Мнения: 5 577
Касиди, плиис, пиши ми, че момичето е добре за да изключа компа за час, да заспи малкия.
После пак ще дойда. (дано да имам нет)

# 96
  • Мнения: 326
Какво стана с момичето? Наред ли е всичко? Касиди, кажи добри новини, умолявам те!

# 97
  • Мнения: 4 792
Добре е! Помолих я да влезе във форума и да напише нещо,защото е изшашкала сума ти народ-отказа! Попитах я дали иска аз да напиша нещо от нейно име - Отказа. Каза,че не иска никой нищо да знае!


Много е хубаво да прекрачваш честната си дума щото можехте да се напънете и да видите смисъла на тия три реда в трите думи които Ви написах!

# 98
  • Мнения: 7 716
Пухи-пухи, няма мъж, който да заслужава такава постъпка.
Ще срещнеш нова любов и ще бъдеш щастлива.
Целувки и прегръдки!

# 99
  • Мнения: 5 577
 Hug Офф, айде аз се махам за малко, пак ще дойда.

Кас, поздрави я, питай я иска ли да излезе с нас, и и кажи, че няма да говорим за болниците. Тя знае за какво става въпрос.  Laughing

# 100
  • Мнения: 1 629
Не е засължително да пише, просто и кажи да влезе и да прочете на колко народ му пука за нея. Кажи и Касиди.

# 101
  • Мнения: 326
Добре е! Помолих я да влезе във форума и да напише нещо,защото е изшашкала сума ти народ-отказа! Попитах я дали иска аз да напиша нещо от нейно име - Отказа. Каза,че не иска никой нищо да знае!


Много е хубаво да прекрачваш честната си дума щото можехте да се напънете и да видите смисъла на тия три реда в трите думи които Ви написах!

Касиди, миличка, не се сърди, просто само ти можеше да дадеш някакъв отговор. БЛАГОДАРЯ ТИ!  bouquet

# 102
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Касиди, ако ти знаеш какво си имала впредвид, то това не значи, че нещо се е разбирало от думите ти.
Надявам се, момичето да потърси специализирана помощ.

# 103
  • Мнения: 677
Добре е! Помолих я да влезе във форума и да напише нещо,защото е изшашкала сума ти народ-отказа! Попитах я дали иска аз да напиша нещо от нейно име - Отказа. Каза,че не иска никой нищо да знае!


Много е хубаво да прекрачваш честната си дума щото можехте да се напънете и да видите смисъла на тия три реда в трите думи които Ви написах!
Не съм обиждал.И се напънах..И не само аз..
И като "не иска никой нищо  да знае"-да не мята бомби във форума!

# 104
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добре е! Помолих я да влезе във форума и да напише нещо,защото е изшашкала сума ти народ-отказа! Попитах я дали иска аз да напиша нещо от нейно име - Отказа. Каза,че не иска никой нищо да знае!


Много е хубаво да прекрачваш честната си дума щото можехте да се напънете и да видите смисъла на тия три реда в трите думи които Ви написах!

Касиди, мисля, че всички бяха много, дори прекалено притеснени, затова не можаха да вникнат в подсказката ти. Не им се сърди, много бяхме наплашени.  Peace

Благодаря ти, че ни успокои, че пухи е добре!!!

Общи условия

Активация на акаунт