искам да кажа

  • 4 349
  • 122
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 186
Оххх...Слава Богу, че всичко е наред с момичето.
пухи, ако имаш нужда от приятел и подкрепа, пиши ми на ЛС, с удоволствие ще си побъбря с теб! Hug

# 106
  • Мнения: 6 164
И като "не иска никой нищо  да знае"-да не мята бомби във форума!
Peace

# 107
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре е! Помолих я да влезе във форума и да напише нещо,защото е изшашкала сума ти народ-отказа! Попитах я дали иска аз да напиша нещо от нейно име - Отказа. Каза,че не иска никой нищо да знае!
А каква е тогава целта на темата? Shocked
Добре поне, че вече дишаме спокойно Confused

# 108
  • Мнения: 948
Добре, че всичко е наред с момичето. Peace

# 109
  • Мнения: 448
Добре, че поне разбрахме, че е добре момичето!Честно, бях се притеснила доста, изчетох всичките й постинги и дори обсъдихме с мъжа ми ситуацията и се чудехме как може да намериме тел., адрес или нещо такова, за да се разбере как е Пухи.Спирам да мисля за това, че дори се разревах, а напоследък и на мен са ми пресъхнали очите от сълзи.Айде със здраве си останете всички и дано да няма повече такива тъжни теми.

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Егати.
С риск да ме помислите за коравосърдечна, но ще си кажа.
На всекиго от нас в даден момент ни е тежко - зарад едно или друго.
Но какво означава всичко това ?
Пускаш бомбата, вкарваш в тревога един куп народ, в това число и бременни и след това просто отказваш да влизаш. Биеш си камшика с една дума и след мен и потоп.
Мисля, че темата на Лиска отпреди няколко дни беше много на място.

# 111
  • Мнения: 5 370
Добре е! Помолих я да влезе във форума и да напише нещо,защото е изшашкала сума ти народ-отказа! Попитах я дали иска аз да напиша нещо от нейно име - Отказа. Каза,че не иска никой нищо да знае!


Много е хубаво да прекрачваш честната си дума щото можехте да се напънете и да видите смисъла на тия три реда в трите думи които Ви написах!
Не съм обиждал.И се напънах..И не само аз..
И като "не иска никой нищо  да знае"-да не мята бомби във форума!
Подкрепям Тони Сопрано!!!!
И с риск да се опитате да ме изядете-ще ви кажа, че намирам цялата тая история за малко...хм...егоцентрична.
Тук се каза вече, че пишат бременни, които се разстройват, другите също сме хора.
Човек може д аполучи внимание и по друг начин.
ПУХИ-и аз съм готова да говоря с тебе, на Кю, на лични, на СКАЙП-където пожелаеш.
НО НЕ ГО ПРАТИ ТОВА ВТОРИ ПЪТ.

# 112
  • Мнения: 2 550
Стига бе, хора, стига сте ровили...

# 113
  • Мнения: 920
Касиди, нищо не се разбра от думите ти. И не само аз. Радвам се, че Пухи е жива и здрава. Но дали знае приказката за лъжливото овчарче?!

# 114
  • Мнения: 7 716
Ами отчаяна е била. Преживя спонтанен аборт скоро  /след няколоко години борба със стерилитет/. Лапароскопия. Натоварена е психически, предполагам, че и физическа болка има.
Сега я е срам за емоционалното избухване.
Да бъдем толерантни.

# 115
  • Мнения: 818
Добре е! Помолих я да влезе във форума и да напише нещо,защото е изшашкала сума ти народ-отказа! Попитах я дали иска аз да напиша нещо от нейно име - Отказа. Каза,че не иска никой нищо да знае!


Много е хубаво да прекрачваш честната си дума щото можехте да се напънете и да видите смисъла на тия три реда в трите думи които Ви написах!
Не съм обиждал.И се напънах..И не само аз..
И като "не иска никой нищо  да знае"-да не мята бомби във форума!

Подкрепям Тони Сопрано!!!!
И с риск да се опитате да ме изядете-ще ви кажа, че намирам цялата тая история за малко...хм...егоцентрична.
Тук се каза вече, че пишат бременни, които се разстройват, другите също сме хора.
Човек може д аполучи внимание и по друг начин.
ПУХИ-и аз съм готова да говоря с тебе, на Кю, на лични, на СКАЙП-където пожелаеш.
НО НЕ ГО ПРАТИ ТОВА ВТОРИ ПЪТ.


 Peace

# 116
  • Мнения: 4 390
Дивианка,  Hug моля те прати ми цялото и ИП.

Не мога. Нямам това право.
Попитай мамма, татти или Еди.

# 117
  • Мнения: 5 370
Дивианка,  Hug моля те прати ми цялото и ИП.

Не мога. Нямам това право.
Попитай мамма, татти или Еди.
Аз направо ти предлагам вече да ударип катанеца предвид кфакта, че мистерията се поразбули.
Слава Богу, било всичко Ок.
Но ако темата остане-виж, тя няма да е Ок.
Просто защото.....не беше твърде честно.

# 118
  • Мнения: 334
Сега поне си отдъхнах.
Стоя тук пред компа от 15.30 и се чудя как е ,щом е пуснала темата,значи е имала нужда да знаем,че се чувства така.
Пухи можеш да ми пишеш на лични, ще се опитам да ти помогна.

# 119
  • Мнения: 1 455
Касиди, аз те разбрах чудесно и ти благодаря за инфото   bouquet! Кофти е, че си нарушила обещанието към Пухи, но пък и нейното поведение е доста стяскащо и доста хора се притесниха. Все пак не съжалявай, че си дала малко инфо, защото след пускането на подобна тема, нормално е да има подобни реакции. Никой не те напада, сигурна съм, просто е нормално човек да се притесни и изнерви след толкова страници молби за отговор.
Пухи, съжалявам за всичко лошо, което ти се случва  Hug. Дано намериш сили да продължиш напред, но наистина вярвай, че след всяко зло, идва добро. Всички, които се включихме в темата ти, с радост ще помогнем с каквото можем. Не знам какво повече да напиша. Знай, че всички те мислим и се тревожим за теб  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт