Паническо разстройство - 47

  • 29 078
  • 762
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 431
При мене мятането си е все така, още повече тревожност и стрес, явно съм такъв темперамент, не знам. Логично е да правиш това, от което те е страх и в някакъв момент страхът да изчезне. Ама не изчезва бе, упорита работа е.

# 721
  • Мнения: 295
Здравейте, от 2г съм със световъртеж и трееожност, онова чувство за побъркване. Пия Сероксат по 1 на ден, 3/4 клонарекс. Сега се опитвам да махна клонарекса (всеки път махна ли по 1/4 и след седмица едва стоя от световъртеж) и лекарката ми изписа невролакс 2 пъти по половин таблетка с идеята постепенно да го заменим. Четох че е като атаракса, който никога не съм пила, нямам проблеми със съня. Някол пил ли е невролакс? Ще споделите ли опит. Благодаря

# 722
  • Мнения: 1 431
Аз съм пила невролакс, това е старо лекарство, то е антиалергично, така че не мисля, че има привикване към него. Взимах си вечер за съня, малко ми помагаше, иначе и аз знам, че е като атаракса, но просто е в друга група лекарства - антиалергични.

# 723
  • Мнения: 6
Здравейте искам да попитам някой дали е пил лекарството Аритави имахте ли странични ефекти как ви подейства

# 724
  • Мнения: 295
Аз съм пила невролакс, това е старо лекарство, то е антиалергично, така че не мисля, че има привикване към него. Взимах си вечер за съня, малко ми помагаше, иначе и аз знам, че е като атаракса, но просто е в друга група лекарства - антиалергични.
Благодаря но странно антиалергично за депресии го дават.

# 725
  • Мнения: 1 431
Предписва се и за тревожност и безпокойство, но също е антихистамин - тоест антиалергично. Освен това е и евтино, не знам атаракс на каква цена е.Мисля, че на мен ми помогна до известна степен, но аз го делях и го взимах по 1/2 преди лягане, трудно се дели, мисля,че бяха малки и кръгли таблетките. Но вие го взимайте както са ви го предписали.

# 726
  • Мнения: 295
Предписва се и за тревожност и безпокойство, но също е антихистамин - тоест антиалергично. Освен това е и евтино, не знам атаракс на каква цена е.Мисля, че на мен ми помогна до известна степен, но аз го делях и го взимах по 1/2 преди лягане, трудно се дели, мисля,че бяха малки и кръгли таблетките. Но вие го взимайте както са ви го предписали.
И на мен така по 1/2 в 10ч и в 16.30. Притеснявам се да не ми се доспива, но ще пробвам

# 727
  • Мнения: 1 431
Ами не знам, при мен целта беше да заспя и не мога да кажа през деня как ще е Simple Smile Пробвайте първо само вечер да видите как ще ви действа, ама по 1/2 се съмнявам да ви се доспива толкова през деня.

# 728
  • Мнения: 2 769
Всичко е много хубаво на тия антихистамини, обаче на следващия ден си все едно си препил с фалшив алкохол. Аз ги уважавам, но просто действат кратко време и се свиква с тях.

# 729
  • Мнения: X
Аз пък имам болки в челюстта. Явно при неуспешния опит за спиране на флуанксола съм си стискала зъбите. То беше страшно, де. Поотмина малко след прием на Милгамма, но сега имам някакво стягане м/у гърдите и ме е страх да не стане нещо страшно. За пулса пия 1/2 бизогамма. Вече изпитвам паника и от доктори.

# 730
  • Мнения: 2 769
Аз пък имам болки в челюстта. Явно при неуспешния опит за спиране на флуанксола съм си стискала зъбите. То беше страшно, де. Поотмина малко след прием на Милгамма, но сега имам някакво стягане м/у гърдите и ме е страх да не стане нещо страшно. За пулса пия 1/2 бизогамма. Вече изпитвам паника и от доктори.
Нищо няма да стане. То това сърце да не е ей така да си реши и айде. Не става така. То е или здраво, или не. Няма средно положение. Само болка не значи нищо, искат се доста други симптоми , за да е опасно. А и пак питам какъв е тоя страх за тоя животец? Голяма работа, никой няма да живее вечно!

# 731
  • Мнения: X
Скрит текст:
Аз пък имам болки в челюстта. Явно при неуспешния опит за спиране на флуанксола съм си стискала зъбите. То беше страшно, де. Поотмина малко след прием на Милгамма, но сега имам някакво стягане м/у гърдите и ме е страх да не стане нещо страшно. За пулса пия 1/2 бизогамма. Вече изпитвам паника и от доктори.
Нищо няма да стане. То това сърце да не е ей така да си реши и айде. Не става така. То е или здраво, или не. Няма средно положение. Само болка не значи нищо, искат се доста други симптоми , за да е опасно. А и пак питам какъв е тоя страх за тоя животец? Голяма работа, никой няма да живее вечно!
То е ясно, ама пусти страх. От време на време ми се замъглява погледа и изпадам в паника. Пия хапче и все едно нещата се потушават.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 75
Здравейте!
И аз съм за тази група. От мноооого години всъщност съм в отбора. Изпробварла съм всичко.... психотерапия, билки, и каквото съм чула, но в крайна сметка само АД ми помагат. Та искам да ви попитам, има ли някой, който се е примирил, че ще си ги пие постоянно? Зная всичко за тях, но само те са ми спасение... Ако решите, може и на лични да ми пишете Blush

# 733
  • Мнения: 136
Какво пиете и помага ли?🙂

# 734
  • Варна
  • Мнения: 75
Какво пиете и помага ли?🙂
Не искам да пиша имена на лекарства, но да  - на мен ми действат доста добре. Проблемът е като ги спра- след месец два и отново се започва с тревожност, паник атаки и т.н

Общи условия

Активация на акаунт