Не спирам да плача, моля за съвет

  • 10 882
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 008
От авторката, нашите ми казват просто да избирам-тях или него. Ако съм с него ми казват да забравя че са ми родители. Вече ме гонят и от вкъщи, обиждат ме.. Единствено това е пречката ни да се виждаме-родителите ми.

Aми явно им е писнало от принцеските ти капризи и са решили да ти угодят, за да видиш сама колко ти е акъла.

Скрит текст:
Маке, да реве за фуста ? Т'ва звучи като тъп виц.

# 31
  • Мнения: 1 000
Тва за реването и мен ме цапардоса по очите, ама рекох да си замълча.

# 32
  • Мнения: 2 749
Македонците драпат за брак с българка, че ние сме в ЕС.

# 33
  • Мнения: 1 000
Македонците драпат за брак с българка, че ние сме в ЕС.
И въпреки това ни третират различно.

# 34
  • Мнения: 2 749
Ама с бг документи може да се пътува свободно, а с мкд не.
Другата врътка е да декларират бг произход и самосъзнание. Преди години, като бачках при нотариус, беше много масово.

# 35
  • Мнения: 2 375
Ще си набие цицини момичето, но нищо, само на 19 е. Има право да си научи урока.

# 36
  • Мнения: 108
От авторката, само да уточня защо нашите са твърдо убедени, че е с мен заради пари-той знае с какво се занимават наще и от време на време ми вмъква: вие богатите, нали сте богати, питал ме е колко пари вади баща ми.. Лятото директно ми каза да му платя хотела като дойде в Бургас, но пък сега ми казва че вече събрал пари, казва ми че не го интересуват парите на нашите, щом е ми казва да живея при него.. Всички тези неща ги споделях с наще. Но пък в същото време като ми казва да заминавам при него се обърквам. Понеже нашите ме бяха заплашили че няма да ми плащат и ученето, той ми казваше че той ще ми го плаща и няма да ме остави без да уча.

# 37
  • Мнения: 2 209
Ох, голяма любов, едномесечна. И теб не те притесняват тези въпроси за пари? Ученето важно ли ти е? Помисли си малко и действай.

# 38
  • Мнения: X
Да го беше казала това по-рано - директно аут и чао на този Simple Smile

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 20:34 от Анонимен

# 39
  • Мнения: 2 749
Е, че той даже сам си е казал! Пък и нали не мислиш, че 9 месеца е стоял на сухо? Вика те, ще ти надуе корема и ще чака вашите да клекнат и да ви приберат.

# 40
  • Мнения: 2 375
Търпението на родителите е безгранично.

# 41
  • Мнения: 1 000
Ооо,реве, пари търси... Приятно следване!

# 42
  • Мнения: 108
Но в същото време ми казва, че ако замина при него техните щели да ми плащат да уча, прави планове и ми предлега да отида да живея с него на село докато завършим и след това да си живеем сами и да си работим. Говори ми за бъдещето ни, за деца... Може и да е свестен...

# 43
  • Мнения: 2 749
А що техните не му платят хотела, та иска от теб?

# 44
  • Мнения: 108
Преди да се запознаем също така беше много срамежлив с мен, приятелите му ми казваха, че ме харесва.. Когато сме били заедно вечерите дори се е просълзявал, защото знаел че все някога ще замина от Македония, а съм била най-хубавото нещо което му се е случвало. Просто някак си усещах, че ме харесва.

Общи условия

Активация на акаунт