Магията на изтока - тема 63

  • 20 278
  • 732
  •   1
Отговори
# 225
  • България
  • Мнения: 6 209
Аз се чудя защо има голямо очакване за вълка?
Не виждам нищо кой знае какво в сюжета, а и актьорите не са ми най, най.
Не го бързам въобще.

Приключих с Fighter of the Destiny и ще видя с кой сериал да продължа.

# 226
  • Мнения: 6 760
.........................
Missing: The Other Side дали ще ми хареса?
Не съм стигнала до него, но коментарите са доста положителни.

Вълчето май пострада от дългото забавяне. Всички се надъхваха от трейлъра и очакванията бяха прекалено големи. Още повече пък и заради популярността, която набра Сяо Джан покрай Untamed. Ако го бяха излъчили преди година-две вероятно нещата щяха да са малко по-различни. А, може би и орязването заради наложената цензура има пръст в крайния резултат.
Просто си размишлявам, щото така или иначе още не съм го почнала. Поне ще сваля очакванията и като му дойде времето ще гледам без да съм надъхана за нещо специално, пък до където го докарам.

Penthouse направо към хорър го докарва. Пълно е с психари и откачалки. Даже и дечурлигата са такива. Ом Ки Джун отново е първокласен злодей. Тормози всички наред зад маската на перфектния мъж/баща/съпруг пред обществото.

# 227
  • Мнения: 9 192
От дългото забавяне и каквото и да си говорим познатия сюжет.Изгледах първите 6 епизода и ако не беше ала Маугли -  сме го гледали.Поне до тук.Незнам как ще се развият нещата. 49 епизода какви интриги могат да забъркат,колко битки могат да водят и колко целувки могат да раздадат.Има шанс.Още не са показали всички герои.Да кажем,че началото не е това,което се вижда в трейлъра.Любовно си започна,ще ше ми се да не е така.
Всъщност аз съм 50 на 50.Музиката е добра.Декорите и костюмите също.Специалните ефекти са слаба работа.Играта на Дарън и тя ми е мътна и кървава.Понякога ми харесва,но в други моменти не.
С голям рейтинг е,но то си е очаквано.

# 228
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 542
Купувам си лемони - виждам Аобаяши. Не мога вече да се отърся от това. Лемон - Аобаяши.

Шошулчо, ето ти превю за 7-ми епизод на 2 декември.

И една новина от днес. Октомври 2021 г. японците ще излъчат сериал по книгата Nihon Chinbotsu (Japan Sinks) на Сакьо Комацу, която Харуко четеше това лято във втори сезон на Харуко, Шоджи и Сатонака.
Говорихме по темата тук.
Повтарям - октомври 2021, т.е след 10 месеца. В главната мъжка роля е Той, самият Шун Огури, а в останалите главни роли са Кеничи Мацуяма-сама, Ан Уатанабе (сестрата в живота на Цунео Мисаки-сан), Тору Накамура и Теруюки Кагава.
Да сме живи и здрави, до измине тази година - ще гледаме.
Ан Уатанабе, след развода с Масахиро Хигашиде, остана сама с трите деца, но се върна отново на работа и снима последните месеци. Мисаки-сан ще трябва да помага в отглеждането. Дядо Кен също.
2021 и 2022 г. ще бъдат годините на Шун Огури. 2022 г. му предстои тайга-драма, в която японците наливат доста пари, а кастът е повече от великолепен.
След Taira no Kiyomori с Кеничи, това ще е следващата тайга-драма, която бих гледала целогодишно в периода на излъчване - всяка неделя по NHK (50 епизода).

# 229
  • MJF
  • Мнения: 8 588
Аз идните дни ще гледам NHK  ама трофи Smile, фигурно-пързалния турнир. Виртуално ще съм в Осака.

Да бе, така ще стане с лимоните, а сме видяли лЕмон а сме се сетили за Аобаяши и сие Smile. Така са те сполучливите прякори Smile. Хару току виж сме я прекръстили на Грас мочи дълго време.
Видях превюто, не че съм се съмнявала,  но явно ни чака смях и позитив до края.

А така, загазих. Здрави и  живи като му дойде ред на този сериал по Nihon Chinbotsu / Потъването на Япония на Сакьо Комацу ще трябва да се жертвам за Ф Wink Mr. Green
Анне Уатанабе я гледахме във Fake Affair скоро.

Koisuru Hahatachi 3 Опознахме 3-те дами до тук. От превюто виждам че ще се захванем вече и със синовете. Доста бързо вървии действието. Само 3 серии а основите герои вече доста цялостно показани.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 12:51 от Шошулчо

# 230
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 542
Ммм, аз съм с два епизода напред на Koisuru Hahatachi, но преводачката е бърза и сигурно ще настигне епизодите в Япония. Утре ми предстои да гледам 6-ти по TBS (от общо 10).
Щом си изгледала и трети епизод, значи си видяла вече, че Сатонака се събра с мамчето Ан Ишиватари.
Йо Йошида обаче загази. Ще видиш какво ще се случи с нея и семейството ѝ. Хлъзна се с този малък мушмурок, за единия кекс. А мушмурокът, Хаято Исомура, ми е много на сърце, ама не точно в тази роля.

# 231
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 542
Omega пуснаха часовника Seamaster Diver 300M с Бин Бин преди малко.
9 950 $, не се шегуват.

Скрит текст:

Шо, ето ти уагаши от Мис Уагаши.

# 232
  • MJF
  • Мнения: 8 588
Koisuru Hahatachi
Мда, Сатонака го видях. Тез двамата си паснаха според мен, да видим до края.
Героинята на Йошида ми напомня малко за героинята на Tae Kimura от Karera wo Mirebawakaru Koto.
Надявам се тийновете да не ми вдигат много кръвнота. Двама от тримата синове засега ми изглеждат схватливи и интуитивни деца. Трета серия бе с онази сцена на двамата съпрузи у любовницата на съпруга. Да се смее ли да .... ли човек. Hayato Isomura така като проверих май не съм го гледала. Мярнал се е в He Who Can't Marry Season 2 но не се сещам кой е бил.

Мис Уагаши сигурно е с нормално кръвно налягане, приятно занимание има. Smiley

Мммм режисьора на Koisuru Hahatachi е  Ryosuke Fukuda -   You, Me, and Bach. Сега ще си пусна Johann Sebastian Bach-Air on G String.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 20:53 от Шошулчо

# 233
  • България
  • Мнения: 6 209

Доколкото разбирам Петъчните май са били Sign Underage
Пускам Бин Бин, сериалът който започнах I Will Never Let You Go (2019) е с негово участие.
Коментарите за финала ме плашат, но пък каквото - такова. Не е като да не им свикнах.

# 234
  • DE
  • Мнения: 9 068
"Poisoned Love"  много приятна романтична комедия. Гледам и през цялото време се чудя на кого ми прилича главната, че и играе като нея Grinning Ma Meng Wei
Скрит текст:
копие на  Park Shin Hye и образа и в "A.N.Jell: You're Beautiful" но за разлика от нея ми е много симпатична Grin
А младежа силно прилича на Dylan Wang. Клиширано, но добре поднесено и приятно за гледане без колосални драми. Стайлинга на главната е като на момата от "Go Go Squid!" едни торбести суичъри. Чат пат ги обличат в хубави пуловери, явно и те са рекламни Smile

Малко петъчен Чен И, зад кулисите на сцената във ваната, от 1.30 мин., какво тяло се крие под въздушните роби...


Направо го пощуриха момчето, то не бяха облизване на пръсти, гушене в леглото, опит за събличане Satisfied

# 235
  • България
  • Мнения: 6 209
Малко петъчен Чен И, зад кулисите на сцената във ваната, от 1.30 мин., какво тяло се крие под въздушните роби...
Скрит текст:

Направо го пощуриха момчето, то не бяха облизване на пръсти, гушене в леглото, опит за събличане Satisfied
Ех, идеален е. Gift Heart
Аз много бързо изгледах сериала с Бин Бин. Има ли поне една роля, в която героят му да не страда.

Редакция на предното ми мнение - това с повтарянето, че свикнах и мога при мен не действа. Тези теории за положителното мислене не ми действат. Не искам любимите ми герои да страдат.
Два часа търсих снощи фентъзи с хубав край, но май съм изгледала малкото такива. Grin
Сега ще изгледам няколко пълнометражни фентъзи филма и после сигурно ще гледам исторически с разследвания, комедия, романтика и задължително щастлив финал.
Това в очакване на фентъзи, в което летящите не си чупят крилцата накрая - образно казано.

# 236
  • Мнения: 9 192
To Get Her
Много лек,забавен и романтичен,но не е тип летящо фентъзи.Пренасят се в игра.
Moonshine and Valentine
Съвременен,с лисички и с твоята любимка Виктория.Макар,че за мен основния бонус е Джони.
И двата са с хепи енд.

От филмите можеш да почнеш с Once Upon a Time ако искаш да гледаш кратката версия на Eternal Love.
Има много филми,но не всички са добри.Някой са толкова ужасни,че те е срам да ги споменаваш.

# 237
  • България
  • Мнения: 6 209
Вторият го гледах, мисля че ти ми го препоръча. Джонката ви го оставих тогава на теб и още някой беше фен.
Първият ще го гледам. И дъщеря ми го препоръча.
Почти няма коментари за филмите. Изтеглих два, на втория финалът е гаден, но поне няма да се мъчат дълго - за час, два и ще ги приключат. Grin
От филмите можеш да почнеш с Once Upon a Time ако искаш да гледаш кратката версия на Eternal Love.
Има много филми,но не всички са добри.Някой са толкова ужасни,че те е срам да ги споменаваш.
Този бях го започнала веднага след сериала и не ми се получи гледането, въпреки добрия подбор на актьори. Ще го гледам по-нататък.
Явно се предпочитат сериалите. Филмите наистина са доста кратки, няма време за развитие на образите, но пък сериали над 30 епизода започват да циклят и да се отклоняват от основната линия. Вкарват някакви повторения, мъчения.

# 238
  • Мнения: 9 192
Виж филмите за Detective Dee с Марк.

Aaaa,сетих се за Gegege no Kitaro: Kitaro and the Millennium Curse
Не,че е хубав,пък и е японски,но се сетих,че като го гледах останах крайно изненадата от ролята на Джи.

# 239
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 542
Revenge - епизоди 3 и 4

Канг Хера - корейската отмъстителка. Боксу (복수/ отмъщение) Хера.
Ох, майко корейска! Що за народопсихология?!?
Насилие - физическо, психическо, няма значение за корейците. Важно е то да се лее от екран. Болна корейска нация.
Нищо добро, креативно, позитивно - само мъст, игри за/на пари, сексуално посегателство, малтретиране (в продължение на години), проституция, наркотици, мъртвородено бебе, друго тайно осиновено... Ааа, стана брутално. Изкопаха и дъното.
Ще погледна епизодите и другата седмица, но сигурно няма да издържа/изтърпя повече и ще го зарежа. Дори и заради Хьон Мин не си струва.

Шо, сряда наближа. Ще се забавляваме с нашите любимци от Канепул, хаха.
Гледа ли Koisuru Hahatachi епизод 4?

Общи условия

Активация на акаунт