🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 7

  • 23 268
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 24 401
Невена Цонева е

# 586
  • Варна
  • Мнения: 2 851
Да залагаме Деската или Невенчето свалят маската.

# 587
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Да, Белослава, Дивна, Тита, Сантра, Гери-Никол...права си, железен довод! Laughing

Теодора е Цончева, ама какво значение има. Който иска го е прочел на линковете, които дадохме.
Довод? Довод за какво? 🙄
Аз просто предполагам от какво е провокиран въпросът на потребителката... Нали може?

# 588
  • Мнения: 804

Аз бях втрещена преди няколко месеца видях Ева на живо и ми се видя хипер слаба - с едни тънки краченца 😁

# 589
  • Мнения: 14 644
ThinkingПалячи е бил унижаван?

# 590
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 960
Теди Кацарова е, досега не я предполагах, но сега тембъра и гласа....
Модулиран е ама доста... Пак не ми прилича на нейния глас, но в уликите си беше тя...

# 591
  • Варна
  • Мнения: 7 147
ThinkingПалячи е бил унижаван?
Теди Кацарова нямаше ли някакви драми с бившия си мъж? 🤔

# 592
  • Благоевград
  • Мнения: 2 867
Хищницата според мен е Клавдия. Участваше в Стар Академи, сестра й е създала балет Магия, самата Клавдия също е танцувала в него. По едно време замина за чужбина, изгуби се, но май отново си поднови певческата кариера.

На Макарончето направо друг глас са сложили, но ние си знаем, че е Десислава. Уликата с телевизора е, че тя създаде собствена тв с името DSTV, но не потръгна и я продаде.

# 593
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Отчайващо изпълнение.

# 594
  • Мнения: 459
Днес нарочно ли всички пеят зле 🤦‍♀️

# 595
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
Тедито, колкото и да си променя гласа, не може да избяга от себе си. Само се чудя наистина ли е с толкова лош английски или се прави?

# 596
  • Мнения: 9 486
Много лошо изпълнение.

Булката ще си ходи, според мен. Щом и за снимката с колието казаха...

# 597
  • София
  • Мнения: 2 935
Тази Клавдия за пръв път я чувам. Не мисля, че биха сложили чак толкова безизвестни личности.

Палячи изобщо не ми прилича по гласа на Кацарова...

# 598
  • Мнения: 11 550
Ужасно беше. По-добре да си пеят хубаво и да ги разпознаваме.

# 599
  • Мнения: 14 644
ThinkingПалячи е бил унижаван?
Теди Кацарова нямаше ли някакви драми с бившия си мъж? 🤔
Не знам за драми,но се разведоха.Една моя приятелка беше на кораб,където свирят бълг.музиканти.Бившият съпруг на Теди е бил там като продуцент.Пред тях е казвал,че много я обичал,но я хванал на калъп.Той поискал развод,а не тя.

Общи условия

Активация на акаунт