Памперси -впечатления?

  • 1 979
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 768
Допреди месец бях доволна от Памперс , но после бебка започна да се буди мокра всяка сутрин и сега ги сменихме с Хьгис-
Huggies supreme:
http://www.huggiesclub.com/template.asp?articleId=4041
Цената е даже по-малка от тези на Памперс ама бебка е суха винаги. Тези били папмерси за много активни бебета- като нашата точно която все едно че има трьни в дупето, и на сьн подскача даже.
 
 Grinning

# 16
  • Мнения: 4 965
Доволна съм само от 1-ви номер на Памперс (втори им пропускаше, а трети мирише ужасно и подсичат  Imp ).
Ползваме само Дайперс (имат ластиче, стоят плътно по тялото, но не стягат и до сега не са ми пропуснали  Hands Thumbsup ), Молфикс (също са много добри, но трябва да са малко по-големи, за да не протичат  Sign Exclamation - хубавото е, че са мекички и повърхността им стои суха) и Панини (много трудно ги откривам - италиански са и зависят от пола на детето  Sign Exclamation ).

# 17
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Извинете, а от кьде копувате вьпросните МОЛФИКС? Аз досега само ПАМПЕРС сьм ползувала, доволна сьм, но като гледам цената на МОЛФИКС е доста задоволителна. В БИЛА има ли, а в МЕТРО? Понеже мьж ми обикновенно пазарува, че аз нямам време, та да му кажа от кьде да купи. Ние както хвьрляме поне по 5 на ден май само памперси си копуваме. Благодаря ви! Sick  

# 18
  • Мнения: 46 518
Цитат на: irena petkova
Извинете, а от кьде копувате вьпросните МОЛФИКС? Аз досега само ПАМПЕРС сьм ползувала, доволна сьм, но като гледам цената на МОЛФИКС е доста задоволителна. В БИЛА има ли, а в МЕТРО? Понеже мьж ми обикновенно пазарува, че аз нямам време, та да му кажа от кьде да купи. Ние както хвьрляме поне по 5 на ден май само памперси си копуваме. Благодаря ви! Sick  


Аз ги открих в HIT, живея в Люлин и ми е далечко, но бяхме на гости в Младост, минахме през магазина и ги взех, сега не знам и аз от къде да ги купувам. Струва ми се, че и в МЕТРО съм ги виждала, но не съм сигурна Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 10 310
Цитат на: Ружа72
Допреди месец бях доволна от Памперс , но после бебка започна да се буди мокра всяка сутрин и сега ги сменихме с Хьгис-
Huggies supreme:
http://www.huggiesclub.com/template.asp?articleId=4041
Цената е даже по-малка от тези на Памперс ама бебка е суха винаги. Тези били папмерси за много активни бебета- като нашата точно която все едно че има трьни в дупето, и на сьн подскача даже.
 
 Grinning


И аз от тези които съм ползвала съм най-доволна от Хъджис, само с тях сме сухи и само тях ползваме. За съжаление в БГ цената им е доста по-висока от Памперс. 80бр. Памперс са на цената на 56бр. Хъджис.

# 20
  • Мнения: 1 263
Либеро!!!!
След обрива по дупето на дребосъчка - мразя Памперс #Cussing out

# 21
  • Мнения: 1 512
Pampers
Ползвала съм Либеро, Хъджис и Мамиа. Първите две марки са добри като качество, но като цена не ме удовлетворяват Neutral Face  От Мамиа Кристина се изрина много по дупето, мазахме я като за световно, докато се оправи.
Затова си караме с добрия стар Памперс...

# 22
  • Мнения: 17 407
И аз сега се чудя какви да пробвам. Сега сме с Либеро,  не сме имали проблем, но почна да се обрива. Та мисля да ги сменям, само дето не знам с какви.

# 23
  • Мнения: 554
Най-доволна съм от Либеро!Много са мекички и не пропускат като Памперс.Ако няма Либеро купувам Хъджис.

# 24
  • Мнения: 390
Почти винаги сме на Либеро и съм много доволна. Няколко пъти съм вземала и Памперс и веднъж Дайперс. Мисля, че Либеро ми харесва най - много. Малко  по - скъпи са от Памперс.
Веднъж една приятелка по време на разходка ми даде Мамия /бях си забравила нашите пелени/. След 2 часа като се прибрахме Нинка ревеше, а аз се чудех защо. Оказа се, че дупето и е мокро. Когато смених пелената се успокои.

# 25
  • Мнения: 3 334
Цитат на: pandora
Аз пък от Pampers съм си най-доволна  Laughing


и аз!

# 26
  • София
  • Мнения: 10 310
Момичета, как така сте доволни от Либеро  Thinking  та те не попиват така добре, като Памперс и дупето на бебка стои мокро....

# 27
  • Мнения: 17 407
Цитат на: nad_tab
Момичета, как така сте доволни от Либеро  Thinking  та те не попиват така добре, като Памперс и дупето на бебка стои мокро....


Ако сте ползвали 5-8 кг, наистина не попиват много добре. Аз лично съм доволна( бях де) , от 7- 14кг. Сега май ще изтичам да взема няколко бройки  Памперс.

# 28
  • Мнения: 46 518
Цитат на: nad_tab
Момичета, как така сте доволни от Либеро  Thinking  та те не попиват така добре, като Памперс и дупето на бебка стои мокро....


При нас попиваше много добре, но са по-скъпички и затова минахме на други Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: Anni
Цитат на: pandora
Аз пък от Pampers съм си най-доволна  Laughing


и аз!


ами и аз Grinning

Общи условия

Активация на акаунт