Фермата сезон 6 Тема 8 /26.10-01.11/

  • 59 496
  • 1 826
  •   1
Отговори
# 675
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Поли, ако се чувстваше толкова заплашена веднага трябваше да каже на продукцията. Ужасно лицемерно сьщество е след няколко дена се сеща да се оплаче, понеже остана сама и тьрси внимание. Не оправдавам поведението и на другата жена.

# 676
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Много правилни думи на Милена за мъжете във фермата.
Писах го тук същото преди време.
Едно към едно.
Пълни мижитурки.

# 677
  • Мнения: 5 479
Има нещо нечистоплътно в този сезон. Липсват ми нравствени хора. Имаше такива в предишните сезони и някои дори спечелиха. Не ме Радват “гърли” във формата, които стават мокри сънища и правят за смях гвардейци. Единствен шестака пази положение, ама ми се щеше някой по- млад да изпъкне.

# 678
  • София
  • Мнения: 23 128
Има ли промо за утре?

# 679
  • София
  • Мнения: 2 689
Стига намесва децата ѝ де, коментирай безумното ѝ поведение във формата без паралели навън. Има бая мегдан за хейт по нея и без да коментираме външния живот.

 
Мен водещите ме разочароваха.....и Надя не можа да й каже как изглежда отстрани и на нея не даде да се изкаже и пак агресира и на Стоян и всеки кипи, ври....Диазепам си трябва за тая кукувица. Аз наистина почвам да се тревожа за децата й, няма как някой да ме убеди, че не ядат бой, няма как....Тази просто една чаша да се счупи и сигурно пак ври. Това е лудо....

Последна редакция: ср, 28 окт 2020, 23:00 от ParaSiempre

# 680
  • London
  • Мнения: 6 732
Стига намесва децата ѝ де, коментирай безумното ѝ поведение във формата без паралели навън. Инщма бая мегдан за хейт по нея и без да коментираме външния живот.

 
Мен водещите ме разочароваха.....и Надя не можа да й каже как изглежда отстрани и на нея не даде да се изкаже и пак агресира и на Стоян и всеки кипи, ври....Диазепам си трябва за тая кукувица. Аз наистина почвам да се тревожа за децата й, няма как някой да ме убеди, че не ядат бой, няма как....Тази просто една чаша да се счупи и сигурно пак ври. Това е лудо....
Не само ще ги коментирам, но и ще ги сезирам Закрила на детето  с материала от видеото. Не може ли? Да си направят проверката пък, ако е бяла и добра Ок...., ако не да се реагира.

# 681
  • София
  • Мнения: 3 955
Поли търси внимание. В началото дружеше с "готините", ама бързо я отсвириха, после се надуши с Милена и се обърнаха срещу нея. Почти всеки си дружи с някого, освен тя. Всеки я смята за безполезна, мрънкаща и натоварваща. Вижда шанс да се хареса, макар и да е жертва, и се възползва. Щом ѝ е ок.

# 682
  • София
  • Мнения: 2 689
Катрала, сезирай, добре, спаси децата на база риалити формат 😁

# 683
  • Мнения: 342
Поли, ако се чувстваше толкова заплашена веднага трябваше да каже на продукцията. Ужасно лицемерно сьщество е след няколко дена се сеща да се оплаче, понеже остана сама и тьрси внимание. Не оправдавам поведението и на другата жена.

Каква е разликата бе, хора? Тя не мисли, че Мария е тръгнала да я убива, че веднага да сигнализира. Човек в такъв момент не знае точно как да реаргира. А и те казаха ли кога Поли се е оплакала на продукцията? Тя може и същия ден да го е казала, но те сега отвръщат.

Поли иска внимание като казва след няколко дена.. добре, като търсим намерения - Мария какво целеше с тези действия? Внимание? Да уязви Полина? Да я изплаши? Или тя просто си е такава.
Не мога да повярвам колко от жените тук се хващат за такива дребни незначителни неща, а този изблик на Мария хич не ги трогва.

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 3 606
Мария е много първосигнална, да не кажа първобитна жена, проста и лесно манипулируема. Ако си спомним казуса, всичко тръгна от нежеланието й да се съобрази с думата на фермера, която уж е закон. И "преуморената, много болна" Мария съвсем преднамерено реши да спретне едно скандалче. Тя си го каза в "изповедалнята" - нещо от сорта сега ще й дам да разбере, хилийки се просташки. Защо така умишлено скриха и самата сцена от продукцията, както и тези думи на Мария, какво им костваше да ги покажат пак? Толерират поведението на Мария, защото прави сеир.

# 685
  • Мнения: 8 566
Мария е много агресивна ,груба и много проста.Поли с право се оплака!

# 686
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Вече и Ваня ми е в черния списък, не, че е била извън него, но поне ми беше една идея по-симпатична от останалите.
Сега, с това, което направи - беше там, ножът падна на сантиметри от крака ѝ, в същото време Мара твърди, че не е хвърляла нож /тоест, лъже като циганка/, и онова подскачащото Ю-хуууу казва, че "не била видяла, а само чула". А заплахите, че "ако няма камери, ще я завре в печката"??? Това чула ли го е? Или тогава е била на отоларинголог?
WTF???
То бива, бива, ама наистина тия са отчайващо потресаващи. До една. Добре, че се върна Милена.

Ваня към Мария : "Поли е една безлична овца".
Супер речник на една изискана "дама", търсеща мъжко внимание.
Така и най-големия селчо няма да я удостои с такова.

# 687
  • Мнения: 219
На Ването, ако Мара “шгипращамвкъш’и” ѝ се набута така в лицето, подавайки нож, ще си глътне граматиката и ще загуби съзнание. Пък сега тръгнала да защитава, тя не била там само слушала и не станало кой знае какво. Изумително е тези хора колко  избирателно чуване и виждане имат.

А пък по отношение на това Поли дали е трябвало да каже по-рано моето обяснение е, че тя е сама, а за да се изпълчиш на такъв агресор и всички негови сподвижници, ти трябва морална подкрепа. Освен това на цялата ситуация имаше свидетели и те нищо не казаха отгоре на всичкото после го споделяш на масата и другите го обръщат на майтап. И започваш да се чудиш само аз ли видях и разбрах  какво стана? И в един момент се появява някой (Милена) казва ти, че не е било правилно и те побутва да се опълчиш. Това е класическа ситуация и не виждам нищо странно, долно, лицемерно и не знам си какво в случая от страна на Поли.
Неведнъж съм го казвала - не харесвам Поли, всъщност не харесвам даже никого от Фермата, но за разлика от хората вътре винаги съм се старала да бъда обективна и което си е така, си е така без значение колко не харесвам човека.

# 688
  • Мнения: 342
Да не говорим, че това не е първата агресивна проява на Мария. Още преди седмици пак докато се караше с Дана я хвана и дръпна за ръката. Сега кажете тогава Дана с какво беше виновна? Как пък все Марето я провокират, горкинката, жал да му стане на човек.

# 689
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И решиха Иван и Андрей да не пускат засега видеото на останалите, та да си представят те някакви батални сцени, каквото НЕ е имало. Поли изопачава нещата, не я е нападала Мария с нож. Да, подаде ѝ нож в отговор на неколкократно натякване, че Мара е виновна за връщането на старите правила за ратаи. Не я е заплашвала с нож.

Иначе, да, Мария е много груба, много мутренско поведение има.

Добре, че Чъки отпадна, на Косъм. И Милена се развилня.

Забелязахте ли краката на Мария като белеше домати с Боби? Ако не знаех, че е тя, щях да си помисля, че са мъжки крака. Тя цялата прилича на мъж...

Общи условия

Активация на акаунт