Фермата сезон 6 Тема 8 /26.10-01.11/

  • 59 433
  • 1 826
  •   1
Отговори
# 690
  • London
  • Мнения: 6 732
Ами ти си се смей като ти е смешно, аз мисля, че човек с такъм темперамент и поведение, ако го погнат проверки ще схване, че не може да се държи както си иска. Самата Поли също може да подаде жалба като излезе. Гонене до дупка докато се научи да пази дистанция и да говори нормално с хората не да ги кара да се притесняват край нея.

# 691
  • Мнения: 2 886
Мария е много първосигнална, да не кажа първобитна жена, проста и лесно манипулируема. Ако си спомним казуса, всичко тръгна от нежеланието й да се съобрази с думата на фермера, която уж е закон. И "преуморената, много болна" Мария съвсем преднамерено реши да спретне едно скандалче. Тя си го каза в "изповедалнята" - нещо от сорта сега ще й дам да разбере, хилийки се просташки. Защо така умишлено скриха и самата сцена от продукцията, както и тези думи на Мария, какво им костваше да ги покажат пак? Толерират поведението на Мария, защото прави сеир.

Тя и на Петър се похвали още в кухнята, че нарочно сплашила Поли. И на двамата забавно им се видя. А ако една като Мара кресне така на една като Ирина Тенчева в лицето, ще летят есета по социалните мрежи и Иван и Андрей ще извадят втория си морал и ценностна система според двойните си стандарти. Жалко за Поли, доотровиха й престоя великите продуценти.

# 692
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 696
Поли след, като е чужбина е наясно, понеже ти промиват мозька сьс семинари и обучения, как е приемливо да се дьржиш на работното място и при всяко нарушение на правата ти си дльжен да сьобщиш. Тя реши, след няколко дена, като видя, че е сама да сьбира сьчувствие от зрителите.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 672
Ами ти си се смей като ти е смешно, аз мисля, че човек с такъм темперамент и поведение, ако го погнат проверки ще схване, че не може да се държи както си иска. Самата Поли също може да подаде жалба като излезе. Гонене до дупка докато се научи да пази дистанция и да говори нормално с хората не да ги кара да се притесняват край нея.

Дръж ни в течение като сезираш съответните институции, моля. Simple Smile  Сериозно, ако наистина се наемеш, защото се притесняваш за децата, даже ще ти се явя като свидетел. 👍

# 694
  • Мнения: 340
Поли след, като е чужбина е наясно, понеже ти промиват мозька сьс семинари и обучения, как е приемливо да се дьржиш на работното място и при всяко нарушение на правата ти си дльжен да сьобщиш. Тя реши, след няколко дена, като видя, че е сама да сьбира сьчувствие от зрителите.

Напротив, тя изчака докато не е сама.

# 695
  • София
  • Мнения: 23 036
Не знам, не мисля, че Поли го прави заради зрителите, просто Милена някак си и даде кураж. Може и да греша, разбира се.

# 696
  • London
  • Мнения: 6 732
Поли дано се държи, че мутрата сега ще се пробва да й прави всякакви психо атаки.

# 697
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Поли доста интересно пресъздаде случката с ножа пред Милена, де, съвсем правдоподобно, налЕ?! Joy Joy Joy
Мара е тръгнáла да я напада, ееее...
Разбира се, заплахите, че щяла да я завира в печката, са вербална агресия, но защо трябва да изопачава случката с ножа.

# 698
  • Мнения: 388
Изненадана съм да видя, че има защитнички на поведението на Мария, макар и малко.
Смятам, че такива хора имат агресори в живота си и по същия начин ги защитават и намират това за нормално. Не, не е нормално!
Разочарована съм от отношението или липсата на такова на продукцията. За много дребни неща са се разтягали локуми и чели тиради, а тази явна агресия се толерира.
Предаване много взе да ме натоварва и ако следващите епизоди държат същата линия, аз съм аут. Много жалко...

# 699
  • Мнения: X
Интересно щеше да е ако беше обратното - Поли да напада така Мария. Дали пък нямаше да има по-сериозни наказания? А мнението на фермерите да е съвсем друго от сегашното?
Предполагам, да Weary

# 700
  • София
  • Мнения: 3 951
Всъщност Поли използва единственото нещо, в което "участва" (защото или спи, или се гримира, или си мисли, че ги храни с музика), за да го разкаже на някой, който няма да я погледне с насмешка и ще направи сензация от това, а защо не и да манипулира някой да си промени виждането над ситуацията. Понеже Поли не може да манипулира и да се изразява като хората. Влязла е с едно такова чувство, че е супер велика, само защото си мисли, че може да пее. Тя си каза, че изобщо не е вътре, за да кове пирони и да помага. Че тя и ратай като беше ставаше след останалите и най-нагло заявяваше, че ще си почакат кафето. С какъв акъл мрънка, че само заради един човек са променили правилата? Как може 10 човека да ти казват, че си безполезен мрънкащ лентяй, а ти да си даваш оценка 6 за участието ти в предаването?


За протокола - изключително спокоен човек съм, и досега думата "насилие" не знам какво значи. Ама много мразя да ме лъжат.

# 701
  • Мнения: 1 058
Нали И/А водиха агитация за ' Истанбулската конвенция' -сега,какви са тези приказки от тях,че дори да е имало агресия то формата бил за ХАРАКТЕРИ.....мижем да се лажем ...

# 702
  • Мнения: 2 886
Стори ми се, че Поли рухна. Май ще гледаме един отвратителен женски дуел в събота, с много крясъци, закани и плач. А Ванчето твърде заслужава да превари Мара на арената.

# 703
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Никой не защитава поведението на Мария, четете внимателно, преди да пишете колко сте учудени. Поли излъга, толкова по въпроса.

# 704
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Поли трябва да се стегне, ако иска да се върне.
А Надка дано се съобрази с нея и изпрати Калоян на дуел.

Аз съм още на дуела.
Никой не защитава поведението на Мария, четете внимателно, преди да пишете колко сте учудени. Поли излъга, толкова по въпроса.
И Мария излъга.
Каза, че НЕ Е хвърляла нож.
А на записите се вижда много добре.

Общи условия

Активация на акаунт