(Не)споделеност

  • 13 372
  • 408
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 11 571
Ето, пак тя отива да му се моли- уж да се изяснят.
Абе, жена, излез- сама или с приятелки, ти цял ден си се вкопчила в тоз михлюзин.
Има глава да пати.
А, да, очаквам да си заключи темата, след разговора.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Не, тя се е вкопчила в него щото докторята са й казали, че е добре да роди до две години. И затова драпа, щото смята, че няма да намери друг, с който до две години да се случат нещата и да стигнат до фаза дете. Обаче не си дава сметка, че така ще си вкара автогол, ако роди от този.

# 137
  • Мнения: 17 409
Защо да е автогол, ако си роди децата?

# 138
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Щото с баща им няма да ги бъде. Ако е пресметлива и знае, че ще го ползва само за размножаване, ок. Обаче тя има чувства. Още от там е прецакана.

# 139
  • Мнения: 17 409
Кой ли пък чисто се прецаква, дори в най- келявата си връзка.

# 140
  • Варна
  • Мнения: 36 715
Не знам, Дренче, аз нали не съм имала проблеми с правене на дете, малко ми е трудно да се поставя на мястото на човек, който е застрашен от възможност да няма такова. Но това отчаяно вкопчване в мъж, с който е ясно, че нещата не се получават...

# 141
  • Мнения: 1 000
Но тук младежа не е "готов" за развитие на отношенията, а не е бил и в предишната си 9 годишна връзка...

# 142
  • София
  • Мнения: 7 997
На 36 е достатъчно обигран да я баламосва и врътка, както му е угодно, а авторката няма достатъчно опит как да му се противопостави.
Срещата тази вечер е с цел да я разубеди и той ще оправдае очакванията. С този мъж, обаче, няма да постигне това, на което тя се надява. Такива решения за съжителство и семейство се вземат, докато страстите са горещи, а не ми се струва да е такъв случаят, поне не и от негова страна.

# 143
  • Мнения: 12 473
Мило момиче, отърви се от този емоционален манипулатор и пусни фиксацията за деца. Всичко ще се случи, навреме и имаш време за това.

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 20:10 от Angel_wing

# 144
  • Мнения: 1 110
На мен не са ми ясни две неща, уж не те запознава с родителите си, а живее с тях.... Също така и ти нощуваш понякога там.... Как става този номер?
Отделно той не работи тази седмица, но си му звъннала сега след като е свършил работа....

# 145
  • Сф
  • Мнения: 10 690
Не, тя се е вкопчила в него щото докторята са й казали, че е добре да роди до две години. И затова драпа, щото смята, че няма да намери друг, с който до две години да се случат нещата и да стигнат до фаза дете. Обаче не си дава сметка, че така ще си вкара автогол, ако роди от този.
Точно щото бърза за дете, не знам какво прави с тоя.
Той не и предлага дете сега, изобщо за деца не е ясно, хем знае здр.проблем и че тя евентуално бърза да забременее.Ее, коя жена би продължавала така? Не знам, сигурно съм прагматична, обаче още в.   началото на връзката ми , си заявих преоритета на мм.(той има едно) и дали иска.И по някое време, почнахме опити.На 31 бях.
Обаче ние отначало живеем заедно.От самосебе си стана събирането в един дом.И двамата живеехме сами и само се местихме, беше забавно.
Не чакам обещания, а действия.Толкова е просто.

# 146
  • Мнения: 31 991
На мен не са ми ясни две неща, уж не те запознава с родителите си, а живее с тях.... Също така и ти нощуваш понякога там.... Как става този номер?
Отделно той не работи тази седмица, но си му звъннала сега след като е свършил работа....

Хайде да четем внимателно.

Цитат
Сега приключвам работа и му се обадих да се разберем.

# 147
  • Мнения: 12 848
... а у тях тя ходи, когато ги няма мама и тате. Иначе той идва у момичето.

Той явно го играе голямата работа, щом й казва, че ще си търси по-добра. Не си представям тя как не е побягнала след това изказване. Непостижимо!
Тази предишната, Дулцинея, явно го е отсвирила, та така я цени сега. Нещастник.

# 148
  • Мнения: 17 409
Скрит текст:
Не знам какво им умувате и анализирате тез мъже от подобни теми/ситуации.
На работа, стана доста време, слушам подобна история. Мой колега - голямо желание за сериозна връзка и семейство, като няма - що няма. Е, вече има, ама пак не е литнал от щастие. Тя говорела за съжителство от първите месеци, той не иска, не ще и да я запознава с родителите си - рано било, така го усещал. На мен ми сподели, че си я харесва и иска, но се страхува как ще гледа семейство (работата е натоварваща, да), отделно - скучно му било ежедневието.
Е, то жената, която го вдъхновява или както там го усеща може да я срещне и на 50, а може и въобще. Само туй му казах. Акъли не давам, състоянието на духа му ме интересува дотолкоз, че да си върши работата, но от друга страна това момиче пък няма да го чака години, я, че да става още по-неготов Simple Smile.
Аз, като се омъжвах, не съм мислила какво ще е след 10 години и дали ще празнувам сребърна сватба, защото бях заета да уча и да си гледам децата, ама хора - разни. 

# 149
  • Мнения: 102
На мен не са ми ясни две неща, уж не те запознава с родителите си, а живее с тях.... Също така и ти нощуваш понякога там.... Как става този номер?
Отделно той не работи тази седмица, но си му звъннала сега след като е свършил работа....
Звъннах след като АЗ свърших работа, не той. У тях ходя само, когато техните са на село. Последно преди онази вечер 2 месеца не бях стъпвала в тях, защото те си бяха там постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт