:(

  • 3 143
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Прегръщам те!

# 16
  • Мнения: 2 125
Такава мъка не минава, но трябва да вярваш, че ще имаш много поводи за щастие. Господ, прибирал само тези, които обичал най-много....така казват старите хора.
Пожелавам ти пълна къща с дечица и горе главата Hug Praynig

# 17
  • Мнения: 3 323
Твоето, моето и още много бебенца ни чакат някъде там и бдят над нас.

# 18
  • София
  • Мнения: 50
Благодаря ви, мили момичета! Благодаря за хубавите думи и подкрепата!!!

# 19
  • Мнения: 1 209
Каролина, много мъчно ми стана като прочетох, това се случи и на моята близка приятелка! Много съжалявам за тази багуба, но това са неща, които ни съпътстват в живота!
Моля се за теб и скоро да ни зарадваш добри новини  preggo

# 20
  • Мнения: 581
Съжалявам, за това което ти се е случило.  Cry Sad Cry

# 21
  • Мнения: 419
Каролина,моите съболезнования!И аз преживях ужаса на мисед тази година.Беше ми много тежко макар че бях в много по-ранна бременност.Бях се побъркала-болката беше непоносима.Приятеля ми страдаше не само за детето но и за мен-аз не спирах да плача и нямах желание да правя каквото и да било.Но много ми помогнаха момичетата от форума-тук срещнах разбиране и подкрепа,от които имах толкова силна нужда....Знам че болката не се забравя,мила,но тя става част от нас и ние свикваме да живеем с нея.Но с нас не спира да живее и надеждата че другия път всичко ще бъде наред и скоро ще можем да се похвалим с здрави и красиви бебчета!Кураж,миличка и знай че ние сме с теб! hug

# 22
  • София
  • Мнения: 50
Здравейте!
Само да споделя причината за смъртта на моето момченце. Аутопсията излезе преди 4 дни. Всичко е било наред, милото ми се задушило в пъпната връв. Друго не открили.
И всички казват, че се случвало, че никой не можел да го предотврати. Просто такива неща стават... Но... не минава и ден откакто го няма без да си помисля за него. Мисля че и занапред ще е така! Не мога да забравя, че точно този месец трябваше да се роди...И аз да съм най-щастливата жена!
Питам се дали моето ангелче разбра колко много го обичам? И как бих дала моя живот за да го видя само за една секунда живичко и здравичко Sad

# 23
  • Мнения: 1 409
Миличка,ужасно съжалявам.
Да наистина такива неща се случват и никой не може да ги предотврати,но когато ни се случи се питаме,защо точно на мен.
Знам как се чувстваш,моето бебче също трябваше да се роди този месец.Загубих го през април,и не съм спирала да мисля за него.Ужасно боли винаги,когато се опитам да си го представя,но знам,че моето ангелче е на едно по-добро място и знае,че ужасно много го обичам и ми липсва.Бъди сигурна,че твоето бебче знае ,че го обичаш много.
Прегръщам те  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 877
Каролина,

Толкова мъчно ми стана пак!!! Поне бъди сигурна, че твоето малко момченце сега е на по-хубаво място и със сигурност знае колко много много го обичаш!!! Прегръщам те, и се моля за малкото ангелче!  Praynig  Praynig  Praynig

# 25
  • Мнения: 419
Знам че няма да минава и ден,през който да не мислиш за детенцето си,миличка!Знам че няма да спреш да се питаш защо!Въпреки че минаха почти 5 месеца от моята загуба аз не мога да спра да си мисля за бебчето,което загубих.Преди малко ми се обадиха да ми кажат,че в петък баба ми е починала и днес е било погребението.Не ми се обадили да не ме разтройват,а и нали след около 10 дни ще съм булка и не трябвало да присъствам.Чудя се какво ли още има да ми се случи тази година-загубих бебчето си,катастрофирахме с приятеля ми,а сега и баба...Знам че такива неща се случват и животът продължава,но....мъката винаги ще живее в нас... прегръщем те,мила и ти пожелавам другата година да се похвалим взаимно с хубави вести.....
 Hug

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
  action032 Много мъчно ми стана  Cry
Боже, какъв тъжен форум  Sad

Общи условия

Активация на акаунт