🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 4

  • 44 704
  • 884
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 2 727
Беше време да се стигне до конспиративните теории и разкриване на пъклените планове как шайка лоши продуценти са попречили на Димитър да спечели Мастър шеф.

...и феновете на Ивайло сме чипирани, отделно "одюнеризирани".
Scream

# 811
  • Мнения: 6 878
Чипирани не бих казала, обаче твърдението, че Ивайло е показал себе си на финала и е сготвил както винаги готви, е също толкова нелепо колкото да се каже, че грешките на Димитър при основното не бяха голяма работа или че десертът на Виолина не беше грандиозен финал.

# 812
  • Мнения: 2 089
Хахах, ама сериозно ли? Аз се разпознах като хейтър, а Ивайло ми беше любимец от началото та до самия финал. Laughing Но темата не е книга за похвали и захарен сироп. Неда го спаси от елиминация, не му е правила животоспасяваща операция. Той пък реши да ѝ отвърне с нещо дребно, но хубаво като жест - дали е било шега или не, няма значение. Не ѝ е обещавал кой знае какво - като да ѝ оре нивата две години примерно.Laughing Та наистина не разбирам какво толкова е щяло да му коства да спази обещанието си  - шегаджийско или не. И ако Неда е била против, можел е да си го каже в интервюто. А версии в негово оправдание бол могат да се съчинят.

# 813
  • Мнения: 13 290
Тази дюнерджийница съществува ли въобще.

# 814
  • Мнения: 13 770
И аз това питах, ама никой не отговаря. Явно просто си говорим, както обикновено Wink

# 815
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Още не е отворила, но пуснаха снимка  къде ще е.

# 816
  • Мнения: 4 706
В интервю той каза, че ще я отвори януари 2021

# 817
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
В центъра на Пловдив, и леко в дясно. То там освен дюнери друго няма. Има ли значение къде ще отвори поредния дюнер. Ивайло с нищо не може да бъде запомнен. Нямаше харизма, нямаше излъчване, нямаше нищо, което да предполага лидерство. Скучен участник, смушен в навалицата. Подхожда му дюнерът идеално. Шеф, да. Ама чак мастър.....

# 818
  • София
  • Мнения: 15 222
Ще я има дюнерджийницата на Ивайло. Тук даже снимка показаха, а той (ако не се лъжа) каза и адреса когато гостува при Николаос Цитиридис.
Някъде на ул. "Искър" е, май. Поправете ме, ако греша.

ПП Допълвам се - това е от профила на Ивайло във ФБ - https://www.facebook.com/herrspasov/videos/10157969347578472

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 21:31 от Vivi

# 819
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Не е в Пловдив, в София е.

# 820
  • Мнения: 282
На ул. "Искър" 11 (София) съм запомнила, че ще е.
Иначе, уж едно и също предаване, но зависи кой го гледа. Ивайло ми беше симпатичен, интелигентен, интересен, леко неуверен, много ми харесваше как искрено се изненадва, когато му се получаваха нещата.
Не ми беше фаворит за титлата, но изглежда приятен, идеен и отворен към експерименти (жалко, че го влекат дюнери и азиатска кухня, мен - никак).

Последна редакция: пн, 14 дек 2020, 03:06 от JoyfulCompany

# 821
  • София
  • Мнения: 7 878
...
Колкото до Красимир - бивш наркоман със 100 хил. в джоба - по добре не. За него далеч по добре и по-полезно беше да му дадат възможност да работи, отколкото едни готови пари.
Колко сме компетентни и справедливи!

# 822
  • Мнения: 2 741
Симеон, победителя от Мастър шеф 1  е прекарал време в Италия.... в комуна... спечели с италианска храна,  разказваше как се е учил в кухня към ресторант, като част от програмата за полагане на труд... как тръгвайки си правилото е да не се оставят и вземат контакти/телефони и т.н./, въпреки изградени емоционални връзки....

Красимир от настоящия формат има същото проблемно минало,  много злобно сочене отнася, по впечатления от темата тук.

# 823
  • София
  • Мнения: 22 953
За Симеон ли става въпрос?

# 824
  • София
  • Мнения: 11 575
За мен миналото на Краси няма значение относно формата, беше добър там и това е достатъчно.
В първи сезон бях за Симеон, но тогава учатниците не бяха толкова добри. Смятам, че ако сега участваше, нямаше да е победител.

Общи условия

Активация на акаунт