Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 28

  • 34 837
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 921
Къде мога да гледам Parenthood? Много ми хареса сериалчето, амааа няма сийд в замунда, зелка, арена- никъде. Много ме е яд.

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 40 826
Аз едва снощи гледах.От 3-ти епизод...та затова питам Simple Smile
Скрит текст:
А що е в това у-ще след като не могат да си го позволят?

# 257
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Къде мога да гледам Parenthood? Много ми хареса сериалчето, амааа няма сийд в замунда, зелка, арена- никъде. Много ме е яд.
Ох, страхотен сериал...но и аз преди години едвам го свалих, даже не знам дали успях да го изгледам до края, точно заради липса на сийд...и още един два подобни.

# 258
  • Свищов
  • Мнения: 874
Къде мога да гледам Parenthood? Много ми хареса сериалчето, амааа няма сийд в замунда, зелка, арена- никъде. Много ме е яд.

Пробвай от limetorrent. Преди време само от там ми имаше сийд за този сериал.

# 259
  • София
  • Мнения: 27 242
Изгледах сръбския ''Южен вятър''
криминална драма за сръбската мафия. Участват и Христо Шопов (цял сезон и си е бая активно) и Александър Сано (последните епизоди), защото дават и българската страна и търговията с кокаин. 13 епизода са. Има ги в Зелка епизодите на перфектно качество и отличен превод. Сериалът бе направен по нашумелия едноименен филм. Знаете историята, Бг връзката, песничката, голям шум се вдигна, писано е. Само да кажа за тези, които не са гледали нищо, че първите 4 епизода са реално едно към едно (без никакви промени) филма. Странно, за първи път виждам такова нещо. Т.е. сезонът е реално 9 епизода. И от епизод 5 реално продължават историята, като са минали няколко месеца.

https://www.imdb.com/title/tt10952900/?ref_=nv_sr_srsg_0

Има много сходни черти с българския ''Под прикритие'' Но след като съм гледал и двата, то смело мога да кажа, че нашият първи сезон сравнен със сръбския първи сезон е поне класа по-добър във всяко едно отношение.
Не че е слабо шоуто, просто не е толкова добър. Иначе прекаляват с псувните. Явно в Сърбия те пращат на ''пичку ти матерна'' за 'добър ден' Има някои много брутални моменти, но и свежи лафове.
Иначе ми увисват в сценария, има много дупки, но това е положението.

7.0 / 7.5

все пак е хубаво да се види.

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 6 915
Още един глас за "Младият Валандер " , харесва ми !

Аз съм гледала английската версия на Валандер с Кенет Брана и много ми хареса. Младия Валандер пак ли е така бавен и депресивен или е по-динамичен?

# 261
  • Мнения: 611
https://www.monitor.bg/bg/a/view/uentuyrt-milyr-progovori-za-nov … hOT3zveBwZCNZHCSo Уентуърт Милър проговори за новия сезон на „Бягство от затвора“

# 262
  • Мнения: 8 558
Още един глас за "Младият Валандер " , харесва ми !

Аз съм гледала английската версия на Валандер с Кенет Брана и много ми хареса. Младия Валандер пак ли е така бавен и депресивен или е по-динамичен?
Динамичен и интерес. Не бих го нарекла "депресивен".

# 263
  • Мнения: 3 417
За  "The Undoing"
Скрит текст:
Мислех си, че е възможно наистина убиецът да е съпругът. Ние веднага го отхвърляме като възможност, защото обикновено не е първоначалния заподозрян и  ще е странно да е той, при условие, че са живели заедно дълго време, а тя е психотерапевт и не се е усетила с какъв човек живее. В следващите епизоди  може да ни покажат какво се е случило, за да стане такъв.
Скрит текст:
А дали може да е тя ? Интересно е , че се разхожда точно там и то по никое време
Скрит текст:
а защо съпругът на Кидман е искал толкова пари? Убитата го е изнудвала ли? Като гледам вдовеца няма вид на разполагащ с пари...
За да плати у-щето на по-големия син на любовницата.
Училището е много скъпо частно.
Скрит текст:
A в книгата не само пари проси, но също открадва много скъпи бижута, които са били на майката на Грейс 🤢
Коя е книгата

# 264
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Книгата: "You Should Have Known"

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 40 826
Няма отделна тема за Отмяната, нали...?

# 266
  • Мнения: 901
Оказва се, че има. Потърсих сега в търсачката.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1268095
Днес ще гледам новия епизод.

# 267
  • Мнения: 2
Препоръчвам All american.
В момента доглеждам втори сезон, януари започва трети. Страхотен сериал, има от всичко - американски футбол, драма, скандали. Наподобява ми на Friday night light и One tree hill, но си има своя чар. Ако знаете и други подобни препоръчвайте

# 268
  • Мнения: 4 872
Започнах Roadkill с Хю Лори - много ми допадна.

# 269
  • на изток от рая
  • Мнения: 442

Дали мога да я дръпна отнякъде електронно?

Общи условия

Активация на акаунт