Всичко за всички марки гел лакове - 32

  • 22 022
  • 765
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 064
Добър вечер! People Raising Hand

Пристигнаха ми лаковете на Елит99 поръчани на 1.11.2020. Поръчани по препоръки тук от групата. Страхотни са. Качвам снимки понеже доста ги обсъждахме особено диамантената и платинената серия. И ако някой още се колебае да си прецени.

През цялото време статуса беше:


И затова се съмнявах, че изобщо ще дойдат. Пристигнаха със Спиди, затова предполагам, че идват от Европа.

Всички са на два слоя, единствено платинения е на един слой. Той ми е любим Heart Eyes
Снимани сега, на лампа надявам се да се виждат добре.

Скрит текст:



# 646
  • Мнения: 137
Добър вечер! People Raising Hand

Пристигнаха ми лаковете на Елит99 поръчани на 1.11.2020. Поръчани по препоръки тук от групата. Страхотни са.

Пристигнаха със Спиди, затова предполагам, че идват от Европа.

Би ли споделила от кой подател пристигна пакета, аз имам някаква пратка в Спиди от Meest Europe Ltd, и се учудих, защото не съм поръчвала нищо, мислех, че е грешка, но сега ме навеждаш на мисъл,че може да ми е поръчката от Алиекспрес.
Някой друг да е получавал така лакове през Спиди?

# 647
  • Мнения: 2 064
Сега погледнах пакета в който пристигна, трудно се вижда (има 2-залепени отгоре етикета), но и моята е от Meest Europe.  Така че да от Европа идва.
Магазина е Elite99 Royal Beauty.

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 2 058
И аз вчера получих пратка със Спиди от Али. Не са лакове, но пък и като поръчвах не пишеше, че е от евлопейски склад.

# 649
  • Мнения: 1 797
На лаковете с ефект котешко око нужна ли им е черна подложка?

# 650
  • Варна
  • Мнения: 631
На лаковете с ефект котешко око нужна ли им е черна подложка?
Да

# 651
  • Мнения: 2 585
Мислите ли, че ако надраскам леко отгоре топ лака и мина пак отгоре с база, после цвят и накрая пак запечатам ще е проблем, тъй като ползвам само един цвят - патладжанено червено-лилав и адски ме мързи да махам целия лак, а вече имам малко израстнало.
Знам, че не е правилно, но все пак би ли ме спасило за седмица?

# 652
  • Мнения: 206
Кое е синьото на средния пръст? Искам го и веднага
Но предполагам ,че всички марки имат такова синьо.

# 653
  • Варна
  • Мнения: 631
Тествах днес Gelish топ-а. Ами оправда всяка хвалба за него. Стъклен блясък, удобна четка! Уникален е!
Купих от ибей от английски продавач, пристигна на другия ден в склада на превозвача.

Кучио, който ползвам до момента, докарва почти същия блясък,но е по-течен и се разтича. Но като + ще спомена, че струва на 1/2 на Gelish.Simple Smile така че също си струва като вариант!

На снимката: цвят бютилукс 150, гелиш топ.

# 654
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте, чета ви доста отдавна и искам да ви благодаря за безценните съвети които давате Hug Наскоро ми пристигнаха лакове от Алиекспрес, доставени по Спиди, със същият подател който споменавате малко по-нагоре. Лаковете са на Борн Прити от официалния им магазин в Али. И веднага се спретнах с коледен маникюр, не издържах Bowtie Ето това е БП 087, уникален коледен брокат със ситни частици. На снимката не мога да хвана пълният му блясък.

# 655
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
На лаковете с ефект котешко око нужна ли им е черна подложка?
Да
Аз никога не слагам,първия пласт го правя с лака,но без магнит.На втория пласт вече минава с магнита,но запичам всеки пръст по малко,защото ефекта се размива,ако се направят всички нокти наведнъж.

# 656
  • Бургас
  • Мнения: 2 058
Зависи от лака, с някои става така на два слоя, с други иска плътна основа.

Sonya_Dimitrova, даже мисля, че няма нужда от база, направо матиране цвят и топ. При мен понякога и само топ върши работа.

Adito87, много е хубаво червеното. Аз имам Борн Прити 08, почти същото е, даже може би ще се лакирам с него другата седмица.

kristin@ , пусни линк към продавача на Гелиш, ако може. Много полезен отзив. А Бютилукса черен ли е или друг цвят?

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 20:44 от sunny-n

# 657
  • Мнения: 1 797
На лаковете с ефект котешко око нужна ли им е черна подложка?
Да
Аз никога не слагам,първия пласт го правя с лака,но без магнит.На втория пласт вече минава с магнита,но запичам всеки пръст по малко,защото ефекта се размива,ако се направят всички нокти наведнъж.
Какъв магнит ползваш?

# 658
  • Варна
  • Мнения: 631
Sunny, ето линка: https://www.ebay.com/itm/Gelish-Soak-Off-Top-It-Off-Gel-Genuine- … -USA/202438109902
Бютилюкс 150 е тъмно лилав-черен глитер, шимера е сребрист.

# 659
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Тествах днес Gelish топ-а. Ами оправда всяка хвалба за него. Стъклен блясък, удобна четка! Уникален е!
Купих от ибей от английски продавач, пристигна на другия ден в склада на превозвача.

Кучио, който ползвам до момента, докарва почти същия блясък,но е по-течен и се разтича. Но като + ще спомена, че струва на 1/2 на Gelish.Simple Smile така че също си струва като вариант!

На снимката: цвят бютилукс 150, гелиш топ.

Ами...честит ти Гелиш GrinningGrinning! За мен си струва всяка стотинка,а като гледам и Индиго и Сикритли са на същите цени/не,че съм ги купувала/ Експериментирам само с бази,за топ-няма смисъл. Каквото и да съм тествала не е Гелиш.

Общи условия

Активация на акаунт