Откраднат живот: Антитела тема 104 🎬

  • 24 518
  • 740
  •   1
Отговори

Анкета

Коя двойка Ви е/била любима и интересна?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 60
  • Мнения: 9 478
Да, Наумче изглежда е абониран да участва до финал, ама все пак не пречи да си кажем 😃

# 61
  • Мнения: 2 937
Точно защото и Тасев е безсмъртен би трябвало да се изправи по-смело срещу Фотев, а не да се обезличава като му върви по свирката. Очаквам дори някакво отмъщение заради Ина, а не съюзяване с него.

# 62
  • Мнения: 5 846
Снимките, както изглежда, са приключили. Шопче снима нещо ново.
А на края, както се видя от няколко сторита, ще се гърмят. Мисля си, че Фотев ще убие Нора, или и тя ще се хвърли отнякъде.

# 63
  • Мнения: 1 796
Снимките, както изглежда, са приключили. Шопче снима нещо ново.
А на края, както се видя от няколко сторита, ще се гърмят. Мисля си, че Фотев ще убие Нора, или и тя ще се хвърли отнякъде.
По скоро второто, нали Ина вече се хвърли, няма във всеки сезон да гледаме как се хвърлят я Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 9 557
Снимките, както изглежда, са приключили. Шопче снима нещо ново.
А на края, както се видя от няколко сторита, ще се гърмят. Мисля си, че Фотев ще убие Нора, или и тя ще се хвърли отнякъде.

Приключиха още в края на миналата седмица.
Шопов снима с екипа, който прави "патиците на Вергов" - рекламния уеб сериал, който рекламира някаква ферма за патици, не се сещам как се казваше. Предполагам и с Наум ще е нещо подбно.
Хайде този път да убият Фотев, моля, мисля, че е крайно време.

Последна редакция: пт, 30 окт 2020, 15:26 от rosi_ta

# 65
  • Мнения: 9 478
Фермата “Пенелопе” ✌
така и не го догледах това

# 66
  • София
  • Мнения: 9 557
Фермата “Пенелопе” ✌
така и не го догледах това

Вярно че така се казваше. И аз до към втори епизод само гледах.

# 67
  • Мнения: 1 373
Аз го пуснах като излезе всичко като филм, но беше голяма тъпотия. Цял филм за реклама на манджи и патици. Smile Ама музиката беше добра. И в Уют накрая харесах инструментала само от целия филм.

# 68
  • Мнения: X
Както преди няколко поста сте коментирали. Предлагам да обявим Тасев за най-смотания мъж в сериала и да вземат да го гръмнат вече Grinning

Последна редакция: пт, 30 окт 2020, 17:14 от Анонимен

# 69
  • Мнения: 1 560
Много добре сте ги описали двойките коя защо е харесвана, съгласна съм!
И на мен много ми се иска да гледам новия филм с Вергов, но в тази обстановка ще пропусна киното засега. А и на театър така ли се ходи Sad
Наум никакъв шанс да излезе до пенсия😃

# 70
  • София
  • Мнения: 5 720
Тасев ми е някак кахърен и не мога да го видя щастлив с никоя досега. Все ще страда по Ина, така ми се вижда. То и с нея ми беше неубедителен. Иначе е хубаво момчето. Много от двойките съм ги забравила, като мое усещане към тях. Калин и Наталия бяха интересни, Захариев и Виолета също, Зорница и Банков. Може би защото имаха някакви драми, а не беше лека като перце любов. То коя ли е била така де.

# 71
  • Мнения: 5 846
Честит рожден ден на този прекрасник тук!!! ❤️❤️❤️

# 72
  • Мнения: X
ЧРД на Накoв Grinning

Малко извън темата, но за добро начало на деня ви (то нищо, че вече е обяд Joy)
Ние с ОЖ-то Joy

# 73
  • Мнения: 9 609
Тасев май с Вяра най си отиваше, може би, защото бяха равнопоставени. Нито с Галя, нито с Ина или сега с Нора е така, а може да добавим и донякъде Мирослава също.

Гринч като седеше сам и чакаше си мислех "еййй, тия от урологията все им връзват тенекия" Joy

# 74
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 059
Изобщо не ми харесва, че върнаха Алекс. Аз много се надявам на Кая и на Хаджихристев да им се получи.

Общи условия

Активация на акаунт