Откраднат живот: Антитела тема 104 🎬

  • 24 617
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 312
Честит празник на будителите!💐

Един виц отпреди няколко години:
“ - Ти да не си учил медицина?
   - Да, 4 години “д-р Хаус” и 3 години ОЖ

🤣 Сега направо пишем дисертация 😜

# 76
  • Мнения: X
Честит празник и от мен! Blush

*Аз ям много кисел лимон и правя физиономия*
Майка ми :Приличаш на Гринч
Аз:Ама на тоя от ОЖ-то ли? Joy

Вижте вече каква ми е първата асоциация за Гринч Joy

# 77
  • Мнения: 9 620
Честит празник на всички! Simple Smile

Напоследък доста слабо е в темата Grinning

Гледайки резултатите от анкетата, Зорница е единственият герой, който е харесван и в двете двойки, в които присъства. Останалите, а те са доста Grinning, които са имали и други половинки надделява само една от тях, а за другите са с глас, два или без.

# 78
  • Мнения: 1 373
Ами играе убедително жената. Особено с Марио изглеждат много близки, няма да кажеш, че са актьори и играят.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 312
Тяхните истории бяха разказани много добре.
Чак сега разбирам и поведението на Банков след смъртта на жена си - един път я изостави, тя е продължила - “Ако между нас не се получи, ще ме обвиняваш за проваления си живот” - разбра, че той не може да я обича, колкото Марио - “Тя е сърцето ми”...
Моски ме зарази да търся по-дълбоки пластове 😉.
Сега е време да разкрият такива и при другите персонажи 🙂

# 80
  • Мнения: 2 988
Тези персонажи добре ги познаваме вече и по-дълбоките пластове ще им стоят изкуствено измислени. По-добре да включат нови герои с нови истории. Връщането на старите като Алекс не ми носи големи очаквания. Иска ми се да се поразровят за още млади и неизвестни таланти.

# 81
  • Мнения: 12 406
А ако може да поразровят за млади и идейни сценаристи, още по-добре ще стане Grinning

# 82
  • Мнения: 1 373
А, там вече трудно. Joy
Те са си намерили "печелившата формула" за тях. Wink
Наистина интересно как се гледа сериала с тоя тъп сценарий и привкус на сапунка. То какво ли не се случи на тия хора...
Да са живи и здрави актьорите.

# 83
  • Мнения: 9 620
Ами играе убедително жената. Особено с Марио изглеждат много близки, няма да кажеш, че са актьори и играят.
Не го казвам изобщо с нещо негативно, просто ми напарви впечатлени, че напр. Тасев само с Ина има подкрепа или Калин с Наталия, а тук са силно подкрепени и двете двойки, макар да бе очаквано за мен този резултат Grinning

Определено им трябва свежа кръв при сценаристите, не знам как 10 човек пишат сериал с 40 епизода по 40 мин по два пъти в годината, всъщност знам и то се вижда, де Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 9 558
Оо, Калин с Биляна бяха преди 100 години. Едва ли някой си ги спомня. Същото е и с Тасев и Вяра. Сега с Нора нещата не вървят и историята е по скоро Нора и Фотев. Мен въобще не ме изненадва точно тази част от анкетата.
Гласуването е по симпатия и има малко общо с това колко е интересна историята. С риск да предизвикам спор, но резултатът за Кая и ХХ го доказва. Много симпатични, приятни, но нищо, което да направи историята им интересна и вълнуваща. А пък ето, водят с най-много гласове. И ако трябва да сеавним историята на Тасев и Ина с тази на новите любимци - ами Тасев и Ина водят по всички параграфи, освен по брой гласове в анкетата 😂

# 85
  • Мнения: 1 373
Защото сега е прясна историята с Кая и Хаджито. Тасев и Ина са в историята. Вече не са интересни, а и там станаха едни тъпотии с Ина. Тоя секс-запис и скока от скалата. И нейния персонаж с доста кофти съдба. Добре, че беше Ирина да ни стане симпатична Ина, иначе като история е 0.

# 86
  • Мнения: 2 988
Тасев и Ина щаха да водят далеч напред, ако ролята на Тасев се играеше от истински артист както вече многократно се коментира. Харесването е много комплексно и субективно като при всяка двойка различен компонент е водещ в преценката. Също избрах Тасев и Ина, но само заради Ина.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 312
Роси, на Кая и Хаджито тепърва ще им завъртят историята, та свят ще ни се завие 😂...

# 88
  • Мнения: 9 620
Роси, е времето едва ли е чак такъв фактор при избора, са има го, но ако някоя двойка ти е харесала, ще си я помниш, па макар и след 10 сезона. Тасев и Верчето също бяха двойка по времето когато Зорница укротяваше Банков, пък резултатът е доста различен при гласуването при двете двойки Grinning

Относно Кая и Гринч - според мен не е толкова заради историята, а това че Неда и Буков изглеждат добре един до друг е водещото.

При мен водещото при гласуването най-вече бе актьорската игра и спойката между тях, a на второ място историята, защото сме виждали потресаващи комбинации Grinning

# 89
  • Мнения: 9 484
Гласуването е по-симпатия, съгласна съм.
И то симпатията е към Ина. 😃
На Тасев не виждам какво има да му се харесва във връзките - с Галя бяха пълна пародия, с Вяра бяха дечковци.

Наталия и Калин с Алекс и Бибето бяха пълна трагедия, те и двамата после както се видя не успяха да се харесат, а иначе истоята беше интересна.

Общи условия

Активация на акаунт