Черен петък 2020

  • 125 772
  • 1 749
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 861
За намаления в Темакс  да сте чували нещо?



Черни седмици някакви са обявили от 21.11

http://temax.bg/category/834/promotsionalni-produkti.html

# 1 516
  • София
  • Мнения: 376
Вчера бях в The Mall - единственото истинско намаление там сега е  в Хуманик-всичко е на 40% плюс намаленото.Има доста добри попадения.Беше спокойно,паркинга празен.Дано все пак след Коледа им разрешат да работят

# 1 517
  • Мнения: 1 407
Търся добър хидратантен крем за лице , някой да си е купувал на добра цена? Търся ама нещо не се ориентирам..

# 1 518
  • Мнения: 6 362
Starrydream, ако не ходих за нещо конкретно, изобщо нямаше да се засиля при тези “намаления”

# 1 519
  • Мнения: 15 060
Този път Спиди и мен ме ядосаха. В сряда вечера получих имейл и съобщение по viber, че на 26 ще получа пратка. Цял ден не ходих никъде, за да чакам, не дохде. Така като гледам и днес няма да дойде. Другата седмица детето ще си е вкъщи, страшни гимнастики ще правя,  за да проверя пратката и прибера без да разбере какво е.

# 1 520
  • Мнения: 14 499
Пренасочи за офис.

# 1 521
  • Мнения: 15 060
Нямам близък, а и е същото,  за да отида до офис,  детето трябва да е с мен.

# 1 522
  • София
  • Мнения: 18 731
Обадих се по телефона,след скандал и каране плюс имейл дойде на другия ден.
Хич не ги чакай .

# 1 523
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
При Еконт няма такива подигравки!   
  Пришстигне ли пратката в офиса - където е поръчано да пристигне веднага пращат смс да дойдете до 48 часа.

# 1 524
  • Мнения: 15 060
Куриерът при офиса ми няма проблем, нито Еконт, нито Спиди са ми правили такъв номер. Ако не дойде днес, ми е все тая кога ще дойде, детето все ще е с мен. Не ми е спешна, за Коледа е, ама не аз си пуснах съобщение, че и с часови диапазон.

# 1 525
  • Мнения: 63
Здравейте,
дали може някой да помогне с предложение за барбарон/пуф за тинейджърка? Нещо качествено и евтино?

# 1 526
  • Мнения: 4 581
Аз си мисля, че Reserved, Mohito, Bershka и останалите подобни магазини тепърва ще правят онлайн намаления, защото техните физически магазини са в моловете и това означава стоката им да залежи твърде много.
Бях в Комсед днес и дамата продавачка ми каза, че очаква нови намаления, защото затварят в моловете и ще имат големи разходи.

# 1 527
  • Мнения: 13 939
Комсед имат и магазини извън моловете, а освен това продават онлайн, не вярвам да е чак такава драма.

# 1 528
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 861
Аз си мисля, че Reserved, Mohito, Bershka и останалите подобни магазини тепърва ще правят онлайн намаления, защото техните физически магазини са в моловете и това означава стоката им да залежи твърде много.
Бях в Комсед днес и дамата продавачка ми каза, че очаква нови намаления, защото затварят в моловете и ще имат големи разходи.

Reserved първо трябва изобщо да включат Бг в онлайн предлагането си, другите два май също нямаха вариант за онлайн пазаруване.

# 1 529
  • Мнения: 4 581
Сега е момента да си оправят сайтовете.

Драма е, текат наеми, заплати.

Общи условия

Активация на акаунт