КАРТИ ТАРО - ТЕМА 24

  • 20 923
  • 749
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 768
Мой въпрос,моля за помощ.Добър ли е периода (задала съм срок) за сключване на сделка? Справедливост,Обърнати 3 меча и 10 пентакли. Сами са се обърнали 3 меча,гледам да ги подреждам винаги изправени,но така се паднаха и слагам комбинацията както е изтеглена
Забравила съм да напиша,че в мои гледания Справедливост като 1ва карта винаги е значела Не! Confused

Малко ми е неясен на мен този въпрос! Добър ли е периода, някак много неопределено. Може би е добре да попиташ, " Какви ще са последствията ако сключим сделка до ......./срок/ ? или " Какви ще са последствията ако НЕ сключим сделка до ....../срок/?
Тези карти, които си изтеглила показват друго, например, че не зависи само от теб, че нямаш доверие в начинанието, че средствата може да не достигнат............

Tannitka, _silence_ беше написала, че може да изтегли карти, дано се включи, изчакай.

# 556
  • Мнения: 408
Много благодаря a nik Права си,повече хора са намесени.Още вчера си изтеглих карти на въпрос какво ще стане,ако се сключи сделката. Качвам ги,за да може някой ако иска да се упражнява ,За себе си ги разбирам по два начина.След направен избор,който не е достатъчно обмислен се получава неудовлетвореност и загуба на пари.Другият начин е,че картите са отразили моите лични страхове да се направи тази промяна и да се действа по въпроса,заради страх от провал.

# 557
  • Мнения: 2 122
Как дъщеря приема приятелката на баща си?
Картите са - Кралица меч, Дявол, Слънце
Интересни са. Бих казала че досега не са ми излизали такива карти на подобен въпрос, а комбинацията ми се струва доста силна.
Как бихте я тълкували?
Блгодаря ви, menarini и Jaienvie, вероятно сте прави, бъдещето ще покаже. Аз виждам и една ревност от страна на дъщерята спрямо таткото, зле прикрита. А понеже въпросът ми беше как тя приема приятелката, т.е. как я вижда до баща си, мога да тълкувам, че смята влиянието ѝ върху него за доста силно и категорично, като власт над него. Виждам и страх у момичето, да не загуби връзката с баща си заради приятелката му.

# 558
  • Мнения: 2 375
Здравейте,! Много моля някой да ми изтегли карти,дали ще заживеем заедно с моя приятел в близко бъдеще,? Благодаря предварително
Тук съм. Ето това изтеглих по зададения въпрос.

# 559
  • Мнения: 4 706
5 меча 6 чаши и рицар пентакли
Според мен няма да е скоро да заживеете заедно

# 560
  • Мнения: 30
Благодаря ви

# 561
  • Мнения: 408
Здравейте,! Много моля някой да ми изтегли карти,дали ще заживеем заедно с моя приятел в близко бъдеще,? Благодаря предварително
Тук съм. Ето това изтеглих по зададения въпрос.

Може да се случи,но не в много близко бъдеще.Трябва да се положат усилия по връзката,да се държите по зряло.Според мен картите могат да показват и човек,който вече си е изпатил от такива неща в миналото,както и човек,който още живее с родителите си и се страхува да излезе от зоната си на комфорт.За да стане сигурен като рицар пентакли,трябва да се справи с 6 чаши преди нея.Според мен третата карта показва конкретен човек.

# 562
  • Мнения: 4 768
Здравейте,! Много моля някой да ми изтегли карти,дали ще заживеем заедно с моя приятел в близко бъдеще,? Благодаря предварително
Тук съм. Ето това изтеглих по зададения въпрос.


И аз мисля като другите момичета, едва ли ще заживеете заедно скоро/ не става ясно какъв срок се има предвид " скоро"/ защото той в момента си има друго занимание, друго го вълнува. Върнала си се там, където си сложила край веднъж и това пречи, нещо като приказката за счупената и залепена ваза.

# 563
  • Мнения: 30
Имам предвид до 5,6 месеца.Няма край,за момента,не съм слагала. Благодаря много на всички за отговорите

# 564
  • Мнения: 4 768
Имам предвид до 5,6 месеца.Няма край,за момента,не съм слагала. Благодаря много на всички за отговорите

Сигурно съм в грешка....но по тези карти е пропуснат момента.  Шест месеца е дълъг срок, всичко може да се промени.

# 565
  • При децата ми
  • Мнения: 6 059
Имам предвид до 5,6 месеца.Няма край,за момента,не съм слагала. Благодаря много на всички за отговорите

Сигурно съм в грешка....но по тези карти е пропуснат момента.  Шест месеца е дълъг срок, всичко може да се промени.
Какъв срок е уместно да се дава, когато въпросите касаят отношения?

На въпрос: Какви са чувствата на Х. към С? - изтеглих: Осмица чаши, дяволът и влюбените?
Как бихте тълкували комбинацията?

# 566
  • Мнения: 236
Здравейте момичета!
Зададох въпрос какви действия ще предприеме един човек спрямо друг човек.
Излязоха ми 9 чаши - кралица мечове - любовниците.
Въпросът ми е какво търси тази кралица по средата, какво иска да ми каже точно в тази позиция?

# 567
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Зададох въпрос какви действия ще предприеме един човек спрямо друг човек.
Излязоха ми 9 чаши - кралица мечове - любовниците.
Въпросът ми е какво търси тази кралица по средата, какво иска да ми каже точно в тази позиция?

скоро няма да има действия,
на този човек му е добре и се чувства ок там, където е
9 ката ясно сочи това. Кралицата може и да е жената питаща, може и да е друга жена и точно за това излиза и избора му
Тази Кралица реже и е студена

# 568
  • Мнения: 236
Здравейте момичета!
Зададох въпрос какви действия ще предприеме един човек спрямо друг човек.
Излязоха ми 9 чаши - кралица мечове - любовниците.
Въпросът ми е какво търси тази кралица по средата, какво иска да ми каже точно в тази позиция?

скоро няма да има действия,
на този човек му е добре и се чувства ок там, където е
9 ката ясно сочи това. Кралицата може и да е жената питаща, може и да е друга жена и точно за това излиза и избора му
Тази Кралица реже и е студена
Ако е вярно описанието, това трябва да съм аз. Аз не искам да съм с този човек.

# 569
  • Мнения: 1 671
значи си ти, така и написах Simple Smile
незнам подробности за ситуацията , затова дадох варианти Simple Smile)))
Но не си само ти за този човек....

Общи условия

Активация на акаунт