Рисуване за начинаещи и не само - 9

  • 50 545
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 638
Избягах от вкъщи Joy и рисувах. Едното ми се получи много добре. Другите все пейзажи мъка, мъка, тънките линии пълен мираж. Далеч съм от нивото си, когато бях 4ти клас, рисувах с прости боички и четки на блокче и имах рисунка, участваща в изложба. Сега...срамота, но явно счетоводството е убило всичко артистично в мен Joy

Последна редакция: нд, 07 фев 2021, 20:26 от anbibian

# 91
  • Мнения: 280
Здравейте, момичета! 🌺
И аз рисувам, хоби от дете е рисуването за мен. Показвате големи красоти!
Мога ли да питам-знаете ли откъде да си купя голяма рамка (евтино) или как да си направя такава?

# 92
  • София
  • Мнения: 3 900
Голяма рамка /в смисъл голям размер на платното, а не ширина на профила/ можете да вземете от Юск или Икеа. Разбира се, зависи и какво разбирате под "голяма".

# 93
  • Мнения: 280
Търся 115 x 75 рамка за платно. Нещо подобно като това на снимката

# 94
  • София
  • Мнения: 3 900
В Икеа намерих тази рамка - няколко размера са - ако ще слагате паспарту, може и да стане:
https://www.ikea.bg/products/decoration/frames-pictures/frames/b … 8x118-sm/80326778

Иначе в рамките.бг можете да видите точно по размер и с избор на профил.

# 95
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Нещо съвсем дребно от мен, имах ден и малко да го измисля, нарисувам и изпратя на приятелка, така че имаше още къде и какво да пипна, но не остана кога. Аз не мога да рисувам бързо, така че тази скорост доста ме затрудни...

# 96
  • София
  • Мнения: 337
Да се похваля с днешното Рисуване и вино Онлайн 🙂 Много си я харесвам! 🌺

# 97
  • Мнения: 3 638
Да се похваля с днешното Рисуване и вино Онлайн 🙂 Много си я харесвам! 🌺

Страхотна е!
Аз ходих в събота в ателие.
Сега в събота май пак ще съм сама и се чудя какво да подхвана, да си упражнявам акварела, че съм гола вода или да се възползвам от липсата на децата и смело да извадя акрила от килера, че нали не се пере и не смея когато децата са в къщи:joy:

На мен 3 часа не ми стигат, никога не съм доволна и ще си търся нещо на запис.

Това е последният ми акварел. Харесвам си го Blush

# 98
  • Мнения: 452
Леле, каква красота! Браво, момичета! Прекрасни картини!

# 99
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 148
Днешният следобяд неочаквано се освободи и реших да разнообразя с малко акварел. Накрая ми омръзна и я попретупах.... За пръв път ми се случва да ми писне толкова бързо, но може би съм наистина болна, а не просто уморена  🤧 🤒

# 100
  • Мнения: 389
Бих искал да е по-добре, но колкто-толкова.

# 101
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Привет, ето нещо от мен, акрил върху платно.

# 102
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 148
Чудесни картини!
Plm, много харесвам тази техника, но така и не съм опитвала... Според мен се е получило страхотно, бих си я окачила на стената! Blush
Камъче, как ми залипсва морето и лятото! Hug Какви са размерите?
Да ви попитам- имате ли картини в дома си и какви са? Собствено творчество или...? Ако искате може и снимки да приложите Blush Аз имам само една в коридора и ми се иска да сложа още една голяма или 2 по- малки в трапезарията.

# 103
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Размерите са 26х26 с рамката. Всъщност са две картините и са с еднакви размери и рамки. Ето това е втората

# 104
  • Мнения: 2 322
Много красоти сте нарисували, момичета Heart Eyes аз напоследък не съм рисувала нищо. Не е от липса на време, просто нямам муза.....
А относно картините в дома, всичко което съм нарисувала е окичено или подарено. ММ държи да са по стените, нищо че е такъв миш маш. Различни теми, техники, ама той много им се радва.

Общи условия

Активация на акаунт