Звездни компромати - Ноември'20

  • 221 885
  • 2 357
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 4 120
А как би отивало парфюмът да се казва Йони...
🤣🤣🤭ох бе, ще се задавя, Това е много добро направо да го сменят 🤣 ще счупи продажбите

# 1 591
  • Мнения: 1 813
Нойзито голям правеж. Сега трябва и да му се кланяме, че изпляска един куп глупости с патос в ефир. Той не се показвал в такива формати.

# 1 592
  • Мнения: 4 120
Чакам какво ще изпляска във Фейсбук след това, големи правежи са и там 🤣

# 1 593
  • София
  • Мнения: 6 395
Маги Сидеров, страшна е предупреждавам
Скрит текст:

# 1 594
  • Мнения: 4 169
Добре де, моят бюст, както и на повечето момичета, се разви и расна някъде до 16-17 -тата ми годишнина, включително ръст и пр. От там нататък растях само на кила 😁.
При Тита, обаче, растежът продължава и до днес. Измененията, обаче са само в бюста, килограмите не.
На 16 и сега
Скрит текст:

# 1 595
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 229
Ще комплексира Джугани, ей! Ще вземе да си направи още по-големи...

# 1 596
  • Мнения: 18 610
Венелин Петков и Николета Маданска имат син - https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/9247441

# 1 597
  • Мнения: 977
Ама тези “тити” бая увиснали,бе! Те мойте след раждането и кърменето не висят така Joy

# 1 598
  • Мнения: 24 449
Николета Маданска и Венелин Петков имат син - Йоан

# 1 599
  • София
  • Мнения: 1 481
https://youtu.be/baC3iVepCsI едно лирично отклонение, дует който много харесвам Никол Шерцингер и Мат, имат доста концерти из las vegas и Париж.  Този мъж съм си мислила, че е гей, но имат някаква невероятна химия на сцената. Даже в едно видео от лас Вегас мислех, че ще се награбят директно на сцената 🤭 толкова секси жена, нашият умник как я изпусна...
Този Мат от групата Bros, която беше популярна преди 100 години, ли е?
Скрит текст:

# 1 600
  • София
  • Мнения: 11 644
Добре де, моят бюст, както и на повечето момичета, се разви и расна някъде до 16-17 -тата ми годишнина, включително ръст и пр. От там нататък растях само на кила 😁.
При Тита, обаче, растежът продължава и до днес. Измененията, обаче са само в бюста, килограмите не.
На 16 и сега
Скрит текст:
Тя в предаването беше на 15, беше по-малка от другите две, а на 15 нормално тепърва да се развият, но нейните и на 19 не спряха да се увеличават, но ѝ стоят много естествено. За мен това е плюс, нормално е огромните гърди да не са стегнати, така е и при естествените, по-добре от топки.

# 1 601
  • Мнения: 4 120
Бети, той е, да. Винаги съм го мислила за гей. Е може и да е, де, не му светя.
Андреа в четири ли ще говори, че ми дадоха парола за една българска платформа да пробвам.
Интересно ми е, защото изживявахме драма по едно и също време с един и същи типаж, токсичен мачо дето не може да си го държи в гащите, и те мачка мачка мачка бавно. На мен ми отне година и няколко месеца да се оправя и чак сега влизам в релси, но тя като гледам май не много. Понякога е предимство да нямаш пари да бръмчиш по почивки и да се гологъзиш. И и  пожелавам същото като с моя токсик, сега да е сам като куче, защото се е оакал навсякъде, а в пандемия това не е много готино. И да и пише по 20 драматични съобщения, на които да отговаря с дигнат палец както той правеше преди. Просто един и същ типаж.

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 16:44 от A_Joker

# 1 602
  • Мнения: 4 169
Добре де, моят бюст, както и на повечето момичета, се разви и расна някъде до 16-17 -тата ми годишнина, включително ръст и пр. От там нататък растях само на кила 😁.
При Тита, обаче, растежът продължава и до днес. Измененията, обаче са само в бюста, килограмите не.
На 16 и сега
Скрит текст:
Тя в предаването беше на 15, беше по-малка от другите две, а на 15 нормално тепърва да се развият, но нейните и на 19 не спряха да се увеличават, но ѝ стоят много естествено. За мен това е плюс, нормално е огромните гърди да не са стегнати, така е и при естествените, по-добре от топки.
Просто не вярвам, че са истински. Изобщо. Жива и здрава да е, в лице много я харесвам, но деколтето й ми е кравешко и вулгарно.

# 1 603
  • Мнения: 901
Тя и Кристина Хендрикс няма като нейните. За завист си е нашата Титка. Joy

# 1 604
  • Мнения: 4 120
Тита откакто е с това елегантно момче ...само надолу

Общи условия

Активация на акаунт