Звездни компромати - Ноември'20

  • 221 929
  • 2 357
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 7 713
Цвети на Криско
Скрит текст:

# 1 606
  • София
  • Мнения: 2 937
Много я харесвам Тита визуално, много красиво лице има. Дано спре с глупостите. 

Николета Маданска и Венелин Петков имат син - Йоан

Да им е жив и здрав, най после някакво нормално име.

# 1 607
  • Мнения: 1 118
Цвети на Криско
Скрит текст:

Защо на много селфита си вдигат свободната ръка?

# 1 608
  • Мнения: 9 844
За да се види по-добре разликата в цвета на ръката и сурата??? 3-4 нюанса поне? Знам ли!?!

# 1 609
  • Мнения: 1 118
Отдавна се чудя за това с ръката, не само тази снимка.

Иначе днес разбрах, че Нойзи работи във футболен клуб Левски, не го знаех.

# 1 610
  • Мнения: 5 913
Къде е полегнал? На Девня прилича, не на Добай.

# 1 611
  • Мнения: 2 601

Ей, ти пък, до петролният кладенец. Ей го там в далечинката. Joy

# 1 612
  • Мнения: 8 303
Добре де, що за фотка е това. Камилите ли чака, що ли?

# 1 613
  • Мнения: 4 120
Интересно ми е Божков като беше поканил Никол Шерзингер дали само като певица я е поканил. То тази жена излъчва секс от всяка пора. Имах такава румънска приятелка тук, богата циганка, високоплатен ескорт, нейно бюджетно копие+ естествена уста като на Анджелина. Супер много ми помогна, когато бг приятелите ми просто ме оставиха 'да се оправям'. Наблюдавала съм я какво толкова специфично прави, ами не разбрах, явно си е вродено нещо, беше секси дори когато яде и примлясква леко:))))
Oт нашите Емануела ми е такава, както беше преди, не руса, виждала съм я по анцунг и пак беше пожар.
https://www.instagram.com/p/CH4Beu2pZJZ/?utm_source=ig_web_copy_link Преслава

# 1 614
  • Мнения: 3 439
Забавен е понякога Божков. И аз залагам на моренце.

# 1 615
  • Мнения: 5 913
Човекът иска да каже: и аз съм като вас, търкалям се по поляните като простосмъртен.

# 1 616
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Божков е представил онлайн проекта си Българско лято на фона на Ал. Невски. Очевидно има и други символи в снимките и клиповете. Не всичко е видимо с просто око, малко хора успяват да разкодират. Както на заден план в един от клиповете от лятото, се вижда издание на Винету.
Скрит текст:
Във видеоклипа, с който представи партията си в социалните мрежи, бизнесменът се появи на фона на храм-паметника "Св. Александър Невски" в центъра на София. "Моята мисия е да лидирам първия български политически проект, който още в своите основни принципи елиминира дори възможността за влияние, корупция и зависимости", каза обвиняемият бизнесмен Васил Божков при представянето на партията си.
"Бъдете смели, бъдете независими, достойни, отстоявайте позицията си и дръжте на думата си. Управлявайте така, че когато един се погледнете в огледалото, да се гордеете с постигнатото".
В клипа, който е обект на монтаж, се вижда как Божков се разминава с лек автомобил, както и с преминаваща жена. В заден план се виждат движещи се коли и минувачи. От ъгъла на камерата става ясно, че тя е разположена символично на ул. "11-ти август".
Причината е, че на тази дада през 2020г. той обяви създаването на платформата "Българско лято".

# 1 617
  • Мнения: 20 155
Емануела излъчва единствено нечистоплътност и долнопробие. Не знам на кого може да е "секси", ама явно е. Има бая фенове. Колко е тъпа грам няма да отварям и скоба даже.

Божков да е в ДУбай, колко да е в ДУбай? Кой знае къде търкаля тЕлце из околософийските поляни.

# 1 618
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 614
Съгласна съм за Емануела ментално. Няма път,  в който да съм я гледала и да не ми е бИла на елементаризъм и тъпотия. В ББ ми се затвърдиха впечатленията. Иначе не се съмнявам, че визуално мъжете я харесват.

# 1 619
  • Мнения: 11 565
На бившият кмет на Ню Йорк и личен адвокат на Доналд Тръмп Руди Джулиани, му се е разтекла боята за коса.
Скрит текст:


Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 22:56 от precious*

Общи условия

Активация на акаунт