Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 66 255
  • 3 444
  •   1
Отговори
# 3 375
  • Мнения: 5 701
Тук вали отново дъжд и е мрачно и гадно. Хиляда пъти повече бих предпочела да е сняг.
Дойде ми и се превивам от болки на канапето. Кой каза,че като родиш и цикъла става безболезнен?! Излъгал е!
Малката сякаш разбира и се гушна при мен да спи! Ей, като болкоуспокояващо е!
Мистик, много рано си сервирала днес кафето! Ето от едно такова,но не виртуално имам нужда сега. Само да имаше и кой да ми го направи!!!

# 3 376
  • Мнения: 14 784
Хайде и вас ще черпя един сняг:

# 3 377
  • Мнения: 4 892
Дъжд при нас.Цяла нощ валя.
Добро утро и хубава седмица!

# 3 378
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Честит първи сняг!

Тета, спокойно, бавно и полека ще стигнете. АПИ рече, че са Очистили пътната инфраструктура....

Мистик, мерсаж за кафету! За акнето - друг дерматолог пробвай, ако не ти е харесал тоя. Но изписват антибиотик за акне, ако е бактериално. Ама той как е разбрал на око не знам, пускат излседвания доколкото съм чувала....по-скоро има АБ кремове и лосиони, ама така да се пробва на сляпо, по-добре не.

Фил, спокойно като се роди бебебто си мин 5-6кг надолЕ, другите все ще ги олабиш до лятото! Колко ти остава, да не е Коледен подарък?

Снегът е разкош, чакам обедната почивка и ще направим бой с топки с детето, че имам около час. Все още вали, така че до обед все ще има сняг!

Хубав ден на всички и лека седмица, добре започва!

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 10:33 от Г-жа Букет

# 3 379
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ох, снежец, така съм се затъжила Heart Eyes Ени, почвай бухтИтИ, идвам ти на гости! Аз ще играя със Синеочка в снега, обещавам, че жълтия няма да го ядем Joy

Вчера мм закачи лампички по къщата, елхата е сложена и украсена от петък вечер, взехме си пак естествена, със сигурност ще поувехне, но няма нищо. Накичена е като за ромска сватба Joy

Мистик, супер е кафенцето, туй в лъжичката ми прилича на хомеопатийка за успокоение, нали?? GrinningHug

Допивам и моето и ще вдигам детето за школо.

# 3 380
  • Мнения: 14 784
Хаха Демми,нямаш грижи! Идвай! За днес мисля да е тутманик,но ако настояваш за бухти,ще забъркаме. Жълт сняг още няма. 😂 А и тренировка мога да ти спретна-да обиколите с шейната. 🥰🤗

# 3 381
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Едвам ме нави JoyHug

# 3 382
  • Мнения: 3 025
Добро утро, момичета!
Искам и аз сняг, но при мен има само дъжд. В такова време много обичам да гледам Коледни филми, но не " Сам в къщи", че вече съм го гледала 100 пъти и ми е писнал.
Дриймче, зареждаш ме с твойте цитати сутрин. Важното е да има любов, иначе и Зимата си е обикновенна Зима без любов.
Фил, за кг изобщо докато си бременна не ги мисли. Още с раждането доста ще изгубиш. Чакаме Коледния подарък с теб, не остана.
Аз бях качила 12 кг и като родих вече бях -7, така че всичко ще си дойде на мястото с тези кг.
Сега постя и за 15 дни съм само -1 кг(изключително трудно свалям кг.аз). Не ям нищо животинско-без месо и млечни, но не се ограничавам изобщо с хляба сега, а по принцип хляб много рядко ям.Кола също пия всеки ден.
 Миналата година при много строго ограничение- без хляб дори, без безалкохолно, без сладко, ядях само растителни неща и пиех вода, за 40 дни свалих едва 4 кг.
Но на постенето идеята е друга, така, че не са важни толкова свалените кг.
Хубав Понеделник на всички, много любов да има да не усещаме студеното време!

# 3 383
  • Мнения: 14 784
Не ни се смейте на снежния човек,ама без ръкавици-толкоз:

Вали и мокри снега,та се прибрахме. Като спре ще я повозя с шейната. 😍🥰❄

# 3 384
  • Мнения: 35 110
И моя спретна снежен човек. Баба му не може да го прибере , иска навън да стои.

# 3 385
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832


Лека седмица на всички ви! Със здраве да си носят имената тези, които днес празнуват! Андреевден е.

# 3 386
  • Мнения: 1 190
Елифче, книжки... На испански чета, някой път не съм сигурна дали правилно ги превеждам, но... Hug
Съни... Напоследък любовта е едностранна и боли, но наистина топли поне моето сърце... Несподелена... Или по-скоро - невъзможната.... Е странно животно...
Живот... Има неща, за които просто сме закъснели безвъзвратно, за съжаление...

# 3 387
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
радостта, че не ми се налага да излизам навън ме кара да си налея второ.. кафе Wink

# 3 388
  • Мнения: 6 290
радостта, че не ми се налага да излизам навън ме кара да си налея второ.. кафе Wink

По този повод 😁

# 3 389
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
тета не е критикувала кафето. става ми тревожно. Simple Smile
да се опитам да я примамя с малко картофки?

Общи условия

Активация на акаунт