🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 8

  • 21 755
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 354
Този Къци като хлебарка. Навсякъде се появява. Няма да се очудя ако Плашилото е Димо Алексиев.

Димо е много висок за Плашилото, но Ненчо за Златния пасва идеално. Този път си е научил урока и заблуждава хората.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 033
След свалянето на маската днес мога да кажа само едно - Златният е Ненчо Балабанов!

Дали ?
След изпълнението на Златния тази вечер и аз си помислих колко ми заприлича гласа на Ненчовия и започнах да се замислям за други известни личности с глас подобен на Ненчо Балабанов.Simple Smile

# 722
  • Мнения: 13 188
Ама Златния не може да пее.

# 723
  • Мнения: 1 173
Браво,Къци!

# 724
  • Мнения: 5 354
Това не му пречи да се прави на непеещ.

# 725
  • София
  • Мнения: 4 884
Браво на Къци! Публиката и журито със зяпнала уста. Безценно! Страхотен образ беше. Твоя фенка завинаги!

# 726
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Единствено и от самото начало Баба Яга прави шоу.

Ами не е вярно. Не прави шоу, а търчи из сцената. Толкова. Добре, че Азис подаде няколко кукички, за които да се закачи.

Това е твоето мнение. Моето е друго. Пиша го и не го натрапвам на никого.

Браво на Маги Халваджиян! Тази година ни скрива шапките.

# 727
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
И аз зяпнах уста 😮
Не го очаквах.
Беше ми любим образ😍
Браво,Къци 👏🏻

# 728
  • Мнения: 10 159
Аз пък пак се замислих възможно ли е Златния да е Ицо Хазарта🤔 Шекспир ->(класическа гимназия), веднъж доловения приличащ на неговия глас, една подвеждаща снимка с кукла на Баба Яга в началото на формата (защо пък точно с такава да се снима), някакви такива странни връзки ми хрумват.
 По-странното ми е обаче, защо досега винаги побеждава в двубои и сигурно остава?

# 729
  • Мнения: 1 994
Къци е страхотен.
Тази вечер докато чакахме да се гласува говоря на съпруга ми:
- Този не може да е Криско. Няма как да изиграе тази роля така. Това е много добър артист.  Представи си да е отново Къци?

След свалянето на маската зяпнах и не можех да повярвам.
Сега Юлиян да не се появи под някоя маска? Те двамата си имат история от друг формат.
Уникален Къци. Браво!

# 730
  • Мнения: 27 464
Ох ,този Златен Joy
Ако е шеф Ангелов да пее Таркан , ама не му се получава.
Бебето е сто пъти по добро от него ,и златният да си оди.

Панела остана със зяпнала уста ,както и аз де за Къцката .

Нищо чудно да има още повтарящи се участници.

# 731
  • Мнения: X
Не може да му се отрече на Къци, че подхожда отговорно и с мисъл към образите. В живота вероятно си има кусури, личат му й в публичния образ. Но тук се показа като перфекционист. Знае, че е там да забавлява и да затруднява.
Ненчо бил ли е спортист?

# 732
  • Мнения: 1 173
Много е хубаво да има изненади!

# 733
  • Мнения: 6 149
По-странното ми е обаче, защо досега винаги побеждава в двубои и сигурно остава?
Такъв му е договора, очевидно.

# 734
  • Мнения: 5 354
Юлиан Константинов има говорен дефект, който щеше да си проличи на момента. Според мен от повтарящите се участници е само Ненчо Балабанов в ролята на Златния. Това с къща с много хора и пълна лудница е препратка към Бай Брадър.

Общи условия

Активация на акаунт