PRISON BREAK:MANHUNT (SEASON 2) IV тема

  • 15 961
  • 455
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 040
Хубави ли са субтитрите?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
На Shimbadze  са, той по принцип добри ги прави, аз го изгледах без, после като излезнат финалните/тези са Бета/ще го гледам с тях Peace

# 17
  • Мнения: 2 849
Абруци умря  newsm45 newsm45 smile3511 Беше ми втори любимец, много гадно, ще ми липсва Confused
Shockedсядам и аз да гледам . Shocked

# 18
  • Мнения: 1 040
На Shimbadze  са, той по принцип добри ги прави, аз го изгледах без, после като излезнат финалните/тези са Бета/ще го гледам с тях Peace

Thanks  bouquetИ аз видях, че са бета и може би ще изчакам другите Wink

# 19
  • Мнения: 2 849
Изгледах я .Започва да ми става все по-интересно . WinkМного мило ми стана като се чуха по телефона Майкъл и Сара . FlutterТой май се разплака или така ми се стори .Ох ,много са ми мили двамата .
През цялото време си мислих ,че ще хванат хлапето в мотела ,а то какво стана . ooooh!

# 20
# 21
  • Мнения: 1 033
Да се запиша да следя коментарите Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 748
Моля, дайте линк към 4-та серия, като за неуки, защото трудно се справям с намирането й! Благодаря предварително!

# 23
# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 748
Благодаря!

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Айде един по-малко...  Cry

# 27
  • Мнения: 324
Еееее, тъкмо ми беше домъчняло за Абруци и щях да ви питам какво става, та само за него нищо не дават и ето на, че той взе, че умря  smile3518

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Промо снимки за 02х05 Map 1213




# 29
  • Мнения: 1 547
Всъщност нещата, които не харесвам в новия сезон, ги няма изброени в анкетата...
Напълно съм покъртена и нещастна - PB беше най-якия сериал, който съм гледала нявга, а те взеха, че го окепазиха  smile3511
Още от миналата есен го следим с моя левент и гледането на всяка поредна серия беше свещен ритуал. Изключително впечатлени бяхме и от идеята, и от актьорите, и от страхотната динамика, изобщо от всичко. Препоръчвахме го с религиозен плам на който сварим и запалихме сума ти народ... Мда, тъкмо се бяхме успокоили, че все пак киното няма да умре и че явно са останали неколцина божествено кадърни режисьори, оператори и каквито още там, се сблъскахме с очевидно изцедените от нищото нови серии...
Самото начало облива с тъпота - преследването на затворниците беше повече от безумно /най-малкото посл.серия от предния сезон завърши през нощта, а първата от новия сезон започва посред бял ден... какво се е случило междувременно, никой не знае/ - кому беше нужно това с влака, така и не разбрах; защо Белик се отказа от преследването баш на ЖП линията също не ми стана ясно; за отсечената ръка искам просто да забравя, щото историята с нея граничи с научна фантастика... В момента, в който тези изнурени, гладни и жадни бегълци копаха почти с голи ръце гроба, за да се сдобият с цивилни одежди и секунди след това се превъплътиха в спретнати момци, да не говорим пък за Майкъл с перфектно изгладения светъл костюм без ни едно петънце, е точно в този момент нещо в душата ми се скърши... 
Нататък следваха още и още безумици... Снимките в едър план на всеки сантиметър от татусите на Майкъл; озадачаващо проникновения агент; скаутската акция на адвокатката и убийството и; напъните за спасяване на LJ и нелепата битка в асансьора и прочее, и прочее...
От всичко обаче най-много ме депресира фактът, че преди възприемах героите като едни истински мъже - силни, комбинативни, приятно агресивни дори, а сега ги представят малко нещо като... ми, мухльовци... едни такива се щурат, безпомощни и сантиментални.  Rolling Eyes

Уф, не знам, много ме е яд! Чувствам се като дете, което тъкмо е разбрало, че дядо Коледа е преоблечения плешив комшия... Според мен сериалът трябваше да си свърши и толкоз... без сезони, без глупости на колеленца. Много го харееееесваааах!  newsm45

P.S. Абе яд, не яд, продължаваме, белким чудо стане... Снощи не сколасахме зарад мача, ама за довечера сме се наточили... и коктейли ще си приготвим после, за обсъждането  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт