PRISON BREAK:MANHUNT (SEASON 2) IV тема

  • 15 973
  • 455
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 577
Някй да ми пише , плс, че няма да  спя

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Koй дебел бе маце.Абруци умря, разстреляха го  Cry

# 47
  • Мнения: 5 577
Нее, онзи на снимката, накрая - дебелия, като стана въпрос за кръвта.
И скуса от стената снимката на Майк.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами каза, че кръвта е на свиня, а дебелия /не схващам ама карай/  е Оскар, Махоун го е преследвал преди да се захване с нашите и не е успял да го хване.За него ли? newsm78

# 49
  • Мнения: 5 577
Даа, рових в старите теми. За Оскар говоря. Къв е, жив ли е, що ли?

Ам наш'те къде пак ще се намерят.  Joy В мотела май.

Ох, Абруци ...  Cry той невинен беше ... обичах го.
А Педи е номер едно! Ще върна подписа си май, ние двамата  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 5 577
 Shocked Абруци ще се върне в 8 епизод ли?

Аз понеже по9късно гледам, и чак сега чета темите, извинявам се че питам обсъждано вече.  Blush

# 51
  • Мнения: 5 577
яСНО, ХАХА, И сЕГА оСКАР И мАЙК ЩЕ СЕ НАМЕРЯТ.

# 52
  • USA
  • Мнения: 559
На мен също ПБ продължава много да ми харесва, въпреки че сега е по-различен от първия сезон. Сега ми харесва непредвидимостта в сериала. Като бяха в затвора си знаех, че ще избягат рано или късно и просто очаквах кога и как. Сега не знам какво ще стане и това ми харесва.
В Лост пробемът е, че размиха интересната история със странични такива, които нямат отношение към основния сюжет. В ПБ не е така - с интерес чакам всяка серия и за първи път не чета спойлери или тази тема напр. преди да да съм гледала серията, защото ми харесва да съм изненадана.
Предложение: Хайде следващия път някой като реши да каже кого са убили да сложи едно СПОЙЛЕР отгоре!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ta pak да кажа в едно интерво актьорът на Белик казва"Не се привързвайте много към никой от геройте, защото рано или късно, по един или друг начин всички ще си заминем, в това шоу хората падат като мухи"

Ама Теди не го давам Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 5 577
Дразня се вече.  Close

Аз първа харесах сериала, или заедно с Алабала и тук там Ерика и МОФ.
Първа си сложих Майкъл из профила, първа писах за Теди и го имах на подпис.

И сега какво - Теди бил на Алабала, МАйк на БУБА.  Shocked
Тя се включи на полуфинала, мацна една снимка и обра всичко.
Как не!

# 55
  • Мнения: 2 085
Ама Теди не го давам Heart Eyes
Даваш, не даваш-дано се спомине по-скоро тоз изрод #Cussing out

Аз пък виждам нещо ново в този сезон, което доста ми допада-Майкъл втори пореден епизод показва някаква емоция.Преди беше е**ти мумията, сега се смее, ядосва се......уух  на кака!  Laughing
И, наистина, преди да пишете, че някой е убит, слагайте по един SPOILER отгоре, че ми развалихте изненадата с Абруци Sad

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Hahaha, сори ама искренно ме радваш.... Joy Joy
В темата за сериала ти се включи доста напред/не помня точно но вече бяха излезли поне 7-8 серий/
Аз го гледах като бяха излезли около 5-6 , беше в една пауза на Лост и мъжът ми го гледаше.Когато пуснах тема Ерика също го беше гледала, а то се включи мааалко по- късно...За Майк не ми дреме, а за Тед ако не помниш се ровихме в старат тема и там се видя/и ти призна/, че първо стана мой любимец Wink

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ама Теди не го давам Heart Eyes
Даваш, не даваш-дано се спомине по-скоро тоз изрод #Cussing out

Аз пък виждам нещо ново в този сезон, което доста ми допада-Майкъл втори пореден епизод показва някаква емоция.Преди беше е**ти мумията, сега се смее, ядосва се......уух  на кака!  Laughing
И, наистина, преди да пишете, че някой е убит, слагайте по един SPOILER отгоре, че ми развалихте изненадата с Абруци Sad


Ок, моя грешка за развалянето на изненадата, извинявам се  bouquet
А Теди няма да се спомине скоро Wink Ще ме радва още време Blush

# 58
  • Мнения: 2 085
А Теди няма да се спомине скоро Wink Ще ме радва още време Blush
Дано пак му отрежат нещо(нямам предвид другата ръка) Mr. Green

# 59
  • Мнения: 5 577
Сега четох пак - Майк каза на сАРА ПО ТЕЛЕФОНА :"Има начин да те защитя, дори вече е в твоите ръце"
Сара: "За какво говориш?"
Майк "Беше истинско, аз и ти"

Какво има в предвид?  Shocked

Избщо не съм съгласна с другото, ама друг път.  Close

Общи условия

Активация на акаунт