ОСМИ клас 2020/2021 - Плам, пламти! Котел, бълбукай! Със надежда ДО да свърши проблещукай!

  • 28 086
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
С бели мебели е прекрасно. Нашите са тъмно кафеви , пода е дъб, таваните като мебелите. За сметка на това зад леглото му е цяла стена карта на слънчевата система, в рамка. В момента я е облепил със всякакви записки.
Къщата я купих с обзавеждането след ремонт, иначе въображението ми лети, лети... Обзавела съм половината Варна, а собственият си дом не.

# 691
  • софия
  • Мнения: 25 866
Не само на скандинавския интериор, на повечето сканди неща сме семейно почитатели. Както и на "мъгливия" Албион. Не знам дали бих могла да живея постоянно там, но една голяма част от годината бих стояла с огромен кеф. Повърхностно нещата са супер прости (все едно си в соца), но е подредено, спокойно и има правила. Само с част от хигиената не съм много съгласна - леко са ми ... да го кажа небрежни. Дори и неразбираемата им лудост би е симпатична.

Последна редакция: сб, 07 ное 2020, 16:29 от zvаnchе

# 692
  • София
  • Мнения: 2 440
Оооо и аз съм почитателка на сиво. Кухньохолът ми е сиво, дърво и бяло и много си го харесвам вече четвърта година, въпреки, че не е голям.
Звънче, много готина стая. Митко сега иска вече стените да са по-тъмно синьо и лятото ще ги пребоядисаме.
П.П. В тази тема за всичко се пише и се скача от тема на тема😄

# 693
  • Мнения: 6 639
Страхотни стаи имат децата! Много уютни!
На Санака я мернах за малко и ми се стори, че има френски прозорец. Или греша?  Много, много ги харесвам.

Мони днес е на РД с преспиване. Хич нямам намерение да се капсулираме. Последствията от това биха били фатални за психическото ни здраве.

# 694
  • София
  • Мнения: 12 322
Пускам пак за малко за невиделите:

Точно тъмносиньо си е. Но не трябва да е много ярък цвят - трябва да има сиво в него, иначе ще е много ярко на стената.

Последна редакция: сб, 07 ное 2020, 16:59 от sanaka

# 695
  • софия
  • Мнения: 25 866
Супер яко! И каква гледка!

Хммм, а къде учи това клето дете? Едно бюрце няма. Сложила си го на масата в трапезарията, за да го контролираш!

Последна редакция: сб, 07 ное 2020, 15:38 от zvаnchе

# 696
  • София
  • Мнения: 12 322
Има бюро бе, голямо! Joy Просто снимките са веднага след ремонта и още не го бяхме върнали в стаята. Виж, че и рафтовете са празни, а по принцип не са.

# 697
  • Мнения: 4 971
На наборката стаята е в розово две стени и лилаво две, бледи и нежни. Но е боядисвана преди няколко години, като правихме къщата. На баткото беше светло синя с една тъмна стена за акцент. Миналата година му взехме нови мебели и сега стаята е в сиво по негов избор. Трябваше и на девойката да правим ремонт, но... Може би догодина.
Много ми харесаха вашите стаи.

# 698
  • София
  • Мнения: 6 375
показвате прекрасни стаи за тийнейджъри, поздравления за всички! представям си колко удобно и уютно се чувстват децата ви в тях.

zvanche, разкажи ми, моля те, за мебелта под огледалото - това е някакво скринче/тоалетка с малко чекмедженца ли? много е интересно.

# 699
  • София
  • Мнения: 9 140
Аз няма как да снимам, защото е винаги добре зарината Joy . Случва и се три пъти в годината да изглежда подредена като вашите. Но не трае дълго.

# 700
  • софия
  • Мнения: 25 866
Санака, подкачам те 😊

Джам, скрин е. В чекмеджетата е пълно с боклучки, но нямам сили да се боря да ги подрежда, а и смятам, че като са нейни, тя трябва да прецени какво, как и кога да прибира в тях. Бях го поръчвала от един сайт (wayfair), но след това виждах подобен във Вивре. Аз съм голям почитател на пазаруването онлайн, почти всичко пазарувам така.

# 701
  • София
  • Мнения: 12 322
Тъкмо щях да кажа, че шкафчето е от Вивре. Аз там го бях загледала за стаята на щерката, но тя предпочете всички мебели да са в бяло.

# 702
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Нашата детска не напразно я наричам бърлога. Не подлежи на снимане. Малка и разхвърляна.

# 703
  • Мнения: 6 639
Звънче, как ми даде идея с твоето шкафче за новото начинание! Трябва ми точно такова!👍🙂
А, роботчето го го крадвам на момента😀

# 704
  • Мнения: 3 491
Страхотни стаи! Моето обитава таванско помещение с две стаи, обзаведено цялото с дърво. Супер аскетично е всичко. Има маса, легло и секция в едното помещение, в другото столчета и маса. Имаха домашно по френски да опишат стаите си. Написал три реда, защото той просто не може да лъже. Казва, че няма какво да описва на тази стая.

Общи условия

Активация на акаунт