Луцифер 2

  • 9 684
  • 178
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 423
По средата на 6 серия съм и ще повърна! Отново лошите бели расисти.......Май по-добре, че приключи.

# 166
  • Мнения: 60
По средата на 6 серия съм и ще повърна! Отново лошите бели расисти.......Май по-добре, че приключи.

Да, тази политкоректност много дразни. Тази серия в изгледах на превъртане, Пропагандата ми е в повече.

# 167
  • Мнения: 423
Като цяло съм доволна, но не мога да навържа някои неща.

Скрит текст:
Рори казва, че се е върнала в миналото, защото Луцифер я изоставя. Но Луцифер никога нямаше да я изостави, ако тя не беше пътувала във времето, защото Луцифер нямаше да помогне на Дан, нямаше да прозрее призванието си и щеше да е на Земята с Клоуи и малката Рори. Тогава Рори от какво бъдеще е ? От някаква паралелна Вселена ли ? Не виждам логиката тук.
Другото, което е - Защо Рори каза, че нищо не трябва да променят (когато Луцифер каза, че може да остскача до Ада и след това да се връща на Земята при Клоуи и Рори), защото може Луцифер да не стигне до идеята да лекува душите? Ако Луцифер съвместява двата свята, единствената промяна, която щеше да се случи в бъдещето е, че Рори щеше да има баща и нямаше да е гневна и нямаше да се налага да пътува във времето. Объркана съм от всичко това. Може аз да не схващам нещо.

Бих гледала spin-off с Чарли, Рори и Трикси.

# 168
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Няма как да променят бъдещето, Рори винаги ще се връща и винаги ще свършва по този начин. Тайм лайнът е такъв, не може да се промени и създаде парадокс.

# 169
  • София
  • Мнения: 27 188
Най-накрая изгледах.
Хареса ми как приключи всичко и добре, че вече завърши, защото се изчерпаха.
А и съм доволен какъв край получиха всички герои. 🙂

Това с бъдещето и завършения времеви цикъл ми хареса много. И си беше добре изпипано.
Това е завършен затворен кръг, няма как да се промени. Просто трябваше всичко да се случи точно по този начин, за да открие Луцифер своето истинско призвание (както му рече Господ преди да изчезне в друга Вселена).
Как да го обясня. Ако Луцифер беше посещавал Клоуи и Рори, то Рори нямаше да му е ядосана. А Рори трябваше да е ядосана, за да се върне в миналото и да му потърси обяснение защо ги е изоставил. И така стъпка по стъпка той разбра какво всъщност иска да върши (страхотна метафора с Линда и когато той стана Линда в Ада), не да е Господ (това беше ясно отдавна и се радвам за Аменадил), но и не просто Дявол. В Ада наистина може да има много добри души попаднали там несправедливо и не защото са извършили нещо наистина непростимо и тези души заслужават втори шанс. Така с това пътуване в миналото на Рори не само Луцифер разбра каква е неговата мисия, но и Дан заслужи своя Рай с Шарлът и пудинга.

Ще ми липсва сериала, но пък останах удовлетворен от финала. 🙂

# 170
  • Мнения: 423
Добре, но ако Луцифер не е знаел какво му е призванието, тогава защо отсъства от живота на бъдещата Рори ? Тоест, незнанието какво му е призванието ще създаде различно бъдеще от това, в което е израстнала Рори.
Просто не виждам причинно-следствената връзка настояще-бъдеще.

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 22:41 от Paige

# 171
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Защото трябва Рори да израсне без баща и да си отключи силата и да се върне назад във времето и да се стигне до края.Плюс в ада времето тече по друг начин. Дан е бил стотици години долу.

# 172
  • Мнения: 423
Който иска да си припомни първите сезони или още не го е гледал - от 7 декември по Фокс. Ще се излъчва в 20:00ч.

Няма да е същото с дублаж, но мисля, че пак ще си заслужава.

# 173
  • София
  • Мнения: 3 786
Актьорите, които ще го дублират малко ме дразнят, но пък Луци си заслужава

# 174
  • Мнения: 9 624
Човекът, който ще дублира Луцифер е ужасен избор, убиват половината харизма на героя с него.

Ако някой не го е гледал досега, по-добре да го направи в оригинал и да не си губи времето с озвучения.

# 175
  • Мнения: 423
Сякаш по БТВ беше по-добър дублажа на Луцифер. Мисля, че е различен от този на фокс.
Но да, половината чар се губи с дублаж.
Все пак е хубаво, че ще го излъчват, на телевизора ми е много по-приятно.

# 176
  • Мнения: 611
Сякаш по БТВ беше по-добър дублажа на Луцифер. Мисля, че е различен от този на фокс.
Но да, половината чар се губи с дублаж.
Все пак е хубаво, че ще го излъчват, на телевизора ми е много по-приятно.
Дано вземат да продължат след 3 ти сезон че по Бтв екшън ги мързеше и излъчваха само до 3 ти

# 177
  • Мнения: 9 624
Актьорът озвучаващ Луцифер бил номиниран за Икар точно за него Тези дето са го направили кандидат, явно не са слушали в оригинал, защото този човек уби цялата харизма, която дава Елис само чрез гласа си на героя.

# 178
  • Мнения: 423
Хахахаха това не може да е сериозно.
Всички, участващи в дублажа бяха много зле. Актьорската игра е и в гласа, а те въобще не успяха да предадат емоцията на актьорите. Всички емоционални моменти бяха съсипани. Но то това беше очаквано.

Общи условия

Активация на акаунт