Луцифер 2

  • 9 667
  • 178
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 619
Видеото съдържи малки спойлери:
https://www.youtube.com/watch?v=g9o9W4YhNTo&t=1s&ab_channel=Netflix
А относно анимирания епизод - май ще го поднесат с голяма доза хумор:
спойлери:
Скрит текст:
Това с дяволчетата въртящи се около главата на Луцифер е много забавно,а че анимираната дяволска форма е като коза, сигурно ще е доста обидно за него Joy





# 121
  • Мнения: 1 992
Екипът се сбогува със сериала. Време беше, аз мислех, че е свършил. Лично съм недоволна от историята с психоложка та, с това раждане на бебето, странно е. Но става интересно.

# 122
  • София
  • Мнения: 5 828
Качиха 6-ти сезон в замунда.
Май трябваше утре да излезе?!

# 123
  • София
  • Мнения: 3 776
Днес излиза. Нямам търпение да го гледам

# 124
  • Мнения: 18 080
Урааааааа!

# 125
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Сладко-горчиво.
Хем е тъжно че свършва, хем според мен вече е време да свърши...

# 126
  • Мнения: 18 080
не, по-добре да свърши, отколкото да се разкисва във вечността. едно нещо трябва да свърши докато е хубаво още  И без това поразтегнаха излишно действието в пети сезон, а преди това - в първи и втори. Обаче е много важно какъв ще е финалът.
Дотук финалът 3 и 4 сезона бяха много добри, но от финала на 5 според имаше какво да се желае.

# 127
  • Мнения: 31 648
Супер, само дето буквите ще излязат след два месеца сигурно.
Ама ще ви чета спойлерите Grinning

# 128
  • Мнения: 1 992
Супер, само дето буквите ще излязат след два месеца сигурно.
Ама ще ви чета спойлерите Grinning
Сравнително бързо излизат субс, поне в предните сезони беше така.

# 129
  • Мнения: 18 080
Eee, то сигурно ще има на руски


Клои към Дан .(доверително)
-Бог се пенсионира. Луцифер ще става Бог
Дан (след секунден размисъл) А, да, това е естествено.
Клои - Какво само това ли ще кажеш?

# 130
  • Мнения: 31 648
Ами доста се бавиха буквите за втората част на пети сезон. Ще видим.

# 131
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
ЮПИИИИ!

# 132
  • Мнения: 18 080
Eпизод 3

Скрит текст:
-коя си ти? не си моя сестра?
-Правилно - аз съм твоя дъщеря!


Eпизод 4
Скрит текст:
Луцифер
Брат ми да познаваш един нов ангел? Твърди, че ми е дъщеря, а аз не я познавам?

АМенадил? - как й е името?
Луци
не я питах
Аменадил
как изглежда
Наглед около 20 годишна, с вечно недоволно лице, гневна на целия свят, една бойка такава, явно е бунтарка....
Аменадил - Странно на кого ми напомня? а може би наистина ти е дъщеря?
Луцифер - хахаха

диалог между Аменадил  и Ела
Скрит текст:
Ела
-Олеле... Аменидил стресна ме
Аменадил
  -Извинявай

Ела
 -Аменадил колко си -безшумен.... Сякаш на криле се носиш. Stuck Out Tongue Winking Eye
Аменадил.
- Да, има нещо такова. Ела, както стоях до колата изведнъж  получих странно усещане трудно ми да го опиша.
Ела - шесто чувство? озарение свише? Stuck Out Tongue Winking Eye
...
Ела - Аменадил, нали знаеш че можеш да говориш с мен по всякакви въпроси? включително  свръхестествени?... включително и духовни?
...
Ела - прегръдка
Аменадил- разбира се
Ела (започва да го потупва по гърба и Аменадил се чуди какво става)

Луцифер, Клои и Аменадил се обясняват пред Ела

Скрит текст:
Ела им излага теориите си и как е разбрала.
- Луцифер - добре де, за останалото си права, но това че хиляди комари са измрели ми се струва нещо незначително
Ела - Комарите са в основата на фауната. Няма комари - и бам - няма фауна. Няма фауна - няма хора. Апокалипсис.
Аменадил - трябваше да го предвидя. Аз съм защитник на човечеството, а не съм разбрал. Луцифер, вече нямаш избор - трябва да станеш Бог!
Ела - момент! Какво? Ти ще си Бог! Какво стана с предния? Да не е...хъм...умрял.

последните 2 епизода ми дойдоха малко сълзливи. Можеше и без тях, ама какво да се прави искали са да запълнят числото до 10.

Луцифер и Ела обсъждат автобиографията му
Скрит текст:
Ела

Държала съм ангелско перо, а ти си ме убедил, че това е Ему?

Луцифер,
Предвид твоето ниво на информираност това бе единственото логично обяснение. Да оставим сега перата на ангелските криле и да се съсредоточим върху текста...

Ела
Шарлът Ричардс е била богиня?

Луцифер – остави текста. бидейки адвокат на дявола, аз винаги съм ти казвал истината.

Ела- Луцифер, мислех, че си актьор! Весело ли ти беше да ме наблюдаваш и да ми се присмиваш? (гневно)
Луцифер - Мис Лопес, истина ти казвам, дори сега ти завиждам на умението да осъзнаваш божественото при отсъствие на доказателства. При това ти имаш и своята вяра, нали?
Ела – аз изгубих своята вяра когато умря Шарлот. И никой от вас не ми каза, че тя е отишла в по-добър свят, или че Главният  се занимава с всички тези проблеми АЗ се чувствам като една следа върху пясъка.. Аз се чувствах толкова сама и изоставена.
Луцифер- но ти не си сама. Ти имаш нас,с воите приятели.  Всичко е наред.  (прегръща я )Пък и ти стана невярваща едва наскоро. И после преди да се свържеш с нас ти дружеше с Ангела на смъртта. Вие с Азраел бяхте много добри приятелки.
Ела – стреснато – Какво?!
Луцифер (след кратко осъзнаване) – А ...всъщност ти не си стигнала дотам, момент...

ЕЛа  -шокирано – Рей – Рей – Ангела на смъртта?! ( зарязва го възмутено)

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 16:10 от Лорд Сняг

# 133
  • София
  • Мнения: 3 776
Изгледах го. Не беше това, което очаквах и съм малко разочарована. Даже много, нооо беше хубав сериал и ще ми липсва.

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 22:24 от Yellow_girl

# 134
  • Мнения: 18 080
Да, и аз съм леко разочарован. Доста сълзливи мелодрами накрая, особено последните 2 епизода.
Скрит текст:
Вкарването на дъщерята бе ненужно според мен.  Клои, която продължава да научава нови и нови неща за Луцифер - още по-ненужно. Не си ли казаха всичко вече? Колко пъти ще си казват "вече никакви тайни"!
Това как Ела научи ми дойде леко тъповато. Очаква някой да й каже/покаже, а не всички да се крият до последно и тя да си играе на детектив, а после да реве. Иначе емоциите й бяха нормални, актьорите добре играят.
Това как Клои се опита да убие Луцифер ми дойде още по тъповат, да не говорим в каква свръхжена я превърнаха.

Песните - приятни, симпатични, но нямаше нито една, на която да кажа УАУ, тази ще я запомня както запомних "Мy love is never die"

Общи условия

Активация на акаунт