Луцифер 2

  • 9 682
  • 178
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 779
Така или иначе друга актриса няма да ни дадат, но се надявам поне в края да се разчупи.

PS Педро Паскал в Мандалорианецът играе само с гласа и движенията на тялото си и пак се разбира какво мисли и предава всички емоции

# 76
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
За мене пък има развитие в героинята, в началото беше силна, вилна, без емоции много, много, нещо като Бренън от Кости, но със сезоните е нормално и героинята ѝ да се развие, да се отпусне повече, да е по-емоционална след като си призна на себе си за чувствата си към Луци. Том обаче е един път. Така му пасва ролята като ръкавица!За мен ще си остане емблематичен Луцифер, както Дженсън и Джаред ще са си вовеки Дийн и Сам.

# 77
  • Мнения: 18 225
О, и аз съм на мнение че има развитие в героинята, но можеше и на повече да се надяваме. Бренън от Кости не е толкова дървена, тя пуска и шегички, въпреки че разбирам донякъде сравнението.
Но да  - Том е един път.
Съжалявам че "отресоха" Богинята/Шарлът Ричардс актрисата също играеше много добре. Също съжалявам, че развалиха образа на Мейзи. Виж Аменадил и Луцифер много ги харесвам, освен че са добри актьори са и добър тандем.

# 78
  • Мнения: 60
Нали имаше един майтап между героите, мисля в 4 сезон- Луцифер гледал Кости и казва на Клоуи, че те са като Бренън и Буут, но той е Бренън.

Мейз и аз още я преживявам, че я развалиха като героиня

 
Скрит текст:
А и с това как извендъж си направи душа, при положение, че още в предните сезони се виждаше, че започва да изпитва и други емоции, щеше да е по-добре Бог да ѝ каже, че вече има душа, но не го е осъзнала досега

# 79
  • Мнения: 18 225
Да, за Мейз съм абсолютно съгласен.
Скрит текст:
Харесваше ми като тандем с  Луцифер, а после - с Дан, беше лошо момиче, дорив тандем с Богинята бе добре, но от трети сезон решиха да я направят нещо като ревнива любовница, а от четвърти я направиха и лесбийка. А това с душата наистина по тъп начин го реализираха.

Докторката никога не ми е харесвала, някак ми е твърде пасивна. Но Луцифер и Аменидали са върховни, Дан и Ела също са много готини. А Триша Хефлър бе направо върховна.


разговор между Клои и Дан относно притесненията й, че Л. ще стане новият Бог
Скрит текст:
Клои (притеснено към Дан)
- Бог се пенсионира и Луцифер ще става Бог
Дан (замисля се за момент) - Да, това е логично
Клои - и само това ли ще кажеш?!

# 80
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз отдавам дължимото и на Инбар Лави, чудесна роля прави (в някои епизоди миналия сезон направо му се чудех на акъла на Луци при сравнението с Клоуи). А за любимката ми Скарлет Естевез да не говорим, такова слънчице е това дете!

# 81
  • Мнения: 9 623
От блупърите са ми любими - Том Елис отпива "На Лорън е(шишето). Водка е!" и пак той "Ще се явиш на прослушване за Аквамен 2?!" Joy
Лорън съм я гледала само тук, та нямам особена база за сравнение на играта й в различни продукции. За мен се спрявя добре, самата Клоуи не е особено богат образ обаче, доста праволинеен и в рамки я държат сценаристите и ,според мен, това не дава възможност на актрисата да покаже повече. Том Елис също само тук съм го гледала, освен че е много добър актьор и самият му герой е много богат и пъстър на емоции, което му позволява да разгърне потенциала си.

Мен  Инбар Лави или по-скоро самата героинята, Ева, много ме дразнеше, начина на говорене  едвам, едвам ме вбесяваше Grinning

# 82
  • Мнения: 60
Ох, и аз много се смях на кастинга за Аквамен и също на “М*йната ти, Гандалф”. И на това как Лорън имитираше акцента на Том “Кууль”. Много се надявам да пуснат и някакви изтрити сцени по-натам.

Ева като героиня много ме дразнеше, едвам я издържах. Разбирах причините да иска толкова Луцифер (то кой не би 😁) и да иска да е както когато се е влюбила в него, но самото лигавене и подскачане направо не ме побъркваше. Иначе се радвах, че сложиха някаква връзка за Луцифер, да види и Клоуи какво е, след нейната история с Пиърс.

Като цяло обаче 1 и 2 сезон си ми остават на първо място. Триша е велика в ролята на майката.

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 20:07 от angelina2005

# 83
  • Мнения: 9 623
Мхм, и "Три години драма скул за тази простотия" Joy

Качили са едночасово четене на пилотният епизод от почти целия каст. Когато Том и Лорън си смениха местата т.е. той чете Клоуи, а тя Луцифер е жестоко, как се имитират един друг Joy и Инбар като Дан Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 1 423

Мен  Инбар Лави или по-скоро самата героинята, Ева, много ме дразнеше, начина на говорене  едвам, едвам ме вбесяваше Grinning

Точно де, затова са ми адмирациите към Инбар Лави, супер реалистичен образ направи от Ева, особено с тоя телешки поглед на влюбена лигла. Което, впрочем, не мога да кажа например за Том Уелинг като Каин, как пък не излезе веднъж от набора от три физиономии за изразяване на чувства...

И на мен сезони 1 и 2 си ми остават любимите.

# 85
  • Мнения: 18 225
Аз пък не харесвам Ева. За мен Ева е съблазнителка, а не кифла. Прекалено кифленски образ й съдадоха. Да не говорим, че покрай нея доразвалиха образа на Мейз.

Сезон 2 е един от най-добрите откъм появата на Богинята, иначе събитията от края на 3 и  почти целият 4 сезон са ми любими.. Като цяло обаче има доста локуми

Лорън има поддържаща роля в Пожарникарите от Чикаго (на думи се води главна, но по нищо не си личи, а и си тръгва след 49 епизода), епизодична поява Полицаите от Чикаго (участва в два епизода със същата героиня-), епизодична поява в 15 от обща 240 епизода на Хавай 5-0 и участие в няколко леки комедии, които не са много популярни у нас и----това е-


Като цяло играта и от сезони 1-3 не е много по-различна от другите филми които изброих - дървено си играе-. За първи път има развитие на актрисата едва в сезон 4 на Луцифер

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 19:24 от Лорд Сняг

# 86
  • Мнения: 60
Мхм, и "Три години драма скул за тази простотия" Joy

Качили са едночасово четене на пилотният епизод от почти целия каст. Когато Том и Лорън си смениха местата т.е. той чете Клоуи, а тя Луцифер е жестоко, как се имитират един друг Joy и Инбар като Дан Joy


😂 Да, и това беше велико! Аз вчера гледах четенето на живо и умрях да се смея на имитацията на Лорън и Том как казва “Да не си… в Бриджъртън?”, а ДиБи се смееше със сълзи. Инбар беше супер забавна “Това е моята интерпретация на “дюш””.

Между другото, дали са вече на преводачите на Нетфликс да превеждат 6-ти сезон, надявам се да го пуснат тази година и да не чакат още една, но имам леко съмнения, че ще е пролетта на ‘22, за да хванат класацията и там. (нали са били шоу номер 1 миналите години в Нетфликс).

Лорд Сняг, то и Том не е особено извествен преди Луцифер, ако изключим Миранда, но то е известно само в ЮК. Аз съм го гледала в Поаро и Убийства с Мидсамър и изобщо не ми е направил впечатление там. Наскоро го хванах в Мерлин и даже си прави същите физиономии като в Луцифер. Но хич не се оплаквам, има си актьори, които си попадат на точните роли и тогава се вижда какво могат.

А все повече се убеждавам, че сценаристите са големи фенове на GoT. В новите серии има няколко сцени, които са копирани оттам.

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 20:29 от angelina2005

# 87
  • Мнения: 4 383

А все повече се убеждавам, че сценаристите са големи фенове на GoT. В новите серии има няколко сцени, които са копирани оттам.

Не съм гледала още новите епизоди. Кои сцени имаш предвид?

# 88
  • Мнения: 60

А все повече се убеждавам, че сценаристите са големи фенове на GoT. В новите серии има няколко сцени, които са копирани оттам.

Не съм гледала още новите епизоди. Кои сцени имаш предвид?

Има една сцена в 9 епизод, която си е направо едно към едно със сцена от Игра на тронове и една в последния, която напомня за Играта. Плюс пак споменават Winter is coming.

Това са сцените:
Скрит текст:
На семейната вечеря Луцифер мести стола си точно както  Тирион - https://youtu.be/GDcu7_HmkOg

А в последния епизод отказва да коленичи пред Майкъл както Джон Сноу.

# 89
  • Мнения: 31 738
Много се бавят субтитрите. Има само за 9-ти епизод.
Чакам аз още поне няколко епизода да преведат.

Общи условия

Активация на акаунт