Пазаруване от НМ, тема 46

  • 43 427
  • 747
  •   1
Отговори
# 285
  • Плевен
  • Мнения: 714
На талончето пише торба 30/40см, значи от лидл са даже големи. Аз си подбирам по-малки.

# 286
  • Мнения: X
А талоните, които дават сега с какъв срок са?

# 287
  • София
  • Мнения: 38 488
И не забравяйте, че е възможно в петък да затворят физическите магазини.

# 288
  • Мнения: 2 880
Останаха неприятно изнендана тази сутрин, когато преди 9ч веще не се намаляше бельо...нали когато е с код стават до 9ю и на др ден, но когато е така автоматично явно не Sad

# 289
  • Мнения: 10 162
Различно е. Някой път хваща намаленията от предишния ден до 9, но понякога и по-рано са изчезвали. По принцип са си за съответния ден само, но зависи кога пипат в системата. Снощи след 12 ч. само за проба сложих нещо в кошницата и още важеше, после са махнали явно по-рано офертата, а не към 9ч, щом не ти е хванало намалението от вчера.

# 290
  • Мнения: 1 575
Тази жилетка си харесах, но ще чакам поне 50%:
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0832831001.html

Ще видя за някоя спортна долница за мен или децата.

# 291
  • Мнения: 24
А талоните, които дават сега с какъв срок са?

Пак старите, на които пише, че са до 31 януари 2021, но ми казаха на касата, че ще ги приемат до края на март месец и отзад на самия ваучер беше поправен месеца.

# 292
  • Мнения: 6 938
Знам, че се е коментирало това яке, но искам пак да помоля някой ако има 32 или 34 да ми измери нещо.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0634727003.html
Като не го купих миналата зима на 30лв., сега ще го купувам на 40 Grinning

# 293
  • Мнения: 1 129
Гледам тия дни намаление на спално бельо, днес намаление на плетива и панталони. Дали очакваме намаление и на връхни, че съм харесала едно бонбонче?

# 294
  • Мнения: 527
Някой пробва ли дали се съчетава днешното намаление с дългуча? ....че да знам дали си заслужава цялата хамалогия:)))

# 295
  • Мнения: 235
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0907807001.html

някой има ли тези боти, да сподели отзиви?

# 296
  • Мнения: 47 981
Съчетава се
Но не съм пуснала още поръчката, защото май се чудя нужно ли са ми дрешляци...

# 297
  • Мнения: 10 162
При наличието на БД , такава гимнастика с дългуча си заслужава за по-голяма сума само, според мен.

# 298
  • NE
  • Мнения: 10 999
Някой има ли проблем с връщането? От много време не съм връщала. Пратката ми е стигнала склада на 9 ноември и още нямам паричен превод. Обяснението ... имали забавяне.

# 299
  • Мнения: 254
Някой има ли проблем с връщането? От много време не съм връщала. Пратката ми е стигнала склада на 9 ноември и още нямам паричен превод. Обяснението ... имали забавяне.
Същото е и при мен - касов бон за върната поръчка от 09.11.2020г. и след като ги помолих за обяснение за липсващия паричен превод, получих това:
"Проверих в системата Вашата поръчка. Сумата е била изплатена на 11.10.2020. Но за съжаление получихме информация от колегите от счетоводството, че на тази дата е станало техническа грешка и сумите не са били изплатени успешно. Те работят с приоритет по нейното отстраняване, за да може в най-ранен срок сумата да постъпи по Вашата сметка. Извинявам се за забавянето.
Оставам на Ваше разположение в случай на допълнителни въпроси! "

Общи условия

Активация на акаунт