Пазаруване от НМ, тема 46

  • 43 435
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 163
На детските етикети на НМ има и ръст и години, защото са различни номерации в различните страни и ако едната номерация е например за ръст, в US напр. е години. Няма как да се махне от етикета, защото и да се сложи коректор на хартиения, на текстилния също го има отбелязано. Но диапазона в годините за конкретното питане е така, ето тук може да се види например как върви така обозначено:
https://www2.hm.com/en_us/productpage.0937789002.html
За ботите тип челси - супер са такива, имам от минала година естествена кожа черни, почти същите визуално и с такава подметка, много съм доволна от тях.

# 736
  • Мнения: 91
Забелязах че някои имате по няколко профили, защо е това?

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
mariat повечето детски блузки са с двоен размер като този
Има и такива с височина и години, но по рядко и предимно при панталони в случая е на блузка лятна

Надявам се подаръка, който купите да зарадва много детето Hug

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Айде някой да пусне нова тема и драмата да приключи, моля... Simple Smile

# 739
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Забелязах че някои имате по няколко профили, защо е това?
Защото с всеки нов профил дават безплатна доставка и 10% намаление на сметката. Simple Smile

# 740
  • Мнения: 91
Забелязах че някои имате по няколко профили, защо е това?
Защото с всеки нов профил дават безплатна доставка и 10% намаление на сметката. Simple Smile

Ясно, добре че намерих тази тема да ме светнете Grinning

# 741
  • Мнения: 2 652
Взех си бялата пола, за която питах тук преди дни.
Много съм доволна, точно прав модел е, с големи джобове и достатъчно дълга и еластична, за да се върви спокойно, не е снежнобяла като на каталожната снимка, денимът е среден като плътност.
Лятото поръчвах една за двойно повече пари, върнах я- седеше твърда, дебела, разкроена и късееше.
Тази определено е едно от отличните попадения в сайта, надмина очакванията ми.

# 742
  • Мнения: 9 124
Коя е тази бяла пола? Ако е дълга може ли линк?

# 743
  • Мнения: 2 652
Къса дънкова е, не им работят линковете в момента.

# 744
  • Мнения: 47 983
Аз имам бяла и черна изкуствена кожа Фани, и съм доволна. Леко а образни, дългички. Намалени бяха скоро. Сигурно и сега. Доста удобно за зимата

# 745
  • Мнения: 9 124
Хепи, аз си купих пролетта черна пола, изкуствена кожа с коланче, разкроена с намаление, ама още не съм я облякла дори(( Много тежка моята на закачалка
ей тази съм си купила и сега пак е намалена
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0865391001.html

Търся си бяла пола, дълга до земята, в талията да е с широк колан и да подчертава, надолу да пада широко и богато, да има подплата, да е ефирна, бе нещо такова ми се иска....

# 746
  • Мнения: 54 435
Добре, е стана дума за тези етикети, да се ограмотя и аз.
Наистина пишело и години, заради различните стандарти на държавите.
Хич не съм ги поглеждала. Stuck Out Tongue Winking Eye

Mateah, много хубаво.
Аз бях връщала пола, защото много късееше.

# 747

Общи условия

Активация на акаунт