Как предпазнате децата от грип...

  • 2 640
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Искам да питам за зелената енергия,по колко на ден да давам на дъщерите си?Едната е на 13,другата на 2години.

# 16
  • в баира
  • Мнения: 861
Чеснова настойка по схема.

# 17
  • Мнения: 1 858
Искам да питам за зелената енергия,по колко на ден да давам на дъщерите си?Едната е на 13,другата на 2години.


И за двете по 1 капсула на ден! При нужда капсулите се увеличават.

# 18
  • Мнения: 1 364
Благодаря на всички които отговориха. Може би и тази ваксина ще бием на Алекс ваксина.

# 19
  • Мнения: 4 392
С плодове и зеленчуци и разходки на чист въздух.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Peace
Специално срещу грипа нищо не правя.

# 21
  • Мнения: 15 619
Давам много плодове и зеленчуци. В период на грипна епидемия давам и осцилококцинум по една доза седмично. От Януари пие и витамини. Против ваксините съм.

# 22
Мамчета не тровете децата си с ваксини и лекарства.Най  хубавите лекарства са плодове зеленчуци чист въздух разходки в планините/тамън ще научат нещо за родината си и за живота без ел.игри и т. н/ и много спокойствие.Но ако все пак държите на някакви мерки за ваше успокоение взимайте хомеопатия но от специалист а не от аптеките това което предлагат/има си причина за тези мои думи/.Ако имате вапроси пишете на e-mail:deso123@abv.bg   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Хасково
  • Мнения: 726
до 3 години  на сина давах всяка зима Есберитокс- има страхотен ефект, после почна много да боледува в градината и 2 зими бяхме с Бронховаксом- много съм доволна. Ваксина не съм слагала а и не мисля че е нужно

# 24
  • Мнения: 1 877
От тази година сме на Бронховаксом,миналата,след прекарана бронхопневмония,му бих Ваксигрип,но фармацевтката ми препоръча Бронховаксома и аз я послушах.Вече сме на втория прием и се надявам да има ефект
п.п.Според фармацевтката Бронховаксома бил по-добър от Респивакса

Общи условия

Активация на акаунт