Как да спрем стареенето на кожата? Открийте 120-годишната рецепта за младост на Eucerin

  • 12 636
  • 901
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 6 041
Най-ценният съвет получен от моята майка е да се доверявам предимно на медицинска козметика, защото тя е съобразена с всеки един проблем на кожата ни. Нея искам да науча да се грижи по-често за себе си и да си отделя време, в което да поглези и себе си и кожата си.

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 23:51 от *Bobby*

# 856
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Почистване и хидратация, това ме научи

# 857
  • Мнения: 597
Почистване на лицето ме научи, а аз я научих да полага повече грижи за кожата си.

# 858
  • Мнения: X
Най-голям интерес за мен представлява продуктът Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity, защото вече наблюдавам поява на  бръчки.

# 859
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
От майка ми съм научила, че грижата за кожата започва отвътре-навън. Старая се да се храня здравословно, да приемам повече естесвени витамини, да избягвам стреса и да спя поне 7 часа в денонощие.

# 860
  • Мнения: 216
Да не лягам с грим и да почиствам лицето си.

# 861
  • Мнения: 507
Най-ценния съвет от мама е никога да не лягам с грим и винаги да си почиствам добре кожата и да й отделям повече внимание, а нея се опитвам да науча да се грижи малко повече за кожата си

# 862
  • Мнения: 409
Майка ми ме научи да ползвам естествени продукти за кожата си - да мажа лицето си с домат Simple Smile, да ползвам кръгчета краставица за изморени очи, както и за вълшебната сила на кубчетата лед. Аз няма на какво да я науча - с годините тя се променя и се учи сама.

# 863
  • София
  • Мнения: 485
Кой е най-ценният съвет/урок за грижа за кожата и красотата, който сте научили от майка си? На какво бихте искали да научите самата нея?
Майка ми ме научи да си почиствам лицето с подходящи продукти сутрин и вечер и да се опитвам да спя достатъчно.
Аз бих искала да я науча да пие по-често вода понеже редовно забравя и също така да се предпазва повече от слънцето.

# 864
  • Мнения: 1 359
Да почиствам лицето си, никога да не лягам с грим и да не пуша.

# 865
  • Мнения: 115
Научи ме да не лягам с грим, да използвам хидратиращи продукти и да ползвам 2-3 пъти седмично маска за лице.

# 866
  • Мнения: 77
Как да намалим бръчките под очите и на челото?



Най-забележимите първи признаци на стареене на кожата са фините линии и бръчки, които стават по-дълбоки с течение на времето. Има редица начини за третирането им и намаляване на тяхната поява, като някои методи са инвазивни, други – неинвазивни. Някои имат мигновен ефект, а други – резултати в дългосрочен план.

Pushpin Къде се появяват фините линии и бръчки и защо?
Pushpin Как може да ги намалим и дори премахнем?
Pushpin Какво влияние оказва пониженото количество хиалуронова киселина за кожата ни?

Вижте отговорите на тези и други въпроси ТУК.

# 867
  • Мнения: 613
Кой е най-ценният съвет/урок за грижа за кожата и красотата, който сте научили от майка си? На какво бихте искали да научите самата нея?
Най-ценният урок е, който съм научила от майка ми, е да почиствам и хидратирам кожата си, а също и да се опитвам да се храня правилно, защото некачествената храна, липсата на достатъчно сън и стреса също влияят на кожата. Бих искала да я науча, че всяка жена е красива, независимо от възрастта и тя, забързана в ежедневието си, не трябва да пренебрегва себе си.

# 868
  • Мнения: 2 361
1. Кои са първите признаци на стареене, които забелязвате в лицето си?
Фини линии.
2. Кой от представените в темата продукти представлява най-голям интерес за Вас и защо?
Серията  Eucerin Hyaluron-Filler -мисля,че ще бъде най- подходяща за моята кожа.
3.Кой е най-ценният съвет/урок за грижа за кожата и красотата, който сте научили от майка си? На какво бихте искали да научите самата нея?
Да използвам козметика превантивно,а не да чакам да се появят признаци,също така никога да не забравям да премахна грима си и да използвам маски.Бих искала да я науча да си ляга по-рано Simple Smile

# 869
  • Мнения: 1 270
Най-ценният съвет, който съм получавала е да не стискам и да не чопля  пъпките.

Общи условия

Активация на акаунт