Пресите за коса

  • 2 861
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: hrisky
Цитат на: mam4e
на това чудо попадали ли сте?

http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=195_191&product … 71e67c0848a45fc77

Звучи добре, но може в действителност много да се размине с представите ми за ефекта.
Какво мислите Thinking ?

пълна глупост
аз си взех такова преди 2 години
ефект никакъв
само да си изсушиш косата става


Пфу! Жалко... Но поне аз няма да се излъжа значи Imp .

# 16
  • Мнения: 2 489
Цитат на: renci
Аз скоро се подлъгах и си купих една преса на Конелиано/това така ли се казва всъщност/ и вече съжалявам.
Сега съм решила да си купя професионална, но първо тайно трябва да си събера пари щото мъж ми ще ме обезкости ако му кажа, че съм дала 200 лева за керамична преса. Той милия хич не ги разбира тези работи. Казва, че всякак ме харесвал и защо ми било да си правя косата. Мъже кво да ги правиш.


Аз имам на Babyliss една, но въобще не съм доволна. Страшно много гори косата. Ако професионалните не са такива "горящи" съм склонна да си взема, сега обмислям и един професионален сешоар за 160 лв, но ще видим.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: sunny_zt

Аз имам на Babyliss една, но въобще не съм доволна. Страшно много гори косата. Ако професионалните не са такива "горящи" съм склонна да си взема, сега обмислям и един професионален сешоар за 160 лв, но ще видим.


Все си мисля, че професионалните най-много изгарят косата. Специлно професионалния сешоар буквално изпича косата и не мисля, че е подходящ за постоянна употреба. Но пък с него по-лесно ще си оформяш прическата  Wink  абе угодия няма  Laughing  Laughing  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 489
Това последното абсолютно важи за мен!

# 19
  • Мнения: 4 068
Професионалните преси, особенно ако са керамични, са по-щадящи, защото няма нужда да стискаш толкова дълго време и не накъсват косата. Аз в салона само с такава преса се правя, ама пусто като реших и за у нас да си купя и се излъгас с този слаб боклук дето изобщо не върши работа.
Днес гледах в каталога на Кристиан оф Рома/аз от тях зареждам продуктите за епилация/ една страхотна преса с 5 приставки, професионална, но не керамична за 130 лева. Плочките и са големи и с нея за 5 минути си изправях цялата грива. Ей това ми трябва на мен. Вече реших май.

# 20
  • Мнения: 2 529
Като ходя на фризьор винаги ме правят само с керамична преса, че била по-щадяща, но аз вкъщи постигам много добър ефект на изправяне (обаче косата ми си е права по принцип) със сешоар на Филипс и по-точно с една приставка, която е като гребен, реши косата, духа и така я изправя. Сешоарът не беше много скъп, но сега не помня точната сума Grinning

# 21
  • Мнения: 1 975
браун  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт