Отговори
# 15
  • Мнения: 13 578
5 ноември
Световен ден на мъжа

Красота, интелект, талант, харизма ... Истински мъж - Толгахан Сайъшман!


„I never dreamed about success, I worked for it!“
© Толгахан Сайъшман



Последна редакция: чт, 05 ное 2020, 15:51 от Emiliya

# 16
# 17
  • Мнения: 13 578
    Цеце, благодаря за линка!
     И докато чакаме и субтитрите да надникнем в сторито на Суде Гюлер:



Sude Güler
"Никога не съм обичала  сбогуванията, но този път е различно ... Това беше различен вид пътуване, обработвано с емоции, възел по възел, интегрирано с труд. ❤️ Моята силна жена, Исра, ти ме научи на много неща. 🙏🏼 Добри неща ..."


   
     И отговорът на Толгахан:

tsayisman
Успех момиче 🍀 ...








Последна редакция: чт, 05 ное 2020, 17:45 от Emiliya

# 18
  • Мнения: 10 400
Heart Heart

Hearts


Flowers Bouquet ЕМИ* благодаря за поредната невероятно красива тема !! Flowers Bouquet


Hearts


Heart Eyes Истински мъже,красиви и талантливи! Sunglasses


# 19
  • Мнения: 13 578

     Софи, откраднах си мъжете от твоя пост. Хубав колаж с хубави мъже! Благодаря ти!
     Аз продължавам да чакам субтитри на епизод 4 от "Дума на честта", за да подхвана коментарите. Този сериал ми влезе под кожата, а Суде и Толга ми пълнят сърцето. Невероятни са като двойка! След Амине, Суде е актрисата, която харесах до Толгахан. Получи се спойка, усеща се химия, прехвърчат искри.
   






# 20
  • Мнения: 6 902
Здравейте!



"Човек е такъв, каквито са неговите желания."
Августин Блажени

# 21
  • Мнения: 13 578
Здравейте, момичета!


'"Едно цяло море не може да потопи кораб, освен ако не влезе във вътрешността му. По същият начин никоя негативна мисъл на света не може да ви съкруши, освен ако вие не й позволите да навлезе във вас".
Гои Насу

Време е за чаша ароматно кафе, усмивка и прекрасно настроение!
 Слънчев и ползотворен ден!











# 22
  • Мнения: 6 902
Синът ти е в стаята при г-жа Емсал

# 23
  • Мнения: 13 578

     Толга на шопинг в Истанбул. Обърнете внимание, маминият купува обувки! Stuck Out Tongue Winking Eye Знаем, че Толга носи само определена марка маратонки, значи обувките са за ... Джихан!
     И няколко стари гифки от сета на "Дума на честта".


   

# 24
  • Мнения: 6 902


За да бъде достоен за тази красавица, ще купува и още как. Какви красиви тоалети и обувки само избра за нея...

# 25
  • Мнения: 13 578



     Цеце, Джихан иска Исра да е достойна господарка на имението Адабейли. Да блести като него! Харесва ми Исра - с поведението си, своя темперамент, упоритост и инат, с решимостта си да се противопостави на всички и всичко, да се бори и отстоява позиции. Ще бъде трудно на Джихан да "опитоми" тази лъвица!
     Силни характери, прехвърчащи искри ... чудесно начало на една приказна любов.





# 26
  • Мнения: 13 578

"Дума на честта", епизод 4 с руски субтитри:

https://vk.com/dizimaniayd?z=video-158231472_456239695%2F874bdea … -129812063_402962

   







# 27
  • Мнения: 6 902
Здравейте!



Това, което изглежда мръсно, мъчително, лошо, може да стане източник на красота, радост и сила, ако се изправим пред него с отворено съзнание. Всеки момент е златен за този, който има възможността да го разпознае като такъв.
Хенри Милър

# 28
  • Мнения: 13 578
Здравейте, момичета!


  ''Какво може да даде един човек на друг, освен капчица топлина? И какво би било повече от това?''
Ерих Мария Ремарк

Споделете с вашите приятели положителните си емоции, за да получавате повече!
Пожелавам ви усмихнат, слънчев и безгрижен почивен ден!





# 29
  • Мнения: 6 902
''Дума на Честта'', епизод 4, БГ субтитри.

https://ok.ru/video/1818026248900

Искрени благодарности на момичетата от Любими сериали, за превода на този прекрасен сериал...

''Любов и Гордост''

Общи условия

Активация на акаунт