Любители на кучета - 110

  • 24 338
  • 772
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 10 545
😂😂😂😂😂

Джедайско

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 632
Сега чакаме колко ще оцелее Blush

# 707
  • Мнения: 989
Хахаха, Иланг, разби ме с това джедайскио око. Еленов рог се купува ли? Защото на нас ни дадоха едно парче, но все нещо ни спира да й го дадем.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 2 416
https://www.zooplus.bg/shop/kucheta/lakomstva_za_duvchene/chewie … a_davchene/434262
реших да го пробваме. Да разнообразим кафеенето дърво, което е доста изгризано. Но още съществува.

# 709
  • София
  • Мнения: 8 348
Ехо, хора, как сте...
А да видим кой ни помни, сега.
Ми мъчно за косматите муцуни и темата и си викам, я да намина.

Та наминавам.
Ние сме добре, Рея е добре и си е същото диване.
Прилагам морска снимка, че с тоя студ ми е прищя да е лято. На мен де, на нея и е по-добре на студено.




ПП
Донякъде е вярно, че при добро усвояване на храната изходния материал е по-малко.
Рея върши голямата работа два пъти на ден, но размера е котешки. На БАРФ е от две години.

# 710
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
Споделете какви е промяната при БАРФ. Проучвам я от потребители. За момента готвя на двете лами, понеже работя от вкъщи. Но не се знае това до кога ще е.
Мокка се оправи. Днес почти не е кашляла. Давах витамин С само. Ние се разхождаме само в планината по наши тайни пътеки и други кучета срещаме много рядко. Даже последните седмици изобщо не сме срещали. Според мен се зарази от бездомните, които се въртят около къщата. Опитах да отделя Нъки, ама ето така ме гледа, после лая като обезумял и се отказах:

# 711
  • Мнения: 2 433
Ee, Пос! Здрави да сте, чудех се аз къде се изгубихте с Рея, радвам се че се разписа Simple Smile
При нас най-накрая заваля сняг и се надявам до утре сутрин да се задържи, да му се нарадват дивачките

# 712
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
Добро утро! Радвам се , че possessed се появи! Ози се прояви вчера на онлайн училището и добре, че г-жата има лабрадор, та ни влезе в положение Laughing Ако знаете какви готини дрешки има в тукашния магазин за малки кучовци, направо ми се прииска да си купя...
При нас няма сняг, има вятър.

# 713
  • Мнения: 2 447
Взех на Лори един спрей, за зъбна хигиена.Умря от ужас.А как мирише...бляк, вместо да е "цветя и рози", много е странен.Сега трябва с нещо друго да борим дъх, плака и т.н.Видях, че има някакви прахчета, които се разтварят във водата.Лори е чешит и усети ли ги, ще си стои жадна.Да купувам кучешки четка и паста? Иначе щерката отговаря, с тези тампончета да и минава зъбките, но не ми се струва достатъчно.Хапва всеки ден и дентална пръчица на Педигри, зелена, ментова...дъвче я с такова пренебрежение.Незнам до колко и те вършат работа.Как процедирате със зъбите на вашите сладури?

# 714
  • София
  • Мнения: 8 561
Буба е с ето такива от малка, за пръв път чистихме зъбен камък тази година (на 7 е). Най-любимото й лакомство са, в един период даже си ги криеше във възглавниците на дивана Grinning

И израстна с дъвчене на кожените гризалки, от онези дето са пресованата кожа.
Преди време пробвахме четка за зъби - не й хареса изобщо, даже не повторихме.

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Roo Roo,
а играчки дъвче ли?
Наш Чоки, както нееднократно съм споделяла, е абсолютен терминатор на всякакви видове гумени, каучукови, дървени и прочее неща, които са му връчени за игра. Само с железа не съм го пробвала. От време на време влачи и по някой кол отвън, който става на трески за нула време.
Та със зъбите нямаме никакъв проблем...

Единствено тези играчки му се опряха известно време. Сега ще гледам да поръчам от чужбина, че тук няма никъде.
https://www.happypet.co.uk/gnosher.html

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 6 008
Дългоочакваното легло от Зооплюса пристигна!

# 717
  • UK
  • Мнения: 957
Джинкс дъвчи пръчки от пресована кожа, за дъха му давам това
Слага се една капачка във водата, първия ден му беше странно и не пи много вода, но после свикна (в момента си пие вода съвсем нормално).

# 718
  • София
  • Мнения: 982
....Наш Чоки, както нееднократно съм споделяла, е абсолютен терминатор на всякакви видове гумени, каучукови, дървени и прочее неща, които са му връчени за игра. Само с железа не съм го пробвала. От време на време влачи и по някой кол отвън, който става на трески за нула време.
Та със зъбите нямаме никакъв проблем...
Пробвахте ли с тежката артилерия на играчките Конг - наш приятел има дакел, също терминатор и ги похвали тях.
За зъбите съм в процес на търсене на пръчици, че каквото дам се подминава, засега. Ще пробвам да дам и предложените от ToniShu, че и пресовани пръчици ... за дъха доктора даде някакво прахче, ама няма особен ефект ...

# 719
  • Мнения: 989
Хм, ние нищо не правим за зъбите на Хари. Освен кафееното дърво, което си гризе всеки ден. Веднъж
 бяхме взели една дентална четчица, като мислех, че е твърда и ще си я дъвче само, а тя я изяде за 10 мин. Някак си не ми вдъхна доверие.

Общи условия

Активация на акаунт