Джо Байдън президент

  • 251 614
  • 8 173
  •   1
Отговори
# 4 515
  • Мнения: 3 566
Цитат
 
Интересно, че за намушканите с нож във Ванкувър наскоро в градската библиотека нищо не се чу и писа. Не споменаха дори кой е арестувания.

Е, как не се е чуло - още преди дни беше по всички медии - и кой го е извършил и т.н. Ужасно е.

И пак ли с народната любов? Интересно, Тръмп как я чувства тая любов - като награди роднините си до n-то коляно с пълен набор Сикрет Сървис охрана, която не им се полага?

Какво общо има Тръмп? А, да, забравих, то за другото няма какво да коментираш. Защото нещата у вас и по света изведнъж взеха гадна посока и сега как да си признаеш, че си сбъркала за Байдън? Иска се кураж, а вие, демократите, тази думичка я нямате в речника си.

П.С. На ухо чух, че някакви черни другари си сформират въоръжена армия някъде там, из Щатите. Вярно ли е?

# 4 516
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
^ Мен още по-малко, ама аз поне не съм чула сегашен или друг бивш президент от близкото минало да обгражда цялото си семейство с такава охрана, та коментарът за народната любов...

Reuters, NBC, ABC са само първите няколко. Не знам как трябва да се търси и къде, че да не видиш. В колко от тези случаи, които са станали преди няколко дни се знаят мотивите и биографиите на хората? Пък и да се знаят, разследващите веднага ли ги разпространяват? Хайде моля, драмата е истинска - няма нужда да се създава допълнително такава, че и да се сравнява с подобни тук.

# 4 517
  • Далече
  • Мнения: 438
Вярно, писали са, Етерия. Някак си не са му дали гласност. Дори мотивите не знаят. Трябваше специално да го потърся. Както и информация за арестувания, освен име, няма.

За атаката във Ванкувър нямаше много гласност в САЩ, само го съобщиха по новините между другото.
Ние сме сравнително близо до Ванкувър и аз трябваше специално да търся и все още освен да идентифицират извършителя много не са казали даже и из канадските новини.

Тези в конгреса по принцип не са всенародни любимци и хората са супер изнервени напоследък и ако  се продължава по същия начин най -вероятно ще им трябва нац. гвардия за по дълго време.Кофти..

# 4 518
  • Мнения: 3 566
^ Мен още по-малко, ама аз поне не съм чула сегашен или друг бивш президент от близкото минало да обгражда цялото си семейство с такава охрана, та коментарът за народната любов...

Reuters, NBC, ABC са само първите няколко. Не знам как трябва да се търси и къде, че да не видиш. В колко от тези случаи, които са станали преди няколко дни се знаят мотивите и биографиите на хората? Пък и да се знаят, разследващите веднага ли ги разпространяват? Хайде моля, драмата е истинска - няма нужда да се създава допълнително такава, че и да се сравнява с подобни тук.

Много хора забравят един важен факт - когато политиците подменят народния вот и по-точно, когато не представляват мнозинството от народа в управлението, не завършват добре нещата. Доказано е в историята хиляди пъти, че дори и в България сравнително наскоро - тези, които помнят златното пръстче на Сидеров помнят също, че това правителство не изкара дълго, с тази разлика, че тогава протестите бяха мирни, обаче американците не са българи с традиционно преклонени глави, а пък са и въоръжени...Та мисълта ми е, че дори българите не издържаха на подобно издевателство. Дано да не се случи нещо лошо в САЩ, моля се, защото това ще повлече отново света надолу. Писна ми от кризи в тоя живот, честно, вече не съм млада, искам спокойствие!

# 4 519
  • Мнения: 773
Много бързо са разследвали случая. Според полицията, както докладва СНН, това не е случай на терор.

# 4 520
  • Далече
  • Мнения: 438
СНН в повечето случаи репортват и дълбаят това което им отърва, останалите неща ги споменават между другото. Ако нападателя беше бял щяха да ни надуят главата за "white supremacy"  и Тръмп.

MLB си местят "All-Star" Срещата от Джорджия.

Тази страна определно на отива към добре..

# 4 521
  • Мнения: 3 277
Почти познах - не е бил арабин,, но е бил член на “Nation of Islam”.
Как ли не се дегизират тия тръмпари!
https://www.google.com/amp/s/nypost.com/2021/04/02/suspect-who-s … fied-reports/amp/

MLB имаха най-малко зрители миналата година, тази явно искат да ги направят наполовина.
Познати, заклети почитатели, току-що писаха във фейса че няма да ги гледат повече, и май не са единствените, които ще ги бойкотират.

А, за малко да забравя - Хънтър изпусна котето от торбата! Не бил сигурен дали лаптопа бил негов.
Не казва категорично - тц, изобщо не го знам тоз лаптоп, ней мой, а казва - ми ни знам, може и дай мой...
Иди обяснявай сега на тръмпарите как било доказано, че лаптопа бил дизинформационна дистракция на руското разузнаване...

Последна редакция: сб, 03 апр 2021, 03:40 от Tote

# 4 522
  • Мнения: 3 566
Интересно защо модераторите изтриха последните страници?
Мненията бяха напълно по темата - асоциации на дадена съвременна политика с други подобни, случили се в миналото в други държави, е точно по темата, мисля. Или модераторите смятат, че историята принадлежи само на прашните книги в библиотеките и не си заслужава да се препрочита, за да не се правят същите грешки? Странно. Дали разбрате, че освен някои съвременни технически изобретения, емоционално, политически и социално светът не е мръднал от времената на Римската империя, че и преди това? И робство си имаме, и бедни, и богати, и елити, и отрепки и средна класа - всичко както е било и тогава.

# 4 523
  • Мнения: 3 277
Камала е идеален пример за това как демократите решават проблеми.
Преди 2 седмици Джо обяви, че я назначава за Решител на Ситуацията на Границата, и от тогава насам тя самоотвержено се крие.
Тъй като се замисля, досега няма проблем, който демократите да са решили.
Виж, те са били причина за доста ит проблемите, които сме имали и имаме и сега.
Заради тях се води гражданската война, те опонираха на Civil Rights Act, те поддържат милиони зависими от welfare, те поддържаха грабежите миналата година...

# 4 524
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Въпросът въобще не е в решаването на някакви проблеми и ти добре го знаеш. Въпросът е чисто идеологически.

https://www.politico.com/news/2021/04/03/biden-migration-border-479000

# 4 525
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Нещата започват все повече да придобиват дистопичен и сектантски облик с тези маски
https://twitter.com/disclosetv/status/1379125930216587267?s=19
Follow the white rabbit...

# 4 526
  • Мнения: 3 277
За Джо - или добро, или нищо.
Затуй май и дежурните спряха да пишат в темата, и те вече няма какво хубаво да кажат.
Преди изборите всички медии игнорираха и дори блокираха споменането на лаптопа.
Половин година по-късно се оказва, че май  бил негов...

# 4 527
  • USA
  • Мнения: 2 150
оДавна баш туй се канех да пиша, но викам си да изчакам.
Бай Дъньо, обаче,  стигна дъното, от тука вече не знам на къде?
Ма, аз от първия си пост в тая тема казах, че ЗА бай Дън тема няма да има.

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 07:57 от SkyBlue

# 4 528
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Какво? На Хънтър лаптопа с дъщерята на Обама и крекпайпа бил на Джо, така ли?

# 4 529
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Може ли инфо за тоя лаптоп...нищо съм пропуснала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт